• Jak správně napsat přání k vánočním svátkům? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak správně napsat přání k vánočním svátkům?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak správně napsat přání k vánočním svátkům?

 • Není přání z cizí hlavy tak trochu podvod?  Další informace


  Nemáte někdo odkaz na článek o tom elektronickém mýdle, které má nahradit praní v pračkách?  Další informace


  Máte nějaké své přání o kterém víte že se vám v životě nesplní, ale jen pomyšlení na něj vás potěší?  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s prací koulí na praní místo prášku?  Další informace


 • Je vůbec možné, že by v dnešní době nová pračka při praní cestovala po celé koupelně?  Další informace


 • Na kterých českých rádiových stanicích a v kolik hodin ještě stále hrají na přání?

  Rock radio,český rozhlas Plzen a spousta dalších,stačí si dané rádio najít na netu a na jejich stránkách se zeptat nebo podívat zda tuto možnost mají.

  Další informace


 • Jak se účině zbavit mastných fleků na oblečení,konkrétně trička?prací prášek neučinkuje i praní na 90 je na nic.

  Je jedno, je-li flek na triku nebo na kalhotech - důležitý je materiál... -)Můžeš zkusit triko vyprat v nějakém odmašťovači - perchloru, toluenu, acetonu, technickém benzinu - ale tato rozpouštědla mohou triko i odbarvit a nebo naleptat některé materiály.

  Další informace


 • Proč si nikdo, kdo v pohádkách chytil zlatou rybku, co mu splní 3 přání, nepřál, aby měl přání nekonečně mnoho?

  Na každé Proč neznáme odpověď. Můžete si dosadit sám a odpovědět si. .Třeba kvůli tomu, že ten, kdo chytil zlatou rybku, byl skromný. Cítil se bohatý tím, co učinil pro druhé. Stačilo mu to, co získal. Tehdy meplatilo, že kdo má hodně, chce ještě víc.Mělo by to tak být, protoře pohádky nás učí , že zvítězí dobro, ale musíme se o ně nějak přičinit vlastním úsilím. Velké bohatství vede k sobectví. Vzpomněla jsem si na vtipnou komedii Tři (Třetí) přáni od V. Blažka o kouzelném pohádkovém dědečkovi, který plní tři přání. Jenže se dovíme, že snadno získaný blahobyt nepřinesl očekávanou spokojenost a pokazil charakter.. Přízemní představa štěstí.Tak by to dopadlo i s nekonečnými přáními, které by plnila zlatá rybka a rybář by byl nenasytný. .

  Další informace


  Jak správně napsat knihu?

  Teď to nemyslím ve smyslu obsahu, to už jsem si všechno na internetu pročetla, ale myslím ve smyslu (nejsem si jistá tím slovem) formátování?Tedy mě zajímá, jaké písmo bych měla použít, jako velikost (našla jsem stránku, kde se psalo písmo, velikost a odstavec, ale něco tam chybělo) jak velké by měly být okraje a řádkování. A někde jsem četla, a to mě dost zmátlo, o odstavcích, něco ve smyslu, že když je odstavec ukončen na začátku řádku, tak je to špatně, ale už nevím, jak to bylo, tak bych takovéto věci ráda věděla, abych to měla dobře.Děkuji za odpovědi :)

  Další informace


  Přispěli jste někdy do Knihy přání a stížností? Pokud ano, o co se jednalo?

  Doplňuji:dudu: Tedy, to je ale zajímavé :-), tohle já neznám... Nebo se zatím nezdařilo. :-)Má zkušenost je spíš taková, že manažeři - dříve vedoucí - prodejny nebo provozovny, začnou obhajovat(!) šlendrián, nedostatky, se kterými jsem nespokojena, bagatelizují neschopnost, vymlouvají se, mnohdy se i dohadují a náprava nikde. Nedělají to jen ti, kteří tzv. Jsou ve svém .Proto mě docela mrzí, že ty Knihy nejsou. Sice lze napsat oficiální stížnost výš , ale podle mé zkušenosti jde odpověď na ruku tomu, na koho si stěžuji. Takový Ahold je alibistický až k pláči!:-( Nepamatuji si to zase tak detailně, ale domnívám se, že stížnost v Knize se tolik na lehkou váhu nebrala a zaměstnanci se před Podnikem přece jen trochu třásli.

  Další informace


  Je to zbožné přání, či realita? Kéž by to bylo s trávníky jako se zákony! Ty se dříve pošlapávaly, dnes se obcházejí.

  Autorem všech tří aforismů je Jan Sobotka. -Souhlasíte s některým z nich, byť dojde k nespravedlnosti kdekoliv? Je vyzkoušené, že člověk vydrží bez vody tři dny, bez jídla dva měsíce a bez spravedlnosti celý život. Podstata spravedlnosti. Máme různě šťastné a dlouhé životy, ale každý máme jenom jeden.

  Další informace


 • jak spravne napsat IP adresu pro upraveni souboru hosts  Další informace


 • do knihy prani na int.strankach me firmy,napsala konkurecni firma kontakty na sebe.Jak postupovat?A podle jakych zakonu?  Další informace


  Kdyby vám někdo řekl, že Vám splní tři přání, co byste si přály?

  Myslím si, že by mi žádné přání nikdo nesplnil. Co kdybych si třeba přála aby byla obnovena se vším všudy životní rovnováha. Aby se i vyhubená zvířata navrátila.Doplňuji:Aby lidé pochopili, že nejsou na Zemi sami a za všechno čím jsou a co dokázali vděčí převážně přírodě a zvířatům. A nakonec aby zabíjeli zvířata pouze z důvodu vlastního přežití.

  Další informace


 • Praní prádla

  V naší prádelně máme udělaný na podlaze spád. Tím pádem není možné nikam postavit pračku do úplné roviny. Je z boku plněná. Musí být vypodložená. Nemám možnost ji nikam jinam postavit. Musí být v prádelně. Jde o to, že z tohoto důvodu nemůžu prát třeba napůl plnou pračku. Vždycky se jinak při odstřeďování pohne a mnohdy spade a bouchá do zdi. Moje černé, červené nebo oranžové prádlo většinou barví a není každé barvy tolik, aby naplnilo celý pětikilový buben pračky. Při praní s Whooleitem (omlouvám se jestli se to tak nepíše) by se navzájem obarvit brevné prádlo nemělo. Tento prostředek je ale docela drahý. Dalo by se ho dát do praní jenom malé mnoužství a přidat k tomu běžný prací prášek, aniž by hrozilo vzájemné obarvení prádla? Aby jsem ho nemusela kupovat tak často?

  Další informace


 • Neznáte někdo tohle vánočí přání??

  Vánoční přání. Nutně potřebuju najít jendo vánoční přání bohužel neznám jeho text pouze námět. Ze začátku to vypadalo jako bych se rozcházela loučila se svým blízkým a na konci nakonec stálo že to bylo celé o ježíškoviDoplňuji:Prosím je to nutné .............

  Další informace


  Jak získat studnu splněných přání ve hře The Sims 2?

  Chtěla bych se zeptat jak mám ve hře The sims 2 v dodatku Roční období získat STUDNU SPLNENÝCH PŘÁNÍ? (přihlásila sem se do zahradničního klubu a přijali mě)

  Další informace


 • Je správně čárka v souvětí? Kdo potřebuje taxi, zatelefonuje na číslo taxislužby. Je správně vzorec souvětí V1, V2?

  Čárka je správně, ale přece nemohou být dvě věty vedlejší bez věty hlavní, takže vzorec V1, V2 je chybně.Uvědomte si, jaký je rozdíl mezi VV a VH.Správně tedy patří: Kdo VV1, HV2

  Další informace


  Jak správně napsat osnovu k referátu do ČJ?

  Poradil by mi někdo prosím, jak správně napsat osnovu k referátu do ČJ?

  Další informace


 • Císařský řez na přání?

  Je to normální, že čím dál tím víc žen chce rodit plánovaně císařkým řezem? Počet císařský řezů se rapidně zvyšuje. Nehledě na to, jak moc tyto neplacené zákroky zatěžují finanční rozpočet našeho zdravotnictví (lékaři za úplatek pod jinou většinou psychologickou diagnozou zákrok udělají), jedná se o velmi rizikový operační zákrok shodný s jakoukoli jinou operací a se stejnými možnými riziky infekce, rozestupu jizvy, atd., navíc provázený imobilitou a dlouhodobější bolestí po operaci než po klasickém porodu.Co si tom myslíte? Chtěli byste, aby ženy měly právo na císařský řez na přání, s tím že si zaplatí cenu zákroku - cca 20 000 Kč?Já jsem spíše proti. Ženy jsou určeny pro to rodit a nelíbí se mi jak se celé lidstvo přetechnizovává . Taky by to mohlo dopadnout tak, že už žádné ženy přirozeně rodit nebudou.P.S.: Právě jsem přišla z přednášky z Porodnictví

  Další informace