• Jak stará je myš, která neproleze otvorem 1 cm? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak stará je myš, která neproleze otvorem 1 cm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak stará je myš, která neproleze otvorem 1 cm?

 • Jakej je cenovej rozdíl mezi výrobou nový petlahve a recyklováním starý?  Další informace


  Jak starý by měl být prezident republiky?  Další informace


  Jak jsem starý, tak jsem nerozvážný. Včera v noci mi praskla guma a já nevím, co teď dělat. Poradíte mi, jak z toho ven?  Další informace


 • Jaký prostředek použít na orosená okna. Starý byt, stará okna, v zimě se hodně rosí vlivem rozdílných teplot. Děkuji.  Další informace


  Boiler DRAŹICE jeden rok starý:  Další informace


 • Jde vrátit 4 dny starý mobil?  Další informace


  Dá se sehnat starý pevný objektiv M42 s těmito parametry?  Další informace


 • Jak se jmenuje starý dětský strašidelný seriál s jezerem a příšerami?

  Natočený před rokem 2000, v zahraničí, hraný, bylo v něm jezero na které se děti vydávaly, příšery (možná z vesmíru, hmotné, neurčitý tvar, tuším výšky člověka) které je myslím unášely, schované v nějakých podzemních tunelech? Víc si nepamatuji, ale bylo to hrozně hrozné :-)Dívali jsme se na to v televizi kdysi dávno (17 a víc let zpět) na normálních českých kanálech, přes den. Nemohu vyloučit, že to byl film, ale spíše seriál.Děkuji :-)

  Další informace


  Jak se jmenuje pár let starý německý film o učiteli, jenž dělá pokus se studenty, jak snadno vznikne fašistická skupina?

  Skupina pod vedením učitele se začne oblékat do bílých košil a držet při sobě napříč sociálními postaveními. Vše se ale nakonec zvrtne.

  Další informace


 • Existuje něco, za co Starý zákon nepřikazuje obětovat zvíře?

  Ábel obětoval zeleninu a jak dopadl...,ale pak se narodil vykupitel jako něco biblicky vyhrocujícího se a ten obětoval sám sebe - tím zrušil starozákonní kledbu o povinných obětech.

  Další informace


 • Jak zapojit starý zesilovač?  Další informace


  Jak emulovat stary hry  Další informace


  5 let starý Počítač se zpomalil - výměna disku, zdroje, přidána ram, teď se při hrách vypíná.....  Další informace


 • Jak zlikvidovat stary ovocny kvas  Další informace


 • Jaký má původ a význam oslovení ty starý papriko!

  Výraz starý paprika vznikl koncem 19. století v Praze. Mohovití penzionovaní magistrátní úředníci, ministerští radové či vysloužilí advokáti, vyrojili se v dopoledních hodinách jako na povel a spěchali starobylými uličkami do útulných hospůdek a gábliček. Nejoblíbenějším jídlem bývalo telecí na paprice. Zámožný stařec se ovšem stával terčem zájmu povětrných dívek, které se pokoušely nabízet rozkoše zcela jiného druhu. Pokřikovaly na upalující dědouše a slibovaly jim chvíle vášnivé lásky. Marně. Drtivá většina penzistů odolávala vábení nevěstek a bez zpoždění dorazila do své restaurace, aby si pochutnala na papričce a dobrém pivečku. Není divu, že povětrné dámičky cítily k těmto mužům nenávist a posměšně o nich vykřikovaly, že to jsou staří paprikové. Staly se tak sice autorkami nového úsloví, ale v jejich obchodě jim to příliš nepomohlo.

  Další informace


 • V plynovce mám v hlavni šroubovací přepážku s malým otvorem.K čemu tato přepážka slouží??Nezapoměl ji tam výrobce?

  Bohužel to nevím, ale určitě nezapomněl. Výrobek prochází výstupní kontrolou.Neměl by držitel zbraně vědět o zbrani vše?

  Další informace


 • Existuje burza na starý alkohol? Je konzumovatelný /neotevřené lahve, převážně destiláty/ ?

  Při vyklízení pozůstalosti jsem objevil různý alkohol /m.j. Vinný punč, Bylinná hořká .../, u některých lahví je vyznačen datum výroby /např. placatka Rum tuzemský, II/81 - čili z února 1981/, na některých je šarže /CAPT´N JACK, L07657, 0017892/. Řádově jsou to alkoholy, kupované /tipuji/ po roce 1970.Rád bych to prodal ale netuším kde.Několik lahví je načatých - je to konzumovatelné (např. JAKAMARUS)? ozůstalost po strejdovi, určitě mají původní obsah/Třeba z té placatky RUMu (nenačatá) asi pětina ubyla - vysvětluji si to správně vysycháním?

  Další informace


 • Starý dům ze smíšeného zdiva- velká vlhkost a plíseň-jak odstranit?  Další informace


  Jak odstranit starý vosk z nábytku?  Další informace


  Jak efektivně odstranit starý nátěr z okenních rámů?  Další informace