• Jak stornovat letenku - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak stornovat letenku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak stornovat letenku

 • Viděl jsem sousedku jak nesprávně startuje auto?Jak jí mám kultivovaně vysvětlit jak se to dělá správně?  Další informace


  Jak jste se dostali na tuto stránku, jak se vám líbí a jak dlouho jí už používáte?  Další informace


  Jak chápete známá úsloví a jak byste je převedli do současné češtiny?  Další informace


  Jak chápete citát, že charakter člověka určuje to jak se chová, když se nikdo nedívá?  Další informace


  Dokdy a jak dlouho je aktualita ještě aktualitou?  Další informace


 • Výměna bytu - lze to stornovat?  Další informace


 • Může prodejce stornovat moji objednávku?

  Objednal sem si něco na internetu a prodejce po dvou dnech stornoval. Je to z pohledu zákona možné?

  Další informace


 • Jak dlouho po zapnutí je váš počítač použitelnej? A jak dlouho se zapíná?

  A jak dlouho se zapínaj moderní počítače a kdy se rozeběhnou? Můj počítač se zapíná dlouho a pak ještě dlouho je strašně pomalej.

  Další informace


 • Dobrý den od 10.3.2010 do 28.2.2011 jsem byla v PN.Když budu znovu v PN jak vys. dávky budu pobírat a jak dlouho? Děkuji

  Už žádné. Vyčerpala jste podpůrčí dobu, budete muset pracovat!

  Další informace


  1.Jak může obyčejný občan - člověk z lidu podat návrh zákona? 2.Jak by měl návrh zákona vypadat?

  Ahoj :)ad1. Radu uvítám od kohokoli, co se týče postupu návrhu do PS. Je mi jasné, že půjde samozřejmě o nepřímou a dlouhou cestu :Dad2.Omlouvám se, ale celou věc zde nechci veřejně rozepisovat. Jedná se o věc z administrativního prostředí, konkrétněji jde o náležitosti sepisování smluv a návrh na úpravu zákona těchto náležitostí. VELICE bych tedy uvítala, pokud by se našel někdo s hlubší znalostí zákonů - má otázka je poněkud odbornější - s kým bych mohla věc probrat v interní poště. Nebo alespoň kontakt na někoho, kdo by mi poradil.Mockrát děkuji.Doplňuji:No tak to prrr - já VŽDY odpoveď na svoji otázku nejdříve hledám - z praktického hlediska upřednostňuji, když odpověď na svoji otázku naleznu někde již danou a nejlépe fakticky podloženou, než když musím čekat na odpověď, která mi ani nemusí pomoci - ačkoli mám ráda tento portál a jsem vděčná za jeho existenci a aktivní provoz - beru ho VŽDY jako poslední možnost. Proto se omlouvám, pokud jsem podala již zde podobnou položenou otázku, asi jsem volila nevhodnou kombinaci hesel (a to návrh zákona , nedohledala jsem nic, co by mi mohlo pomoci - našla jsem jen něco o Starém a Novém zákonu. Navíc je má otázka dosti konkrétní ve vysvětlení k druhému bodu.

  Další informace


 • Dnes jsem byla svědkem jak se dvě duchodkyne bavili o pangasiusu,jak je hnusný a brali si po tři balíky co vy na to,

  je hnusný, ale bohužel je to jediná ryba, kterou si naši důchodci mohou dovolit. Já bych to dál neřešila, také my budeme jednou důchodci.

  Další informace


  Byli jste někdy v kontejneru/popelnici? Jaké to bylo ? Jak jste se tam dostali a jak jste vylezli?

  Vzpomněl jsem si, že mě tam hodili spolužáci na základní škole před tělocvikem, kdyřž jsme čekali na školním dvoře a bylo to zajímavé . Učitel mi pak musel pomoci ven.

  Další informace


 • 1.Kdy mění síla rychlost tělesa a kdy zakřivuje trajektoriji? 2.Jak vzniká a jak se projevuje povrchové napětí kapalin?

  No já bych řekl ( hledat to nebudu) že vždy když dojde ke změně působení síly na pohybující se těleso dojde ke změně rychlosti a to vkladném nebo záporném smyslu.Trajektorii ( předpokládám že letícího tělesa) zakřivuje vždy, když je síla tak veliká že nedokáže udělit tělesu zrychlení větší než je gravitační zrychlení na Zemi 9,81m/s2. Říká se tomu že těleso letí po balistické dráze. V takovém případě rychlost tělesa obsahuje i složku volného pádu. Pokud síla udělí větší zrychlení než je 9,81m/s2 stane se z tělesa družice, která bude obíhat po oběžné dráze kolem Země.Otázky je třeba pokládat srozumitelněji a přesněji!Povrchové napětí je síla která vznika v molekulách kapaliny na rozhraní kapalin a plynů. Způsobuje, že kapalina drží do určité míry pohromadě v nějakém tvaru. Mimo jiné umožňuje kapalinám kapat !Doplňuji:Povrchové napětí vody také umožňuje některému hmyzu pohybovat se po hladině vody.

  Další informace


 • Jak dlouho trávíte čas na počítači(hraní, FB, atd. . . )PS: chci vědět jak na tom jsem!!

  Mám rodiče kteří mi dovolí max 2 hodiny na počítači denně,neříkám že je to špatně ale chci aby věděli že na počítači nejsem závislý a proto se ptám jestli někdo neví jak s nimi promluvit aby to pochopili???

  Další informace


 • Jak dlouho trvá, než mi uznají podporu v nezaměstnanosti, a jak se to dozvím?

  Za jak dlouho po předání úřadu práce všech potřebných formulářů se dozvim, jestli mi podporu dají, a jak se to dzvim, přijde mi dopis, zavolají z úřadu?

  Další informace


  JAK ZACIT PODNIKAT??A JAK SE BRANIT PROTI NEPLATICUM,,FAKTUR??,DEKUJI

  JANA TOMECKOVA,,PODOLI

  Další informace


 • Hodnotí můj psychiatr můj zdravotní stav podle toho, jak se chovám k němu, nebo jak se chovám ke všem ostatním?  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak efektivně zhubnout. Přípravek nebo poradit jak na to. 10kg dolů.

  už 2 roky a čtvrt jsem na mateřské dovolené a cvičím 3x týdně podle možností doma spolu se spalovačem tuku Cutting Edge a čajem Pu-Erh. Je mi 22 let, 69,5 kg, výška 166. Před těhotenstvím jsem měla 57 kg. Prosím poraďte nebo odkažte na nějakého odborníka. Předem moc děkuji.

  Další informace


  Co je to za bordel, co mám každé ráno v očích?Jak vzniká a jak jej nejlépe odstranit?

  Jestli toho je fakt hodně, tak by to mohl být zánět spojivek a s tím by bylo vhodné si zajít k lékaři.

  Další informace


  Bolí to jak SVINA jak to vzniklo?

  Bolí to jak svina,štípe to jak svina,atd...Jak to vlastně vzniklo?

  Další informace