• Jak struska, tak i vysokopecní plyn jsou užitečné. Kde a jak se využívají? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak struska, tak i vysokopecní plyn jsou užitečné. Kde a jak se využívají?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak struska, tak i vysokopecní plyn jsou užitečné. Kde a jak se využívají?

 • Které auto mělo jako první všechny ovládací prvky tak, jak je známe dnes? (Spojka-brzda-plyn, startér na klíček, volant)  Další informace


  Felicia MPI - za studena nereaguje plyn  Další informace


 • Nedoplatky za plyn v rd  Další informace


  Mrazák plyn  Další informace


  Jak dlouho mi vydrží záložní akumulátor 12V,55Ah na plyn.topení se spotřebou 230V,asi 55W?Nevíte to někdo?  Další informace


  Cena plynu CEZ - etarif nebo etarif plyn plus?  Další informace


 • Využívají tuto aplikaci také sluníčkáři?  Další informace


 • Proč se lidstvo nechce zbavit neužitečných lidí a nechat si tu jen ty užitečné, aby se někam posunulo?

  Až moc lidí tady jen krade kyslík a vodu, a nic tady po sobě nenechají, a ve většině případech žijí jen z peněz druhých. Kdyby se ty peníze radši investovaly to vědy, lékařství, techniky, nebylo by tady mnohem lépe?PS: V budoucnu zatím neplánuji vyhladit většinu lidstva, zajímají mě jen vaše názory, proto bych prosil moralisty, aby tuto otázku nenahlašovali alespoň do té doby, dokud tu nebude 42 odpovědí, děkuji převelice. lt3(Odpovědi typu: Ty jsi neužitečný , mě nezajímají.)

  Další informace


  Myslíte, že kamerové systémy jsou spíše užitečné, nebo máte obavy před jejich zneužitím?

  Mám na mysli jak bezpečnostní kamery všude po ulicích a budovách, tak i soukromé zabírající prostor před domem nebo umístěné v autě. Vnímáte to jako zásah do soukromí?

  Další informace


 • K čemu se využívají rohyn osorožců?

  Kvůli pytlákům jsou některé druhy nosorožců téměř vyhubeny, jejich rohy se pašují do Asie. Jak je tam vlasně zpracují, k čemu je použijí a má to nějaký účinek?

  Další informace


 • Kolika vázný je uhlík v organických látkách? Jaký plyn se uvolňuje při nedokonalém hoření uhlovodíků?

  potřebuji do křížovky do školy CHEMIE

  Další informace


  K čemu slouží rybě plynový měchýř a jaký a odkud v něm skladuje plyn když je pořád pod vodou ?

  Doplňuji:Ano jedná se o vstřebávání kyslíku do krve ryby z plynového měchýře a naopak o jeho uvolňování do plynového měchýře. Ryba si tímto volí hloubku ponoru.Je to přímo dokonalé. Přiznějte se kdo jste tento mechanizmus znal. Já ne.

  Další informace


 • To je dětský domov nebo odvykací centrum, kde vychovatelka nabízí rundu a všichni jsou tam vožralí až nevědí kde jsou?

  a href"https://www.youtube.com/watch?vZK4NKUxSa-g" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a a href"https://www.youtube.com/watch?vq9vc0ztdK4E" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a a href"http://www.youtube.com/user/deividbeckham19/videos" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a a href"http://www.dailymotion.com/user/deividbeckham19/1" rel"nofollow" http://www.dailymotion.com/ hellip /a

  Další informace


  Co je to vločkovač a zjasňovač a k čemu jsou užitečné?  Další informace


 • Je užitečné mít státní jazykovou zkoušku ze střední školy?

  Na gymnáziu máme možnost si ve třetím ročníku udělat státní jazykovou zkoušku z angličtiny. Je to užitečné, nebo je naopak úplně zbytečné tento poměrně finančně nákladný proces absolvovat? Už jsem slyšela, že s touto zkouškou budu moci vyučovat AJ na ZŠ, ale to se mi zdá jako nereálné. Pokud o této zkoušce máte jakékoliv informace nebo s ní máte nějakou zkušenost, ráda si Vaše názory přečtu. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Bylo by užitečné povolání, tzv. tester nervů a posilovač psychické odolnosti?

  Daný pracovník by postupně zvyšoval zátěž na určitou osobu, či na určitou skupinu osobu vyvíjením tlaku, či působením zátěže na nervovou soustavu (hraním na nervy).Myslíte si, že by to mělo úspěch?

  Další informace


 • Je užitečné kropení ulic v létě?

  Dneska kropili ve městě ulici. Možná se pociťově v tom místě tak na 1minutu ochladilo, ale hned poté byly místí podmínky jako v prádelně. Vlhko a horko. Takže jsem se zpotil ještě víc.Kde je nějaký smysl, když sotva minimální ochlazení trvá minutu, hned potom je hůř a města za to utrácejí šílené peníze?

  Další informace


  Jaký význam mají lupy ve vlasech? Jsou i nějak užitečné?

  Je to přirozená reakce těla, či je něco špatně?

  Další informace


 • Jsou Rybenky domácí v něčem užitečné?

  užitečné určitě nejsou je to hmyzŽije v domácnostech na vlhkých a temných místech, v koupelnách, spížích a sklepech. Vyhýbá se světlu. Samičky kladou vajíčka do skulin v podlaze. Rybenka se živí papírem, knihami, lepidlem, fotografi emi, oblečením, tapetami, ale i lidským jídlem. Člověku nijak neškodí.*Na postižená místa nasypejte na papír nastrouhaný brambor, přes noc rybenky nechte zahrabat a ráno je vyhoďte

  Další informace


  Jaký plyn.kotel a jak výkonný ? +zateplovat dům ?  Další informace