• Jak to udělat, aby váha ukazovala víc, než kolik doopravdy vážím? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak to udělat, aby váha ukazovala víc, než kolik doopravdy vážím?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak to udělat, aby váha ukazovala víc, než kolik doopravdy vážím?

 • Tomáš Rosický ukončil kariéru, protože již víc nemohl. Proč si jednoduše nezazpíval Když nemůžeš, tak přidej víc?  Další informace


  Kolik lidi doopravdy miluje?  Další informace


 • Jak mám zhubnot,když mi je 12 a měřím 149 cm a vážím 46 kg???

  Prosím moc to potřebuju.Stehna a zadeček mám větší a jinak břicho normální.

  Další informace


 • Toto přísloví je zajímavé .Teprve až smrt zarámuje život, portrét je doopravdy zavěšen na zdi

  Kdo je vyslovil?

  Další informace


  Je pravda, že v Českém gentickém fondu (genetický vývoj) je víc zastoupen geonotyp Keltů než Germánů?

  Zkuste si přečíst článek podle odkazu:

  Další informace


 • Jak může mít agneta víc bodů než já, když začla až 4 měsíce po mně a radí blbosti?

  Že by to byli ti Jugarem kritizovaní kamarádi?

  Další informace


  Co mám udělat aby my šel zvuk na pc? Na internetu nejde ale v sound effekt manager jde. Co mám udělat?? děkuji

  prosba

  Další informace


 • Je možné odůvodnění reklamace zboží, když je na balení uvedena větší váha, než ve skutečnosti uvnitř je?

  Koupil jsem si Ramu Olivio 400g, doma jsem po otevření nabral podezření, že nemůže být 400g, na elektronické váze jsem i s krabičkou naměřil 368g, čili bez ní bych to odhadl tak na 350, možná 355g samotného margarínu. V létě jsem si uvědomil jak moc výrobci a obchodní řetězce s prominutím se*ou na hlavu spotřebitelům a od té doby si to velmi nerad nechávám líbit, chtěl bych ale jít dále - domáhat se toho, co bych skutečně měl v balení mít. Také nemohu na pokladně místo 400Kč zaplatit např. 360Kč... Je možné požadovat vrácení peněz/výměnu zboží? Jak velká je možná odchylka váhy výrobku aby výrobce neporušil zákon? Mám dojem, že +- 5%, nepletu se?

  Další informace


 • Jak mám zhubnout když je mi13 a vážím 69

  Jak mám zhubnout ?? Když je mi skoro 13 a vážím 69 kilo, tohle přeci není normální v mém věku !!Mé spolužačky váží tak 30-50 .A když sme se ve škole při fyzice vážili všichni se mi posmívali ..Prosím, poradte mi !!Doplňuji:Jak mám zhubnout ?? Když je mi skoro 13 a vážím 69 kilo a měřím okolo 165 cm , tohle přeci není normální v mém věku !!Mé spolužačky váží tak 30-50 .A když sme se ve škole při fyzice vážili všichni se mi posmívali ..Prosím, poradte mi !!

  Další informace


 • Jak mám zapůsobit na holky, aby se na mě lepily jen ty co uplavou víc než 50m pod vodou?

  Pohybovat se pouze pod vodou, tím se těm ostatním vyhneš.

  Další informace


 • Proč vážím ráno míň, než večer?

  Chtěl bych se zeptat, proč, když jsem se včera večer vážil,tak jsem měl 74,8 a dneska ráno jsem se vzbudil,a mám 74,4 ... (vážil jsem se v těch samých trenkách,co večer :D )

  Další informace


  Je pravda, že je prý člověk geneticky příbuzný šimpanzovi víc než gorila?

  ....Podíváme-li se na biologickou příbuznost člověka a ostatních primátů, zjistíme překvapivou blízkost, a to nejen na genetické úrovni, ale i ve způsobech chování....Jsme z více než 98 % geneticky příbuzní šimpanzům, kteří jsou nám takto blíže než například gorily.Skutečně jsme jim blíže, než bychom předpokládali....Podle amerického biologa Edwarda Wilsona je genetická rozdílnost mezi člověkem a šimpanzem pouze dvacetpětkrát až šedesátkrát větší než genetické rozdíly mezi bělochy, obyvateli černé Afriky a Japonci.....Proto můžeme především z jejich chování vypozorovat, co všechno jsme si z přírody do svého společenského života odnesli.

  Další informace


 • Tatínci se prý cítí z 90% odstrčeni vlastními dětmi. Jak je to doopravdy?

  Děti chtějí vždy maminku. V tramvaji chtějí mít vedle sebe maminku, vzít na koníka od maminky, vést za ručku s mami, atd. Je to tak doopravdy nebo je to šílená lež šířená seriály jako třeba Přátelé? Jsou tatínci odstrčeni?Pokud se urazím, že děti nechtějí sedět v tramvaji vedle mě, neurazím se, protože bych byl jako to dítě. Jen mě to zajímá.

  Další informace


  Matka je čtyřikrát starší než její syn. Za 16 bude syn dvakrát mladší než jeho matka. Kolik je matce a kolik synovi??

  Doplňuji:Prosím a jak jste na to přišli?

  Další informace


  Jak jde udělat s frapsem video delší než 15 min a aby obrazovka nebyla vzhůru nohama???????

  Natáčel jsem minecraft.

  Další informace


 • Jeto neuvěřitelné asi se mi budete smát a pod.. ale je mi 14 měřím 170 cm a vážím 115kg :( můj problém je ten že já se

  Jeto neuvěřitelné asi se mi budete smát a pod.. ale je mi 14 měřím 170 cm a vážím 115kg :( můj problém je ten že já se najím a jdu jíst znovu i když hla nemám sem hrozná ...

  Další informace


  Je správné, že knih typu Vaříme s X“ či Pečeme s X vychází víc než knih o myšlení, protože se víc jí, než přemýšlí?

  Nebo platí?Sofoklés „Nejpříjemnější život mají ti, kteří nemyslí Marcus Aurelius „Náš život je takový, jakým ho učiní naše myšlenky Staroegyptské přísloví „Polovina z toho, co sníme, udržuje naživu nás, druhá polovina lékaře OObrázek a href"https:/ixabay.com/cs/kucha%C5%99ka-recepty-potraviny-va%C5%99it-746005/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Je možné být víc nemocný v paneláku než v činžáku?

  celý 31 let jsem žil v cihlovým baráku teď tak 3 měsíce bydlíme s rodinou v paneláku a v toto období jsme už potřetí nemocný a nemůžeme se toho zbavit. Dřív to bylo v tomhle období tak týden nebo vůbec ne. Myslíte, že to má vliv? Třeba, že je tady suší vzduch nebo je to prostě jen náhoda?

  Další informace


  Ahoj ... poraďte mi prosím .. je mi 14 a vážím 60 kilo a měřím 175 cm ,... poraďte mi kolik mam zhubnout .. děkuju .. je

  Taky si myslím,že při tvojí výšce 175 cm je zbytečné hubnout,dokonce by ti 5 kilo navíc neuškodilo.Je ti 14,počkej až pořádně dorosteš a pak teprve řeš váhu,teď by sis akorát uškodila.

  Další informace


 • LPG - v mrazech jezdím víc na benzín, než na plyn  Další informace