• Jak vidíte tuto stránku: Odpovědi.cz? Má to pro vás velký přínos anebo máte větší výhrady? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vidíte tuto stránku: Odpovědi.cz? Má to pro vás velký přínos anebo máte větší výhrady?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak vidíte tuto stránku: Odpovědi.cz? Má to pro vás velký přínos anebo máte větší výhrady?

 • Proč má EU výhrady proti nynějšímu prezidentovi Polska?  Další informace


  Má pro vás velký smysl sem každý den chodit?  Další informace


  Jaký je váš názor na tuto stránku?  Další informace


  Jak vidíte následující časy?  Další informace


 • Jaký máte názor na to co je lepší si dát do nového domu a na nové wc?Je lepší klasické prkýnko anebo elektronický bidet?  Další informace


 • Máte tip na (původně podnikovou) chatu na horách s ubytováním pro cca 25 lidí a větší kulturkou s ping pong stolem?  Další informace


 • Jsou barvené limonády nějak více škodlivé nežli třeba Sprite, Tonic anebo SevenUp?

  Quentosi, děkuji za korekturu otázky a omlouvám se za případnou přidělanou práci. Z čečtinářského hlediska mě teď ovšem zajímá jedna maličkost- má tedy být za slovem Tonic před spojkou anebo čárka, anebo ne? Díky za případné vysvětlení v diskuzi, rád se učím. Děkuji všem, kdo přidají názor.

  Další informace


 • Co mě čeká po smrti za pokládání hloupých otázek na tuto stránku?

  Půjdu do nebe nebo do pekla? Pokud do pekla, tak do jakého pekelného stupně?

  Další informace


 • jak se jmenuje program, se kterým vidíte na počítači to co dělají ostatní?

  když máte ve třídě asi 20 PC a na jednom je jakýsi program se kterým vidíte vše co dělají ostatní, jak se to jmenuje?

  Další informace


  Přínos Win 8 oproti XP  Další informace


  Poradíte, jestli je IP mailové adresy na 100 procent pravá. Anebo se může stát, že je IP jiná?

  Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli IP mail adresy je na 100 procent prave. Anebo se může stát, že IP je jiná. Ale i když je těch mailu hodne a IP stale stejná, je možné, že je to i tak jiná IP?

  Další informace


  Jak velký monitor je ideální pro hraní her pro výkonný počítač.  Další informace


  Jak to vidíte?

  Šli by ste s adminem na pivo?:-DD

  Další informace


  Co mám udělat, když mi na IE odpovědi fungují a na Mozilla Firefox pořád ne? Děkuji Vám za odpovědi.

  Správce sítě mi přeinstaloval notebook a naIE se mohu přihlásit normálně, ale to jsemzjistila až teď, jinak jsem stále zadávalanové heslo a psala na Odpovědi.cz že mi tonejde se přihlásit na odpovědi.cz a pořádmi to nedaří na Mozille Firefox.Doplňuji:Hledám, ale nejsem si jistá, jestli ty cookies patřído Dostupných doplňků, ale je jich tam hodně? Ajsou to vůbec tyto doplňky, nebo nejsou?

  Další informace


 • Jak to chodí při prodeji družstevního bytu přes realitku konkrétně MM reality,na co si dát pozor anebo jít do toho sá

  Vzhledem k tomu že za život budu prodávat svůj byt poprve a asi už naposled rad bych se poučil o bezpečnem prodeji a jak při tom nenaletět.Doba je zla a rad bych se co nejvíce poučil před prodejem sveho bytu o možnych rizicích.Ve statě kde vládne kleptokracie je vše dovoleno a těžko bych si pak mohl někomu ztěžovat proto uvítám jakoukoliv radu či informaci na daný problém.Děkuji.

  Další informace


 • Stačí pro opravdový vztah tzv. vnitřní krása, anebo si lidi musí vonět?

  Doplňuji: Utrhl jsem květinu zvadla mi. Chytil jsem motýla, zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem. John Lennon -Považuji za důležitější vnitřní krásu.Domnívám se, že naše srdce prostřednictvím duše nám chce sdělit, co je pro nás důležité, čím nás protějšek přitahuje. Gesto, úsměrv zašimrají u srdce,, radost se násobí,. Dalš maličkosti jsou začátkem něčeho velkého. I mlčení je výrazem citu... slova, jen slova, zveličování, mnohomluvnost někdy škodí ...Takže přeskočí jiskra, ale odráží se to v našem vědomí, v naší duši. ... Neměli bychom se nechat ovlivnit vnější krásou, ale dělat to, co si přeje naše srdce.Ja pravda, že vnější krása na rozdíl od té vnitřní, je často poplatná tělesné smyslnosti.

  Další informace


 • Čím větší těleso, tím větší gravitace? Gravitaci má každý těleso?

  Čím větší těleso, tím větší gravitace? Ne, velikost tělesa nehraje žádnou roli.

  Další informace


  Jak vidíte budoucnost ?

  Zdravím Vás,Chci tady nastínit debatu a poprosil bych Vás, zkuste se zapřít do židle a na minutu se zamyslet nad tím co tady napíšu a odpovědět mi co si myslíte vy. Říkám pouze čistě svůj názor, domněnky …Nacházíme se v době, kde tempo je hodně vysoké a takovým tempem jakým fungujeme teď, nemůžeme určitě fungovat věčně … A myslím si že ne ani moc dlouho… Koukněte na východní země, kde porodnost je šílená (Asie) a taky chudé země např. Afrika, která je z vysoké části závislá na okolních státech.Drancujeme, těžíme, jídla si nevážíme, půda ztrácí živiny, jaderné pokusy atp atp … Snažíme se jako lidi chovat ,,lidsky, morálně a uvědoměle“ co se ale stane, jak to všechno dojde ? Země se dle mého názoru ocitne v mnohonásobně hrůzostrašnějších lidských prohřešků, kde jediný zákon bude, který tu vládne miliardy let a to je zákon o přežití. To znamená že se vlastně teď snažíme tvářit jako biologický nejvyšší forma života, která je vlastně něco víc… Ale pak budeme na tom hůř, než to prase co máme v chlívku na jitrnice …Podle mě se tomu můžeme vyvarovat tak, že se včas a striktně zasáhne do porodnosti (ne chemicky, nebo se může evolucí stát že ženy se stanou zcela neplodné) a markantně se zaměřit na vesmírný výzkum. Aby lidé byli schopni těžit vesmírné suroviny a ne ty naše….Do mě do debaty …Předem moc děkuji za přečtení

  Další informace


 • Jak jste nazarili na tuto stránku poprvé (na odpovědi.cz)?

  Já jsem na tuto stránku například narazila ,,umýslně chtěla jsem se někoho zeptat jestli je normální moje tehdejší pověrčivost, a tak sem zadala do vyhledávaču ,,otázky a vyšli mě ,,odpovědi.cz tak sem na ně klikla a seznámila jsem se s touhle stránkou, prvně jsem se zaregistrovala a zeptala, přečetla odpovedi a už sem nešla, ale asi za 3 měsíce sem potřebovala odpovědět na další otázku a náhodou sem si pamatovala heslo na můj účet zde, tak sem sem šla no a začala sem chodit pravidelně, jak ste to měli Vy?Doplňuji:Aha :)marci: omlouvím se, nenašla jsem tu otázku, v již zodpovězených otázkách, omlouvám se.

  Další informace


  Co si myslíte o technologiích je to přínos lidstvu a v čem nebo to jen škodí ?:) A jak si myslíte že by to vypadalo ?

  Ze by vypada co?Technologie muzou slouzit, ale muzou i svet znicit. Je jen na cloveku, jak ji vyuzije nebo pouzije.

  Další informace