• Jak vznikne, že dítě rodičům říká jménem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak vznikne, že dítě rodičům říká jménem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak vznikne, že dítě rodičům říká jménem?

  • Chtěl bych napsat svým rodičům, na onen svět. Je to možné? Už nežijí. Je mi po nich smnutno.



    Další informace


    Co vede některé lidi k tomu rýpat do druhých? JAK VZNIKNE TAKOVÁ RÝPAVOST U JEDINCE? Co myslíte?



    Další informace


    jaká barva vznikne sloučením červené a modré?



    Další informace


    Jak vysvětlit rodičum že už nejsem malá holka



    Další informace


  • Vrací mi nejaké daně na dítě 6 let a dítě 8 měsíců a manželka na mateřské, popřípadě kolik?



    Další informace


  • Jak se jmenuje pár let starý německý film o učiteli, jenž dělá pokus se studenty, jak snadno vznikne fašistická skupina?

    Skupina pod vedením učitele se začne oblékat do bílých košil a držet při sobě napříč sociálními postaveními. Vše se ale nakonec zvrtne.

    Další informace


  • Jaká buchta vznikne? V těstu je zamíchán měkký tvaroh, vaječné bílky. Dá se z toho sebrat na cukroví?

    Myslíte bílky, tak ty ze zamíchaného těsta nedostanete. A buchta, vlastně těsto, vzniká smícháním mouky, kvásku, cukru, obvykle i vajec a ostatních ingrediencí.

    Další informace


  • jaký dárek koupit rodičům k vánocům..:)) ?

    Vepište odpověď...něco do auta. Ozdobné disky kol, voňavku, atd.

    Další informace


  • Vztahuje se k potomkovi ze zákona nějaké povinnosti k rodičům?

    Mám tím na mysli, jestli potomek se musí z hlediska zákona v dospělosti někdy starat o svého rodiče.

    Další informace


  • Jak zabránit rodičům v tom, abych s nimi nemusela k babičce? Akorát tam tloustnu...

    Ahoj, vím, že toto asi zrovna slyšet nechceš, ale babička tě jistě má nade všechno ráda. Je jasné, že teď máš jiné zájmy, ale život strašně rychle utíká a babička tady věčně nebude. Vím o čem mluvím, co bych dnes dal za to, kdybych mohl být s babičkou a dědou.

    Další informace