• Jak zamezit viditelnost zil na rukou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zamezit viditelnost zil na rukou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zamezit viditelnost zil na rukou?

 • Proč z reklamy na černý Braník zmizela původní parodie na píseň Černý muž pod bičem otrokáře žil?  Další informace


  Od kterého roku píšou leváci levou rukou ve škole? Za mě se psalo pravou rukou, kdo psal levou, nemohl.  Další informace


 • Dobrý den, jsem češka a přítele mám v Portugalsku. On žil skoro celý svůj život zde v ČR, ale občanství má i portugalské  Další informace


 • Jak přibrat trochu svalů na rukou?

  Na nohách už mám svaly, protože se 3 roky věnuji atletice, ale teď bych je chtěl i na rukou, příp. bez pomocí posilovny. Díky :-)

  Další informace


 • Proč žil Diogénes v sudu?

  Nejsem si jistá, jestli to byl TEN Diogénes, který řekl Alexandrovi: Uhni mi ze Slunce. , když se nad ním do sudu nakláněl, ale spíš by mě zajímalo, proč v něm byl? Byl to nějaký velice skromný filozof, který nepotřeboval k životu víc?Děkuji.

  Další informace


  Jak dlouho žil Robinson Crusoe na ostrově, kde ztroskotal?

  V knize Robinson Crusoe v překladu od J. V. Plevy je psáno, že Robinson Crusoe byl na ostrově deset roků, pět měsíců a jednadvacet dní. Ovšem hned na přebalu knihy je uvedeno v angličtině, že na ostrově pobýval 28 let. Na internetu jsem našel obě varianty. viz - gt Nyní již nic nebránilo, aby se muži nalodili na koráb a odrazili z mělčin.„Byl tedy Robinson na ostrově deset roků, pět měsíců a jedenadvacet dní.“ (str. 239) a href"http://www.vaseliteratura.cz/ctenarsky-denik/261-robinson-crusoe" rel"nofollow" http://www.vaseliteratura.cz/ hellip /a ... příběh trosečníka, který po 28 let obývá pustý ostrov. a href"http://ireferaty.cz/2/4517/robinson-crusoe" rel"nofollow" http://ireferaty.cz/ hellip /a Která verze je tedy správná?Jak je možné, že se někde stala taková chyba?Jak to bude poté u maturit, kde žák chybně uvede 10 let / 28 let, ačkoliv to řekl správně podle své knihy?

  Další informace


 • Lze zamezit jednomu PC v síti přístup na internet?  Další informace


  Jak zamezit zvyšování hlasitosti u televize?  Další informace


  Jak mam zamezit porušení autorských práv na YouTube?

  Dobrý den, chtěl bych do svého videa použít cizí písničku, ale jak udělat aby mi to video YouTube nezrušilo za porušení autorských práv? Mam do popisku videa napsat autora a jak se ta písnička jmenuje? Myslíte že to bude stačit, Nebo mam připsat něco dalšího?

  Další informace


  Delphi - viditelnosť vlastností  Další informace


 • Kdo je podle vás největší gangster (či mafián) co kdy žil ?

  Doplňuji:Krom Havla (kterým má největší zasluhu na tom že už tu nevládne komunismus) souhlasím

  Další informace


  Jak na pracovišti zamezit šikaně a ochránit se před ní?

  Zajímalo kde se vzal trend šikana na pracovišti neboli Mobbing? Je pravdou že Obětí skrytého psychického teroru na pracovišti se může stát kdokoliv. Je to snad firmám jedno že tímto příchazejí o pracovníky když stím nic nedělají ? DěkujiPůvodníJak se ochranit a zamezit šikanu na pracovišti?

  Další informace


  Chci se zeptat... Doposud jsem žil v domění že tím že si SIM-kartu koupím tak jí vlastním ale na plastu je napsáno :,, T

  :,, Tato SIM karta je majetkem poskytovatele služeb ... Jak to je ???

  Další informace


 • Proč studená fronta zlepšuje viditelnost?

  Doplňuji:Dál jsem pátrala a můžu k odpovědím dodat, že je to prý taky tím, že srážky na studené frontě dopraví nečistoty z ovzduší k zemi a nový studený vzduch za frontou je podstatně čistší.

  Další informace


 • Jak chytáte muchy rukou??

  Musím se pochlubit že jsu v tom dobrej,mám několik způsobů,tak např. tlesknu nad ní a ona vlítne do pasti,nebo nad ní mávnu a sevřu dlaň a metoda pro fajnšmekry,přiblížím se nad muchu ukazováčkem co nejblíž a rychle ji zamáčknu,ale není tahle metoda stoprocentní,tak každou druhou,nebo je chytám za letu i masařky,ale nesmím ji moc rozdráždit,pak je hrozně rychlá,ale v luftu je chytnu jen proti světlýmu..,prosím o další způsoby a přesnej návod děkuji PS:je to můj oblíbený sport

  Další informace


 • Jaký nejlevnějsí teleskop dokáže zoomovat celkovou podzimní noční oblohu na 100% viditelnost alespoň na 50% přiblížení?  Další informace


 • Napíchnutí infuze do hlavního koridoru žil u zápští bolí hodně?

  Chci se zeptat že zítra mě z důvodu že mě praskly všechny možné varianty na normální píchnutí do žili na kapání léku přes infuzi tak mě potom řekli že mě budou napichovat dole u zápěstí jak je rozvětvení těch žil dole u zápěstí ruky dost se bojím aby to nebolelo tolik protože se říká že tam to píchnutí bolí jako čert píchali vás někdy když vám nenašli žílu jinde pod dlaň ruky do hlavního koridoru žil?

  Další informace


  Máte někdo nějaký dobrý recept na zánět žil?

  Děkuji.

  Další informace


 • jak zamezit sousedovic kočkám chodit na naše záhony  Další informace


  Tygři žijí v Asii. Žil někdy nějaký druh (druhy) tygra i v Africe, Evropě ?

  A kdysi i u nás žili šavlozubí tygři

  Další informace