• Jak zapojit dvě televize na jeden setobox? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zapojit dvě televize na jeden setobox?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak zapojit dvě televize na jeden setobox?

  • Autoradio - jak zapojit subwoofer



    Další informace


  • zdravím.otazka,nejaky mobil na dve simky a dve karty.dík



    Další informace


    Setobox jak ho nainstalovat



    Další informace


  • Chci si koupit nový Set-top box, abych mohla naladit stanice Barrandov muzika, Smíchov, Telka, Rebel atd. Poradíte?

    z Frýdku-Místku mam setobox evoleo a to naladit nejde, multiplex tam není ja tomu nerozumim mužete mi poradit? děkuju

    Další informace


    Ahoj prosim ma ta televize zabudovany setobox? Televize GoGEN TVL 39157 WEB, LED v televizach se moc nevyznam.

    ptam se znova nebo tu pišu že to setobox zabudovaný nema naapište mi prosim pravdu

    Další informace


    jak se jmenuje písnička, hrají ji na Evropě dvě a nějaká dáma tam vždy v mezivětě zazpívá Ratata? děkuji

    Řekla bych, že je to od Shakiry Raibosa :)

    Další informace


    Mám rozbočovač na 3 tv,jen 1 má setobox,ale na třetí tv to šumí.Jak?

    Jak mám to mám udělat,aby fungovaly všechny tv normálně s fungujícím obrazem.Je to rozhozený po celým bytě,tak jestli to neztrácí někde signál?

    Další informace


  • Propíchla sem si sama třetí dírku v uchu (ty dvě sem měla už od mala), jak se o to mám starat aby to nehnisalo...?

    Jinak líh mi neradte, ten už používám i framikoin.

    Další informace


  • Jak dostali název dvě věže baba a panna na hradě Trosky v českém rájí?

    Vypravuje se, že v době, kdy Trosky patřily rodu pánů z Bergova, obývaly věže dvě Bergovny, bába kališnice s vnučkou katoličkou. Ač blízké příbuzné, nemohly se snést pro různost víry a nenáviděly se tak, že se neustále hádaly. Proto se vnučka usadila ve věži na východní straně, kdežto babička bydlelo v západní věži. Kdykoliv se prý spatřily v oknech, vyčítala bába své vnučce, že zapřela víru svých otců, kdežto vnučka zase nazývala bábu kacířkou. Jejich křik, lání a pláč se ozývaly nejen ve dne, ale i v nočním tichu, že si kolemjdoucí zacpávali uši a z míst utíkali.Dávno leží Trosky v rozvalinách, ale za bouřlivých nocí, kdy se blesky křižují nad krajinou, je prý dosud slyšet z věží pláč a sténání. Proto také nazvali lidé východní a vyšší věž Pannou , nižší západní Babou .

    Další informace


  • DVI D - jak zapojit



    Další informace