• Jak zrušit nabídku 3 OS při startu Win XP Professional? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit nabídku 3 OS při startu Win XP Professional?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit nabídku 3 OS při startu Win XP Professional?

 • Co přijde lidem z Čech tak legrační na větě K jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů ?

  je to dvojsmysl ..jasně by znělo- jako přílohu k jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů.Nápoj jako takový není jídlo. Tekutá strava, jako vývary či bujóny, která se podává v šálcích a pije se, není považována za nápoje.

  Další informace


 • Kde v CR najdu nejvetsi nabidku produktu kosmeticke znacky Ziaja na jednom miste?

  Ja nevjim uš

  Další informace


 • zmena obrazku pri startu win-xp  Další informace


  Ztráta obsahu plochy ve WinXP Professional sp2  Další informace


  Zlegalizovani Windows XP Professional  Další informace


  Zamčený XP Professional  Další informace


  Windows xp professional 2x v pc  Další informace


  Windows 8 professional x64  Další informace


  Win7 Professional Upgrade  Další informace


  Win 8 se po startu zasekne  Další informace


  Upgrade Windows XP Professional. Máte zkušenosti s některými systémy nebo přímo z upgradem z WinXP?

  Dobrý den. Od února 2007 vlastním PC. Jako OS jsem si při koupi mohl vybrat mezi WinXP a WinVista. Kvůli vlně negativních ohlasů jsem, ač nechtě, pořídil WinXP. Neměl jsem jinou možnost, protože jsem tehdy moc s PC zkušenosti neměl a neměl jsem ani přístup k internetu, abych mohl porovnat tyto produkty.O dva a půl roky později vyšel Win7. Měl jsem o něj zájem, ale cena Win7 Home se pohybovala kolem 4500 Kč, což mě zarazilo a stále to nemohu pochopit. Radši jsem zůstal u XP.Avšak poslední 2 roky se mi WinXP nepochopitelně seká a dokonce i po nenáročné práci v Office po restartu naskočí modrá obrazovka. Nepomáhá ani pravidelná údržba (čištění disku, defragmentace, cCleaner). Občas nezvládá ani více programů najednou (mám veri 32 bit, RAM 3.3 GHz a procesor Intel Core 2 Duo 3.0 GHz). Programy jsou lepší a lepší a XP pořád stejná. Stačila mi podpásovka od Microsoftu, kdy IE 9 (od kterého jsem čekal hory doly) byl pro Vista a výš. Nebo že už dnes hry vyžadují Vista nebo 7.Chci upgradovat. Už v tomto roce.I přesto, že podpora skončí až v příštím roce. Na Win9 do r. 2015 se mi fakt nechce čekat a pochybuji, že bude levný upgrade z XP na 9 (jestli vůbec bude).Váhám mezi Win7 a Win8. Nejsem nějak náročný uživatel. Hlavně mi jde o rychlost a jednoduchost. Nic programovat opravdu nebudu. Nebráním se ani modernímu designu nebo funkcím.Máte zkušenosti s některými systémy (jejich klady a zápory) nebo přímo z upgradem z WinXP? Vyplatí se více Win7 nebo Win8? Děkuji.

  Další informace


  Prosím o radu jak ve WIN 8.1 zrušit (řízení uživatelských účtů) UAC u lokálního i doménového uživatele.

  a href"http://diit.cz/clanek/windows-8-spustit-jako-admin-vse" rel"nofollow" http://diit.cz/ hellip /a

  Další informace


  Problém: Zapoměl sem heslo na na muj pc - windows 2000 professional  Další informace


  OEM Windows 7 Professional CZ 32bit -dotaz  Další informace


  Microsorft Office Professional Plus 2010  Další informace


  Microsoft office Professional Plus 2010  Další informace


  Jak zrušit výzvy k restartování WIN XP

  Prosím Vás, dají se nějak vypnout výzvy k restartování Windows, které naskakují po připravení aktualizace - samozřejmě nečekám odpovědi typu, vypni si automatické aktualizace.Je dost protivné, když člověk příjde do práce, pustí počítač, najede a přihlásí se do všech systémů a najednou vyskoči tabulka systému, že dokončil instalaci aktualizací a chce se restartovat. A celý den odklikávat RESTARTOVAT POZDĚJI když Vám případně i hrozí ztráta důležitých dat je dost pruda.Doma Windowsy prostě neaktualizuju a je klid, ale v práci to bez aktualizací nejde...Doplňuji:Rynek - To vypadá hodně slibně, akorát mi to hlásí, že gpedit nemůže nalézt.Bumbes - Ne, toto není o uživatelích, ale o neprozíravosti vývojářů systému. Systém má buďto HNED po staru uživatele upozornit, že připravuje nějakou aktualizace a uživatel by tak mohl počkat, než se aktualizuje a ne chtít restartovat až poté, co se uživatel pustí do práce.Jen pro informaci třeba u mně trvá rozjetí všech systémů co k práci potřebuji a přihlášení se všude kam je třeba cca 20 až 30 minut, což je i při 12-ti hodinové směně kdy je hlídaná efektivita práce zaměstnanců významná časová ztráta.

  Další informace


  Jak ve Win 8.1 zrušit automatické seřazování?

  Dobrý den, mám menší problém se svým windowsem, pročež jsem se rozhodl vás poprosit o pomoc. Ať dělám, co dělám, nejde mi úplně vypnout automatické seřazování/seskupování složek/souborů. Je to velice omezující, protože jsem zvyklý na určité rozložení a nechci se omezovat na rovnání podle názvu, velikosti atd. Prostě, chci si to urovnat tak, jak sám chci. Na ploše to šlo dobře, ale ve složkách mi to prostě nejde. Předem moc děkuji za každou pomoc a přeji hezký den :-)

  Další informace


  Jak ve WIn7 zakazat nabidku Cim prehrat nebo zobrazit pri pripojeni flash ne disku pres USB  Další informace


  Jak odstraním ze správce spuštění nabídku...  Další informace