• Jak zrušit podtržení ve zprávách u NOKIA 302?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit podtržení ve zprávách u NOKIA 302??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit podtržení ve zprávách u NOKIA 302??

 • Zdá se vám normální, že když Zeman někde škobrtne, tak to hlásej ve zprávách stylem prezident Zeman opět zavrávoral..?  Další informace


  Zaslechla jsem v televizních zprávách hlášku, že nová vláda chce zvýšit platy státním úředníkům, slyšeli jste to také???  Další informace


 • Jak zrusit nepojizdne auto po druhe  Další informace


  Jak zrusit kody pri startovani  Další informace


 • Je možné instalovat a provozovat aplikaci Nokia mapy v jiných telefonech než Nokia?  Další informace


  Jak zrušit automatickou diakritiku při psaní sms v Androidu?  Další informace


  Jak změnit VELIKOST PÍSMA v SMS zprávách u Androidu TouchWiz?  Další informace


 • Jak si můžu zrušit Podmíněný přístup Conax ?  Další informace


 • Co hlásili ve zprávách, když se Palach upálil, jak to popisovali rudoši v médiích?

  Jste tu někdo pamětník?

  Další informace


 • Jak zrušit celosvětové blokování videa na youtube?

  Stáhl jsem krátké video z tv a nahrál na youtube.Když to prohlížím píše mi to video je celosvětově blokováno.Přitom na youtube jsou miliony takových videí.Doplňuji:South park ze satelitu bez kodování.

  Další informace


  Jak si mam zrusit tento ucet? :) dekuji

  Pokud myslíš zrušení registrace na Odpovědích.cz, tak napiš na info@odpovědi.cz adminovi a potom čekej, až registraci zruší. Někdy jedna žádost nestačí.

  Další informace


  Jak se dá zrušit otevírání složek na jeden klik, nemůžu najít nastaveni

  Pro WinXP - otevři Průzkumníka (Tento počítač) a v menu - Nástroje, Možnosti složky, záložka Obecné, Klepnutí a poklepání.-)

  Další informace


  Jak mám zrušit účet ICQ  Další informace


  Jak mohu v e-mailu na seznamu.cz zrušit některé kontakty?

  Žádné x - zrušení se mi u jmen nezobrazuje a nabízí mi to milion kontaktů, které jsem kdy použila, tak jak si v adresáři nechat jen ty používané?

  Další informace


  Jak mam zrušit badoo?

  jak mam zrušit badoo

  Další informace


 • Z jakýho důvodu se zakrývaj obličeje zatčenejm a obviněnejm v novinách a ve zprávách?

  A jaký jsou pravidla, komu všemu se může udělat z ksichtu mozajka a komu už ne? A co jména, ty se taky někde nesměj uvádět celý? Co když tam něčí jméno uvedou, a bude mít čirou náhodou stejný jméno jako mám já, bude pocházet ze stejnýho města a pak mu v televizi rozmazaj obličej, jak mám pak všem okolo vysvětlovat že nešlo o mě?

  Další informace


  Je to diskriminácia? Ak napríklad v kriminálnych zprávach moderátor uvedie zločin spáchal XY cigánskej národnosti

  nejde o porušenie zákona o diskriminácii? Keď ho spácha biely nezvýrazňuje sa to. Nie je to diskriminácia bielych ? Aký právny rozdiel je medzi nimi?Doplňuji:Je mi ľúto, ale v TV stále sa to ešte používa. Nepovedia Cikán ale Róm, prípadne inú národnosť (Vietnamec, Slovák,...)

  Další informace


  Jak zrušit Občanské sdružení sportovců?

  Zdravím,jedná se o občanské sdužení neziskové. Je to sdružení sportovců. Ale kámen urazu je v tom že se nekdo pred dvema lety snazil, ale vsechny papirový nalezitosti se vytratili bůh ví kam. A ted nikdo neví kdo tam je a neni, nemáme ani žadné stanovy v ruce. Prakticky se sdružení vytvořilo a dva roky se vubec nic nedelo. Náš úmysl je tudíš sdružení zrušit a vytvorit nové, které bude mít ovšem všechny náležitosti. Pokud by zde byla nejaka jiná možnost ho třeba nerušit,ale nějak jaksi vymazat a nahlasit stavajíci členy, nebo tak něco, taky by se to nejak vyresilo. Jsem 22letý student a stímto nemám zkušenosti,ale rád se přiučím. Tudíš prosím o rady všechny kdo se v tomto nestracejí jako já o pomoc, předem děkuji moc všem

  Další informace


  Jak se da zrusit vyhosteni?

  To je snad daný soudem a asi se to zrušit nedá.Jedině podat odvolání.A nakonec,ten člověk,co byl vyhoštěn,tak asi ne jen tak pro nic za nic,takže atˇ raději snad jede dělat neplechu domů,ne ?

  Další informace


  Jak může prodávající zrušit kupní smlouvu, když kupující na zrušení nechce přistoupit?

  Případ: moje kamarádka inzerovala prodej auta za 15 000,- (Levně, nemělo TK) Mezi jinými zájemci se našel takový, který přijel, auto prohlédl a nabídl 5 000,- teď hned, okamžitě!!! Paní (starobní důchodkyně) byla tak zblblá, že kývla. Zájemce okamžitě vyplnil formulář (stažený z netu), kde mimo základní věci vypsal: Vůz se prodává s veškerým vybavením. Jenže paní měla v autě uložené letní přezutí, na které měla kupce. Ten ji údajně za kola už zaplatil... Neměla v úmyslu za 5000,- ceny auta prodat i skladovaná obutá kola, jen proto, že je neměla kde uskladnit. Kupujícího vyzvala k předání, ale ten se brání tím, že v KS je zapsáno vybavení . Kupující vnutil paní 5000,- a ona na tom základě podepsala smlouvu. Byl natolik rychlý, že při prohlížení TP si jej bez souhlasu ofotil a v KS uvedl, že přebírá velký TP, což samozřejmě není pravda. Nyní paní vydírá, že ji dá k soudu, jak do 7 prac. dnů neudělá přepis. Bude si nárokovat cestu pro odvoz auta, neb s ním odjel i bez TK, vyhrožuje, že zaplatí soudy atd... tvrdí, že on je majitel dle KS, že zaplatil a chce auto. Chce plnou moc a velký TP. Jenže podle nových předpisů se převody dělají v místě registrovaného vozidla, účastníci se musí dostavit oba, v místě se udělá přepis, zápis, poplatky. Sama jsem toto řešila minulý měsíc. Co ta chudák ženská má dělat, poradíte někdo, jak může zrušit K. smlouvu a vrátit peníze ? Zájemce samozřejmě nechce přijít o tak výhodný kup, a tak vyhrožuje soudy a žalobou... kupní smlouva byla uzavřena

  Další informace