• Jaká část či kolik procent ze stratosféry tvoří ozónové díry? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaká část či kolik procent ze stratosféry tvoří ozónové díry?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jaká část či kolik procent ze stratosféry tvoří ozónové díry?

  • Když se ceny surovin zvedly o dvě až osm procent, proč je finální výrobek dražší o dvacet procent?



    Další informace


  • Jaký sektor : soukromý nebo státní , tvoří největší část v naší zemi?

    Jaký sektor : soukromý nebo státní , tvoří největší část v naší zemi? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Může mi někdo prosím odpovědět? Díky

    Další informace


  • Jak se udělají do sýru (např. Ementál) díry?

    Díry vytvoří CO2... Pravý švýcarský ementál je kolo o hmotnosti od 60 do 130 kg s průměrem až 1 metr. Kůra vyzrálého sýra je světle žlutá, hladká a čistá. Na řezu upoutají oka dosahující velikosti vlašského ořechu. Tyto dutiny vznikají při zrání sýra pomocí mléčné bakterie Propionibacterium freudenreichii, ve které kyselina mléčná se přemění na oxid uhličitý3 CH3CH(OH)COOH → 2 CH3CH2COOH + CH3COOH + H2O + CO2a vytvoří dutiny. Dále tyto dutiny obsahují 1% pachových látek. Mladý ementál se prodává po 4 až 6 měsících zrání, vyzrálý po minimálně 8 až 12 měsících a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Ement%C3%A1l" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


    Jak velké díry jsou v chlebu při použití domácí pekárny?

    Uvažuji o následující pekárně: a href"http://www.atranet.cz/domaci-pekarna-sana-sbm-standard/d-71772/" rel"nofollow" http://www.atranet.cz/ hellip /a Ale děsí mě dvě tyče a ty vrtule co to hnětou. To pak musí ten chleba příšerně vypadat. Je vůbec možné udělat to nějak rychle bez těch děr?Sice domácí chleba je levnější asi o 1/2 ale abych to měl bez děr, tak bych asi musel hlídat kynutí a nějak složitě to vyndat anebo si udělat těsto ručně. To je dost složité a navíc je potřeba udržovat kvásek.Doplňuji:Ale to musím kontroval a pak to složitě vyndavat s těsta. To je dost složité. Myslel, že pekárny jsou již dobré. Když se peče chléb klasicky anebo i v troubě tohle odpadne.

    Další informace


  • Kolik procent tetování se vám na lidech líbí?

    Líbilo by se mi, kdyby nebylo na pořád. Nedokážu si představit, jak to bude vypadat, když jim bude třeba 80 a kůže bude povadlá. :-((( Pokud tetovaní, tak na místo, kde se dá vždy zakrýt. Někdy to může tvořit i překážku v práci. Ne každý zaměstnavatel je tolerantní.

    Další informace


  • Na kolik procent zijete svuj zivot?

    Doplňuji:Neodpovidejte otazkou. Na kolik % SI MYSLITE, ze zijete svuj zivot? Treba ve srovnani s jinymi prateli... Prince jeste nemam :)

    Další informace


    Kolik procent lidí ve středověku nevěřilo v Boha?

    Doplňuji:Prý v Boha věřil každý. Takže ty desetiny...

    Další informace


  • Díry v bedně



    Další informace


  • Kolik procent je částečný inv. důchod 2 stupně oproti starobnímu důchodu?

    důchodDoplňuji:Jde i o to, že sestra má 5 roků do starobního, má již odpracováno 30 roků.

    Další informace


  • Jaká velká část stromu (kolik dřeva) se spotřebuje na jednu průměrnou knihu?

    Dejme tomu 300 stran o velikosti A5.

    Další informace