• Jaké jsou nejlepší přípravky na soustředění a paměť? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké jsou nejlepší přípravky na soustředění a paměť?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké jsou nejlepší přípravky na soustředění a paměť?

 • Přípravky na hubnutí  Další informace


  Jaké filmy (konkrétně) jsou nejlepší pro koupi Blu-ray na vyzkoušení domácího kina 5.1?  Další informace


 • Jaké jsou nejlepší vodovodní baterie? Už mě to nebaví pořád měnit..díky  Další informace


 • Jaké jsou nejlepší tablety pro úpravu pitné vody pro cestování?  Další informace


 • Jaké jsou pořady v TV. které nemusíte? Také máte pocit, že Nebezpečné vztahy na Primě jsou i nebezpečně hloupé?

  Pořady toto typu a jim podobné (soudce Alexandr, soudkyně Barbara) bytostně nesnáším. Hloupé možná ani nejsou, ale sledovat něčí konflikty vážně nemusím. Těch stresů mám víc než dost i ve vlastním životě.

  Další informace


 • Jaké zákusky máte rádi a které jsou dle vás nejlepší?

  Jistojistě jste si každý, když vás tzv. chytne mlsná, zašli do cukrárny. Tak mě zajímá ze široké nabídky zákusků, které jsou vaše oblíbené nebo si myslíte, že jsou nejlepší. Můžete i přihodit tipy na dle vás cukrárny ve vašem městě :D Já třeba nikdy neodolám likérovým špičkám a indiánkům, jen nesmí bejt vyloženě přeslazené :D

  Další informace


 • jaké gélové spreje na vlasy jsou odolné proti vlhkosti a jsou k dostání v běžně v drogerii ?

  Třeba tento, existuje jich ale mnohem víc.. a href"http://www.hair-cosmetics.cz/dikson-twist-fix-up-spray-08-stredne-tuzici-sprej-pro-vetsi-objem-vlasu-250ml-261371.html" rel"nofollow" http://www.hair-cosmetics.cz/ hellip /a Doplňuji:Třeba tady také najdeš: a href"http://www.pro-vlasy.cz/sebastian" rel"nofollow" http://www.pro-vlasy.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je kvalitní značka Kerastasé? Jaké přípravky doporučujete?

  já jsem s Kérastase velmi spokojená, mám od ní Cristalliste masque - maska na vlasy pro křišťálový lesk, krásně voní a vlasy vypadají zdravě a lesknou se. Akorát je docela drahá, stojí kolem 600korun. Taky mám nějaký šampon a olejíček na konečky. Určitě něco vyzkoušej, co ti sedne. :)

  Další informace


  Jaké kosmetické přípravky si koupit ke kónické kůlmě, aby vlny déle vydržely, aby se vlasy neničily a pod..?

  Mám kůlmu Remington Ci95 Pearl.

  Další informace


 • Neopouštěj staré věci pro nové/možná mají paměť jako slonové. Jsou pro vás staré věci vzpomínkou, pokladem, či veteší?

  Určitě jste poznali kousek jedné známé písně. 1. Dají se slova považovat za pravdivá?John M. Keynes Pro lidi není obtížné přijmout nové myšlenky, ale zapomenout na staré. 2. Jeden z pohledů na historii, události, které se staly.Frederic William Maitland Nejdůležitější pro historii není, co se stalo, ale co o tom lidé soudí nebo říkají. Obrázek a href"https:/ixabay.com/cs/dobro%C4%8Dinn%C3%BD-bazar-agrobazar-151190/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Nejlepší antivirus - Jaký je podle vás nejlepší?  Další informace


  Mohu nahradit paměť DIMM Transcend JetRam DDR2, 1GB, 800MHz, CL6,.A dát do slotu 2GB paměť?

  Nechal bych i tu druhou co má také 1GB.Mohu?

  Další informace


  Které přípony jsou pro zvukové soubory a které pro filmové soubory?

  Stahuji si soubory - zvukové i filmové a chtěl bych si je přehrát, proto potřebuji stáhnout vhodný přehrávač. Poteboval bych ale vědět, které soubory, respektive kterou mají příponu a tím pádem vhodný přehrávače, který doporučujete. Zatím jsem zjistil, že některé soubory se mi přehrávají a některé ne. Zná někdo odkaz, kde bych měl přehled o všech typech souborů? Děkuji.

  Další informace


 • Jaké všemožné využití může mít vzduchovka a jaké jsou výhody/nevýhody její využivání?

  Příklad pro odpovídajícíÚčely:Lze likvidovat drobné škudce..Co dále?Výhody:Velmi tichá..Co dále?Nevýhody:Větší velikost a tím i horší skladnostřesun..Co dále?,Doplńuji otázku: výhody/nevýhody její využivání?

  Další informace


  80-7197-099-9,315,11,6 to jsou čísla hádanky první čísla jsou čísla knihy isbn další čísla hold přemejšlejte jake heslo

  Jedna se o knihu Dobrá znamení od Terryho Pratchetta. Knihu nevlastnim, tak nevim. Predpokladam, ze to bude neco na 315. strane, 11. radek, 6. slovo. A dale predpokladam, ze myslite ceskou verzi. Jelikoz vsak knihu nevlastnim, reseni neznam.

  Další informace


 • Může mít pití energy drinků ve větším množství (např. 1,5 - 2l za den) trvalý vliv na soustředění?

  No - můžeš si odrovnat ledviny, játra, žaludek, slinivku...A taky si vytvořit silnou závislost na kofeinu (asi nejobvyklejší stimulans v Energy).A taky ztloustnout a přivodit si cukrovku - tam je cukru jak ´v homoli´...-)

  Další informace


  Máte někdo dobré zkušenosti s léčivými přípravky Borise Tichanovského?

  Ahoj, určitě dobré. I jeho kurzy cvičení a semináře jsou hodně navštěvované.Několikrát jsem byla na týdenním pobytu, bezvadná atmosféra, lidi a vůbec indiv. přístup Borise. Léčivé přípravky používám hlavně preventivně.

  Další informace


  Jak se zbavit akné? Něaké rady přípravky nepomáhají?

  chci se zbavit akné mám pupínky po celém obličejí a když jsem si koupuil anekolik přípravku tam to nepomohlo nevíte jak se toho zbavit ?

  Další informace


  Co jsou to kortikoidy a jaké jsou jejich vedlejší účinky?

  Maminka je dostala na astma a obává se, aby po nich zbytečně nepřibýrala, předtím brala léky na nervy a přibrala hodně a ještě teď je shazuje velice těžko. Její doktor ji o tom nic neřekl. Děkuji za radu. Hanka

  Další informace


 • jsou vhodné přípravky na úpravu vody pro vodní želvy?  Další informace