• Jaké jsou podle Vás hlavní příčiny ekonomické neaktivity lidí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaké jsou podle Vás hlavní příčiny ekonomické neaktivity lidí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaké jsou podle Vás hlavní příčiny ekonomické neaktivity lidí?

 • Kdo je podle vás králem mluveného projevu? Poznáte podle hlasu herce nebo moderátora?  Další informace


  Jaké potraviny podle Bohuslava Sobotky kupují důchodci? A jaké kupují podle vás?  Další informace


  Jaké jsou podle vás motivace ke konání dobra a nesobeckému jednání? Díky..  Další informace


  Jaké hlavní jídlo, příp. pohoštění máte nejraději, když s rodinou slavíte své narozeniny?  Další informace


 • Příčiny zkratu na autobaterii  Další informace


 • Ekonomické stavby - zkušenosti, problémy, reference  Další informace


 • Víš jake ma hlavni mesto Řecko??  Další informace


  Proč jsou u nás turistické stezky určované podle délky, ale jinde podle času?  Další informace


  Jaké je hlavni město Itálie?  Další informace


 • Lze spočítat, kolik obětí v srpnu 68´ bylo zapříčiněno civilním násilným odporem a kolik bez příčiny okupujícími vojsky?

  Největší oběť národa, že národ nezapnul mozek a skočil na blábolky soudruha Dubčeka, který pět let studoval komunismus v Moskvě a poté měl zájem o jiný komunismus. Jako šéf UVKSČ si musel být vědom, že jsme součástí Varšavské Smlouvy se všemi závazky. Pobláznil národ, ale pouze zajistil přísun raket země-vzduch, normalizaci, kde většina národa začala normalizovat, výchovu Husákovců a přítomnost vojsk na 40 let, obětí nebylo mnoho tak, jako asi tři měsíce dopravních nehod. Ještě, že nedošlo k vojenskému odporu, to by nás smetli během krátké doby, rozkaz pro vojáky byl potlačit kontrarevoluci, první várka Sovětů vojáků někteří nevěděli ani kde jsou, tato várka byla po měsící vyměněna.

  Další informace


 • Potřebuji vědět proč mě vypadává spojení mobilního internetu jaké můžou být příčiny.

  Doplňuji:Jedná se o placený internet od operátora (T-mobile).

  Další informace


  Nejde nám čtečka velkých karet na počítači. Jaké mouhou být příčiny?

  osattní čtečky (karty,usb,a jiné) nám jdou klidně se pohrabeme v hardwaru tak prosím pište nápady jak zjistit důvod nefunkčnosti

  Další informace


 • Co znamená přerušení z organizační příčiny

  Dobrý den,mám dotaz Co si mám představit pod pojmem Přerušení chodu Mateřské školy z důvodu organizační příčiny.Děkuji

  Další informace


 • Existuje nějaké dělení lidí podle vzhledu? Já nějaké vždy najdu, rozeznam lidi co si jsou podobný

  Zde: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Temperament" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a hledej Typologii Ernsta Kretschmera

  Další informace


 • Jsou podle vás lidé s výučním listem a maturitou lepší než jenom lidé s maturitou při shánění práce (je to pro ně plus)?

  Myslím lepší při získávání zaměstnání, tedy lepší pro zaměstnavatele. Je ten, kdo má výuční list a maturitu na tom lépe na trhu práce než ten, kdo má jenom maturitu?

  Další informace


  Jaké jsou podle Vás hlavní příčiny ekonomické neaktivity lidí?

  Doplňuji:Ekonomicky aktivní zaměstnaní nebo nezaměstnaní, kteří si práci aktivně hledají.Ekonomicky neaktivní nezaměstnaní, kteří si práci aktivně nehledají.(Příkladem může být odmítnutí vykonávání nedávno zrušené veřejné služby, kdy byl nezaměstnaný vyřazený z evidence ÚP a okolí ho vlastně začalo považovat za toho, komu se tzv. nechce dělat tedy ekonomicky neaktivního.)

  Další informace


  Jaké byly příčiny pádu Západního Říma?

  Tý jo, nevěděl jsem, že Google může za pád Říma...

  Další informace


  31. Jakými způsoby může firma zlepšovat svoje ekonomické výsledky? Co přispívá ke zvýšení produktivity práce?

  Jak byste mohl šetřit na svém pracovišti?KATEGORIE H - KADEŘNÍK

  Další informace


 • Poslední 3 dny mě bolí celý člověk, neví někdo příčiny?

  Od sobotního odpoledne mě bolí celý člověk a hlava. Přesněji tedy, bolí mě klouby a svaly, a když se zvednu z postele, tak hlava v takovémto stádiu, kdy vám buší někdo kladivem do hlavy. Bolesti začnou vždy ráno, přes den se cítím absolutně normálně a na večer na mě zase jde bolest i s únavou. Přemýšlel jsem o nějaké nemoci z klíšťat, ale ještě jsem žádné tento rok neměl. Také mě napadlo, zda by to nemohla být nějaká chřipka v počátkovém stádiu, jelikož jsem byl 14 dní u babičky, která tuto chřipku s bolestmi kloubů prodělala. Chřipkou jsem si tento rok už jednou na začátku února prošel. Včera jsem si koupil Coldrex a vždy po vypití mi je naprosto normálně. Neví tu náhodu někdo, co by to asi mohlo být, popřípadě doporučení, co s tím? Děkuji.

  Další informace


  Jaké jsou příčiny zánětu středního ucha a jak tomu je možné předcházet?

  Pohled alternativní medicíny - MUDr.MUDr. Igor Bukovský (Miniencyklopedie přírodní léčby, Advent-Orion) Zánět středního uchaje onemocnění, které se z velké části týká dětí. Přichází obvykle po prochladnutí, zánětu horních cest dýchacích, spále nebo po jiných dětských onemocněních.PrevenceOnemocnění dávají někteří odborníci do souvislosti s alergií. Ze stravy by se proto měly vyloučit silné alergeny – kravské mléko, nápoje cola, vajíčka, čokoláda. Pro mnoho dětí jsou také alergizující citrusové plody. Místo kravského mléka používejte sójové.Dostatek tekutin pomáhá lepšímu vyplavení sekretu.Léky typu Sanorin, Sanorin – emulze, které sice okamžitě zmírní potíže s dýcháním nosem, ale vytvářejí silné návyky a příliš vysušují, užívejte velmi opatrně. (Znám člověka, který se od dětství nemůže zbavit návyku na Sanorin – přestože rýmu nemá, každou půlhodinu až hodinu si musí kapky nakapat. A nepomohlo by mu ani chirurgické odstranění sliznice z nosu.)Během spánku mějte hlavu mírně zvednutou (podloženou). Zlepšuje to uvolňování hlenů.Na vzniku nemoci se podílí kouření, pobývání v zakouřených místnostech (zdá se, že ještě víc) a život s kuřáky.LéčbaNěkolik studií ukazuje, že užívání antibiotik a antihistaminik nezlepšuje zdravotní stav, naopak zvyšuje riziko „zalepení“ ucha hustým hlenem. Onemocnění s lehkým průběhem se samozřejmě vyléčí spontánně, ale pro urychlení léčby doporučuji:Aplikujte lokálně teplo – 10 minut několikrát denně. Použijte solux, obyčejnou žárovku nebo láhev s tep

  Další informace