• Jakou střední školu jsem měl studovat, abych mohl dělat plavčíka a lektora plavání v plaveckém bazénu nebo koupališti ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakou střední školu jsem měl studovat, abych mohl dělat plavčíka a lektora plavání v plaveckém bazénu nebo koupališti ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jakou střední školu jsem měl studovat, abych mohl dělat plavčíka a lektora plavání v plaveckém bazénu nebo koupališti ?

 • Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jakou skupinu musím splňovat v řidičském oprávnění abych mohl řídit automobil s plaťakem?  Další informace


 • Když bude ta EET tombola, tak měl bych si kupovat rohlíky v obchodáku po jednom, abych měl co nejvíc účtenek?

  Nebo jaký jsou tam pravidla?

  Další informace


 • Musí být plavčík na koupališti?

  Chodím na klasické vesnické koupaliště, platí se vstupné, ale není tam žádný plavčík. U vstupu je cedule koupání na vlastní nebezpečí . Dle mých informací, kde se vybírá vstupné musí být zajišten plavčík.

  Další informace


 • Je mě 17-18 let a nevím co mám dělat abych měl holku.

  Tak zkus chodit někam, kde holky jsou....

  Další informace


 • Na jakou střední školu a poté vysokou bych měl jít, když bych chtěl být astronautem, zajímám se o kosmonautiku vedu a te

  Na jakou střední školu a poté vysokou bych měl jít, když bych chtěl být astronautem, zajímám se o kosmonautiku vedu a techniku? Děkuji předem za odpovědi.

  Další informace


 • Vezmu mě někam na střední školu, kde by ještě bylo místo, jelikož jsem včera neudělal reparát ve 4.ročníku?

  Ve středu jsem neudělal reparát, opakovat ročník už nemůžu a tak mi teda zůstalo pouze základní vzdělání a promarněné 4 roky.Mám tedy možnost dostat se na nějakou střední školu (učňák) než začne školní rok?

  Další informace


  Průvodčí, na jakou střední školu?

  Na jakou střední školu jít, když chce někdo dělat průvodčí ve vlaku? apod. :) díky :))

  Další informace


  Pokud chci později na VŠ studovat práva, jakou školu a jaký obor si vybrat?

  Doplňuji:Pokud bych šla např. na ekonomku, jaký obor?

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít, když chci být učitelka a nechci mít jenom bakaláře?

  Jediná možnost je vystudovat gymnázium, nebo střední pedagogickou školu a potom vysokou pedagogickou školu. Tak lze získat titul Mgr.

  Další informace


  Lze studovat vysokou a střední/učiliště zároveň???

  podle toho, zda už máte jednu střední za sebou. Pokud ano, asi to nebude problém, vzhledem k tomu, že se najdou šílenci, kteří studují dvě až tři VŠ současně

  Další informace


  Když chci být rozvodový právník a obhájce na jakou střední případně vysokou školu musím jít ?

  Nejlépe střední gymnázium, VŠ právnická fakulta. Je tam ale tlačenka, dostane se tam jen zlomek uchazečů.Doplňuji:Ještě doplním, některá gymnázia se zaměřují i na veřejnosprávní činnost, a maturuje se tam i z práva. To by byl vhodný začátek, jak se naučit orientovat v právním systému.

  Další informace


  Je možné studovat dálkově střední školu a být přitom v evidenci na úřadu práce?

  já v tom problém nevidím - pokud Vám studium nebude narušovat plánovanou docházku na úřad práce, tak proč ne. Naopak by to ÚP měl přivítat.

  Další informace


  Jakou střední školu?

  Ahojte, takže za rok se budu rozhodovat kam si pošlu přihlášku na 3 střední školy. Chci být psycholožka, ale na gympl jít nechci. Rozhoduji se na zdravotnické lyceum a na zdravotnického laboranta a pak si dát přihlášku na vysokou na psychologa. Ale nevím jestli je vůbec nějaká šance, že mě tam přijmou z vlastně úplně jiného oboru... :// docela mě to štve, ta vysoká je můj sen už dlouho. Co si o tom myslíte? díky

  Další informace


  Jakou střední školu,pokud se chci zajímat na obor psychologie,poradenství.. ?

  Tento rok nastupuji do 9 třídy a měla bych se rozhodovat o střední škole. Moje známky nejsou nijak špatné, prospívám s vyznamenáním. Chtěla bych se zeptat na jakou střední školu bych měla jít pokud bych se chtěla věnovat, psychologii,poradenství.. Vím, že nejlepší volba by byl Gympl,ale na ten opravdu jít nechci. Tak aspon jaká SŠ k tomu má nejblíž .. Děkuji)

  Další informace


  Jakou střední a vysokou školu mám zvolit, pokud chci být soudkyní?

  Střední gymnázium a vysokou právnickou.

  Další informace


  Jakou kalkulačku na gymnázium/střední školu?

  Jaké jsou kvalitní kalkulačky? Jaké mate zkušenosti a jaké byste mi doporučili?

  Další informace


  Chci studovat vererinu. na jakou školu jít ???

  Ahoj všichni chtěla bych studovat veterinu. Ted pujdu do osmé třídy. Chci se zeptat na jakou střední školu bych teda měla jít. Je lepší jít na gympl a pak na vysokou do Brna, nebo na SOŠ do Hradce Králové a potom do Brna ??? Jsem z toho celá zmatená. Pokud máte zkušenosti tak budu ráda za každý nápad návrh a radu. Jinak učení mi nedělá problém. dekuji všem

  Další informace


  Chci studovat střední školu psychologie... která škola?

  Psychologie se vyučuje na mnoha středních školách. Obávám se však, že střední škola, zcela zaměřená na psychologii neni.

  Další informace


  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu.

  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu. Chci se zeptat, jak mám teda vyplnit přihlášku na danou střední školu, co se týče známek? Mám použít známky z oboru z kterého jsem vyučená ? Nebo zajít na základní školu a od nich si to nechat vypsat a ověřit? Z přihlášky střední školy, na kterou chci jít jsem vyčetla, že, cituji: Vyplní škola (zpravidla základní, speciální nebo střední) nebo uchazeč, uvede chování a prospěch v návaznosti na kritéria přijímání, zpravidla za poslední dva ročníky základní, speciální nebo střední školy, nebo se přiloží ověřené kopie vysvědčení. Upozorňuji, že teďkom jak jsem studovala , tak jsem měla uvolnění na tělesnou výchovu.Děkuji za informace

  Další informace


  11. Dno bazénu, který má tvar kvádru, má obsah 375m2. Šířka bazénu je 60% jeho délky.

  Doplňuji:a) Určete rozměry dna bazénu.b) Kolik litrů vody je v bazénu, je-li hloubka bazénu 1,5m a voda sahá15cm pod okraj?

  Další informace