• Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl)

 • Znáte nějaký film o psychologii nějakého člověka? Něco jako 7 životů, prostě drama

  rain man

  Další informace


  Ahoj nevíte prosím kde bych se mohla kouknout online na Gympl s (r)učením omezeným?

  Některé díly jsou tady a href"https://www.youtube.com/results?search_querygympl+s+ru%C4%8Den%C3%ADm+omezen%C3%BDm" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Doplňuji:A tady je přehled epizod a href"http://www.serialzone.cz/serial/gympl-s-rucenim-omezenym/epizody/" rel"nofollow" http://www.serialzone.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Ahoky, prosím rychle pomozte ve středu jdeme do divadla s třídou a chodím na gympl ale nevím jaké oblečení na sebe.Helpp

  ahoj,rozhodne žiadne rifle (hlavne nie modré!).Do divadla samozrejme nepotrebuješ žiadnu róbu ani večerné šaty. Ale nejakým pekným elegantným kostýmom resp. sukňou/nohavicami a blúzkou nič nepokazíš.Určite si ale prosím ťa neber nejaké obyčajné tričko a džíny!

  Další informace


 • Ahoj chci být právníčka a chtěla bych se vás zeptat na jakou bych měla jít školu??????

  ty bláho ... to je nápor na bednu... že by na právnickou fakultu některé z univerzit? Třeba v Plzni :)) gt

  Další informace


 • Nevím na jakou střední školu, nebaví mě žádný předmět ve škole

  Ano, nastal čas rozhodout se, kam jít. Už jsem se ptal mnoha lidí, všichni mi řekli: Jdi podle toho, jakej předmět ve škole tě baví. Tato rada mi přišla jako velice dobrá, baví-li tě kreslit di na talentovky a tak dále. To, co mě baví A.K.A Fotbal, hraní na počítači, a hádání s Amíky o tom, co je pravej fotbal, neberem ve škole.Navíc jsem nenašel zálibu v žádném z předmětů ve škole i přesto, že mám dobré studijní výsledky a na všechno se pečlivě učím. Na sportovní školu určitě nejdu, nemám na to plíce a sílu.A proto padá v úvahu Gymnázium. Ale upřímně, k čemu mi budou ty srajdy, který mi budou jen na zkoušky na vysokou ?Často přemýšlím nad tím, že bych mohl dělat psychologa, když se snažím chápat pocity ostatních, ale to bych musel na Zdrávku, což mne ani náhodou netěší.Nemám nijaké životní cíle, ale nějak se živit budu muset. Pro co bych se měl rozhodnout ?

  Další informace


  Na jaké úrovni podle společného evropského rámce pro jazyky musím být pokud chci studovat učebnici Direkt neu 2 ?

  Nejsem si jistý, protože je tam napsáno, že je na úrovni A2. Tudíž nevím jestli mám mít již tu A2 nebo A1 a na A2 se teprve mám dostat.

  Další informace


  Na jakou školu mám jít, když chci být moderátorkou, novinářkou, redaktorkou, módní návrhářkou, fotografkou? =)

  Myslím, že jsem to napsala jasně DD Děkuji za odpovědí -)

  Další informace


  Na jakou školu mám jít když chci být programátor nebo betatester ?

  dobrý den, nevím na jakou mám jít střední školu když chci být programátor a programovat různé aplikace nebo hry nebo jiné.a kam musí jít betatester ? nebo znáte nějakou lepší práci v oboru počítačů ?

  Další informace


  Na jakou střední školu mám jít, když chci být učitelka a nechci mít jenom bakaláře?

  Jediná možnost je vystudovat gymnázium, nebo střední pedagogickou školu a potom vysokou pedagogickou školu. Tak lze získat titul Mgr.

  Další informace


  Kterou si vybrat školu, když se chci v budoucnu zaměřit na psychologii nebo právo?

  Kam na SŠPůvodní dotazBaví mě humanitární obory,v budoucnu bych se chtěla zaměřit na psychologii nebo práva.Jaké SŠ byste mi poradili?Ne gympl

  Další informace


  Když chci jít na střední pedagogickou školu, co musím umět? Co se mám naučit?

  To co máš umět po ukončení základní školní docházky.

  Další informace


  Jakou střední školu?

  Ahojte, takže za rok se budu rozhodovat kam si pošlu přihlášku na 3 střední školy. Chci být psycholožka, ale na gympl jít nechci. Rozhoduji se na zdravotnické lyceum a na zdravotnického laboranta a pak si dát přihlášku na vysokou na psychologa. Ale nevím jestli je vůbec nějaká šance, že mě tam přijmou z vlastně úplně jiného oboru... :// docela mě to štve, ta vysoká je můj sen už dlouho. Co si o tom myslíte? díky

  Další informace


  Jakou střední školu si vybrat, pokud chci studovat psychologii? (nepiště prosím gympl)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat, na jakou střední školu se mám hlásit, pokud bych chtěla studovat psychologii. Gympl ale nepřipadá v úvahu :)

  Další informace


  Jakou střední školu jsem měl studovat, abych mohl dělat plavčíka a lektora plavání v plaveckém bazénu nebo koupališti ?

  Napadá mě sportovní gympl, zdravotní škola (pro první pomoc) nebo pedagogická škola se zaměřením na tělesnou výchovu.

  Další informace


  Jakou by jste mi doporučili střední školu, Hradec Králové a blízké okolí?

  Rozhoduju se kam na střední a opravdu mě nic nenapadá tak prosím pomozte. :(

  Další informace


  Jak mám vybrat vhodnou střední školu?

  Teď jsem v 9. třídě, v 8. jsem měla na vysvědčení tři 3, z matiky, češtiny a chemie, jinak jedničky a dvojky. Napadlo mně něco jako fotografování, nebo na kuchařku, ale to mě přijde celkem škoda, myslim, že mám i na víc. Nebo na právní, ale to bych musela udělat gymnázium a pak vysokou a to vím, že bych se s těmahle známka tam asi nedostala :(. Poradili by jste mi na jakou školu bych měla jít možná jsem přemýšlela i na veterinární, ale asi bych tam nedávala to pitvání uvířat. A nebo na Psychologa

  Další informace


  Dobrý den, můžu jít na Egyptologickou školu ( Karlova univerzita VŠ) rovnou ze základní školy? Nebo musím mít gympl?

  Už od mala jsem milovala Egypt, opravdu znám filmy o Egyptě na zpaměť. Někdy si myslím že jsem byla v minulém životě Egypťanka. No jednoduše mě tam něco táhne a chtěla bych se tomu věnovat i na dále....Doplňuji:Takže když budu mít sš kadeřnici s nástavbou na matutitu můžu se potom věnovat egyptu?? A nebude jim to vadit??

  Další informace


  Co mám se učit, jakou školu mám vybrat?

  Jsem cizinka, bydlím v ČR skoro 5 let, mám trochu problém s češtinou, myslím že jediný předmět, který umím perfektně, je matika. Jednou udelala jsem olympiádu krajské kolo, každý rok patřím mezi nejlepšími na matematický klokan. Mám jít na Matfyzu nebo ne, do Karlovy univerzity dostanu rovnou bez primacky, ale co pak co budu dělat jako povolání, pro ty , kteří umí matiku máte nejaké jiné navrhy?

  Další informace


  Chci se zeptat, chci jít na školu aplikované kybernetiky ale nevím jaký obor si vybrat programátora nebo grafika ? Díky.

  Záleží na tom, co tě víc zajímá.Programátor řeší práci se systémy, grafik práci s obrázky, s tím co je vidět a ne jak a proč je to vidět.

  Další informace


  Ahoj chtěl bych se Vás zeptat na jakou střední školu,když pak chci jít na Lékaře?

  A dostal bych se na Lékařskou fakultu i s oborem Zdravotnický asistent??

  Další informace