• Jaký dárek mám koupit svému 14.letému příteli, nechci aby byl moc drahý, ale aby se mu zase líbil? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký dárek mám koupit svému 14.letému příteli, nechci aby byl moc drahý, ale aby se mu zase líbil?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký dárek mám koupit svému 14.letému příteli, nechci aby byl moc drahý, ale aby se mu zase líbil?

 • Je možné nakoupit zboží za velkoobchodní cenu a dále jej neprodávat, ale použít ke svému vlastnímu podnikání?

  Spíše je problém s DPH. Budete jej asi muset vést do daňového přiznání a zaplatit ze svého.

  Další informace


 • Jste podobní svému ,,avataru,, svému obrázku, který jste si tady zvolili? Nebo proč máte právě tento obrázek?

  Tak ať už vás máme komplet, když už víme odkud jste, kolik vám je let atd. ... )(a schválně to dávám do kategorie krása a a styl!! ) )Doplňuji:Nikuška a kropitko!! : )) Hezké odpovědi

  Další informace


 • jaký dárek koupit rodičům k vánocům..:)) ?

  Vepište odpověď...něco do auta. Ozdobné disky kol, voňavku, atd.

  Další informace


 • Ahoj, můj kamarád je programátor a vybírám pro něj dárek.....ale nevím jaký.....( počítače, klávesnice a myši, tak těch

  Doplňuji:Zhruba tak do 5000,-

  Další informace


 • Jak velikou moc má prezident USA a čím/kým je hlídaný, aby neměl absolutní moc?

  Dobrý den, zajímalo by mě co je v pravomoci prezidenta USA? Děkuji

  Další informace


 • sem stydlivý a nemám moc nápadů tak nejsem moc žádán co mám dělat jak to mám změnit děkuji za vaše názory

  To přijde, až potkáš tu pravou, řekneš to, ani nebudeš vědět jak.

  Další informace


  jaký dárek koupit taťkovi k 40tým narozeninám?

  je to úplně normální chlap,má teď málo času protože stavíme dům ale jinak má rád rybičky, a je stolař jo a jako každý čech má rád pivo :)potřebuju poradit abych to bylo cenově přístupné a abych ho zaskočila protože si myslím že jsem ho v poslední době hodně zklamala a že mě moc nemá rád protože jsem nestarší z dětíděkuji za nápady)

  Další informace


  Odpustili byste vašemu nejlepšímu příteli, kdyby vám zabil manželku/manžele, která/ý se vás pokoušel zabít?

  V takovém případě snad není co odpouštět!

  Další informace


  Jaký koupit kamarádce dárek k Vánocům?

  Kamarádce je 18,5 roku, na vánoce skoro 19. Tak se chci zeptat jaký ji mám koupit dárek? Nějaký parfém nebo co? Vůbec nevím děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak naznačit příteli aby zhubl? Ale zároven nechci aby se urazil....

  manželce jsem řekl že poteřbuji zhodit pár kilo ,ale že to sám nezvládnu že podřebuji pomoct a podporu jestli by to nemohla zkusit semnou a zabralo to ona zhodila víc jako já.

  Další informace


  JAK SE MAM ZACHOVAT K PŘITELI,KTERY MI ŘEKL ,ŽE BUDE DĚLAT SVEDKA MEMU BYVALEMU PŘÍTELI????HROZNE MĚ TO MRZÍ..

  Nevidim v tom nic katastrofickeho,proc taky?Pokud jsou to dobri kamaradi...

  Další informace


  Co tomu říkáte? To Polsko je čím dál populárnější, ale co je moc, to je moc...

  a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/210476-koupe-ditete-je-v-polsku-stejne-jednoducha-jako-koupe-auta.html" rel"nofollow" www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co dát svému prvnímu příteli za dárek k vánocům?

  Dej mu sebe (tvoje tělo) :))

  Další informace


 • Jak se počítají obecné rovnice přímky?

  Zdravim Vas,mel bych otazku na matematikare ohledne matematiky (necekane), a to ten, jak se pocitaji obecne rovnice primky. Tak napr.: Prevedte dane primky na obecny tvar:X 2-t Y 3+2t nebo X -4 +t Y 3+5t napadlo me a hadam, ze (asi dobre, nebo ne?) vynasobit urc. cislem, abych vyskrtnul Tci-li u X jsem dal *5 a u Y *1, cimz jsem dostal nasledujici:5x-20+5tY 3+5t a radek po tomhle mam nekde drobnou chybu (asi ve znamenkach ci co)5x+y -23 (mi vyslo, dle vyledku v ucebnici melo byt spravne 5x-y+230, ptam se proc tam je spravne minus a mne vyslo plus (mam to celkove nejak spatne ty znamenka a nevim proc).Za radu budu moc vdecny (potreba vysvetlit jak 5 letemu decku).Dekuji.

  Další informace


 • Co byste přáli svému nejlepšímu příteli a svému největšímu nepříteli?

  Každý člověk na světě má určitě nejlepšího přítele a největšího nepřítele. A to ať je to jeho kamarád nebo partner. Co by jste přáli svému nejlepšímu příteli a naopak co by jste přáli svému největšímu nepříteli?

  Další informace


  Chci vyrobit nějaký dárek, ale jaký?

  Ahoj, chtěl bych něco vyrobit mámě, babičce tetě... k vánocům. Minule jsem dělat takový drátěný strom na kameni. Nemáte nějaké typy? Moc děkuji

  Další informace


 • Jaký koupit dárek (jídlo) pro celiaka?

  Jedu na návštěvu k rodičům přítele. Přítelova matka je celiak, chtěla jsem přivézt něco dobrého pro všechny, ale aby to mohla i ona ( za normálních okolností bych přivezla třeba zákusky :) ) poradíte mi?Doplňuji:chci koupit něco všem a nechci dělat rozdíly, jakože bych přivezla 3 větrníky a mamce kytku :-D

  Další informace


  Jak udělat 4 letému synovy domácí test sluchu..

  Učitelka ve školce mi říkala, že syn prý když je otočený k ní zády tak nereaguje na žádný povel, jako že na něj promluví a on jí nevnímá. Prý se ho musí vždycky dotknout aby na ní reagoval.. Máte s tím někdo zkušenosti?? Případně jak takový test sluchu probíhá a jestli ho dělají na ušním, nebo jen u dětské doktorky.. Díky za rady..

  Další informace


  Jak mám svému 3,5 letému synovi zvýšit imunitu?

  Je pořád nemocný, už 2 roky trpí na laringitidu, teď byl dva měsíce nemocný, a doktorka řekla že má zůstat minimálně do konce roku ze školky doma, aby se mu zvýšila imunita. Jenže on mi pořád pokašlává, před týdnem jsme se vrátily z nemocnice, a já už nevím co bych mu na posílení měla dát. Zkusila jsem už docela dost přípravků, např. Marťánci s Imunactivem (to už bere skoro rok), Preventan Junior, multi-sanostol sirup, ale pořád není úplně zdráv. Poradíte mi? Máte někdo s něčím dobrou zkušenost?Ještě doplním, že mi nechce nic jíst, žádné ovoce, zeleninu, maso, proto do něj nedostanu žádné přírodní vitamíny.

  Další informace


 • Jaký infra (IR) diody si mam koupit na větší vzdálenost.Natáčím v noci zvířata a nechci aby mě viděl  Další informace