• Jaký je rozdíl v chování jednotlivých vývojových stadií klíštěte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je rozdíl v chování jednotlivých vývojových stadií klíštěte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je rozdíl v chování jednotlivých vývojových stadií klíštěte?

 • Víte kde najít informace o tom jaké jsou používány osobní doklady v jednotlivých světa?  Další informace


  Chovani rodicu  Další informace


 • Jak na vás působí agresivní chováni řidiče za vámi?  Další informace


 • Jaky je rozdil mezi USB 2.0 a USB 3.0? Jde pouze o rychlost prenosu dat nebo je tam rozdil i velikostne?  Další informace


 • Jaké chování lidí přispěje k zániku civilizace?

  Lidstvo dosáhlo neuvěřitelného technického pokroku, moderním tématem naší doby je globalizace, demokracie, energetika, nedostatek vodních zdrojů, terorismus, ochrana životního prostředí,... Co si myslíte, že může přispět k zániku lidské civilizace?

  Další informace


  Jaké bylo vhodné chování?

  v Anglii roku 1815?Zejména mužů k ženám?Např.proč snoubenci spolu nesměli zůstat o samotě delší dobu?

  Další informace


  Jak si lze vysvětlit chování islámu?

  Pokud má všechno svojí příčinu, tak co z lidí udělá tak duševně choré bestie?

  Další informace


 • Zamykání jednotlivých souborů na ploše a podobně.

  Zdravím Vás, měl bych tu dotaz.Pokud si vytvořím složku na ploše a nandám si do ni jakýkoliv jiné věci (obrázky, podsložky, dokumenty..) a potřeboval bych to uzamknout, jednak aby tam nikdo jiný nelezl a aby bylo zabráněno jejich smazání, jak tuto celou složku uzamknout? Zkoušel jsem to přes vlastnosti a podobně, ale to mi nabízelo uzamknout celý profil, ale ne jednotlivou složku.Předem děkuji za jakékoliv odpovědi.

  Další informace


  Uložení jednotlivých stran ve wordu 2010  Další informace


  Excel - transpozice tabulky po jednotlivých řádcích  Další informace


  Divné chování notasu...  Další informace


  Chování systému dost divné  Další informace


 • Idealni zenske chovani?

  Chtela bych vedet, jake zenske chovani preferujete? Co by jste na nasem chovani zmenili a co naopak na nem milujete? Ale nebudte zas tak kriticti:DDekuji za odpoved:)

  Další informace


 • Hmotnost jednotlivých molekul? proč? jaké jsou jejich vlastnosti?

  Molekuly

  Další informace


 • Kdyz jsem prijata na gymnazium,ale v 2.pololeti na zakladce dostanu 2 s chovani tak je mozne,ze moje prijeti zrusi?

  Nejspíš ne, ale neudělá to zrovna dobrý dojem.

  Další informace


  Kazuistika případu poruchy chování, co o tom víte?

  TOTO JE TÉMA MÉ ZÁVĚREČNÉ PRÁCE SCHÁNÍM JAKÉKOLIV PODKLADY NEMÁTE NĚKDO DÍKY MOCDoplňuji:prosím nepsal někdo kazuistiku dítěte s etopedickým chováním, je někdo ochoten zaslat mi na email jakoukoliv pomoc ohledně kazuistiky a etopedie díky jana MELISSKA1@SEZNAM.CZ

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi tím že se vám do toho nechce nebo že jste líná? Je v tom vůbec nějaký rozdíl?

  Já v tom třeba rozdíl vidím. To, že se mi nechce neznamená, že jsem líná, pouze na to nemám náladu a jsem schopná to udělat později nebo se do toho dokopat. To, že jsem líná znamená, že bych to nejraději neudělala vůbec nebo to nejlíp odložit na dobu neurčitou.Doplňuji:*nebo to nejlépe odložila na dobu neurčitou.

  Další informace


  Existují vysoké školy, na které by mě kvůli dvojce z chování nepřijali?

  Třeba když budu mít na vyšším gymnáziu velmi dobrý prospěch a jednou nebo dvakrát dostanu dvojku z chování za pozdní příchody, nepřijali by mě kvůli tomu třeba na medicínu nebo ČVUT?

  Další informace


 • Jak vzniká vzteklina spolu se stádii nemoci a lze se jí zbavit i bez pomoci lidí?

  Pokud se nějaké zvíře/člověk nakazí vzteklinou, tak jak k tomu přenosu vůbec může dojít? Se přenásí pouze ze zvířata na zvíře přes kousnutí/maso? Stačí sníst zdechlinu nakaženou vzteklinou a je to? Co trus? Jaká jsou stádia vztekliny a lze se jí zbavit i bez pomoci lidí?Z toho co si myslím, tak znakem je pěna u huby a extremní agresivita. Zvíře provádí cílené útoky na ostatní zvířata a lidi pokud se objevi poblíž. Neopouští však díky instinktu svůj přirozený prostor, takže nejdou třeba kousat lidi do města. Umoří k smrti svou hyperaktivní touhou zabíjet dokud je někdo nevyléči. Pamatuji si podivnou vzpomínku, že jsme se školkou chodili do lesa a tam byly takové krabičky s lebkami nebo něco takového a bylo nám vysvětleno něco jako, že to je proti zvířatům infikovaným vzteklinou. Snad tam bylo někde i upozornění. Možná to byla jen nějaká noční můra. Nevim.

  Další informace


 • Je toto chování nějak nebezpečné?

  Dobrý den :) dneska jsme si přivezli domů malé štěňátko čivavy, pochopitelně je hodně malinká .. a doma máme ještě dvouletou bíglici, je bezproblémová, mazlivá, trošku hyperaktivní, ale nikdy nikomu neublížila. Její chování k čivavě si nikdo nedokážeme vysvětlit a nevíme co přesně to znamená. S velikou vervou ji očichává, chudinka čivava je od ní celá poslintaná, tady jí čumákem nadzvedává prdelku, čichá jí k zadečku a občas do ní něžně bouchne pacičkou. Nejsme si jistí co to znamená a jestli se o čivavu nemáme bát .. Co myslíte?Doplňuji:Děkuji moc všem za odpovědi. Vyslyšela jsem vašich rad a nechala teda holky ,aby se spolu tedy seznámily po svém. Jenže .. nevím, bíglice je vážně taková drastická .. myslím, že jí nechce ublížit, ale vzhledem velikosti čivavy jí kolikrát čumákem obrátila na břicho nebo vyhodila z pelíšku.. teďka se nám navíc zdá, že bíglice na ní otvíra tlamu a chce jí jakoby vzít za krk .. nevím, jestli jí vážně nechce ublížit, nevíme co s tím :(

  Další informace