• Jaký je správný výraz pro dřevěnění rukou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jaký je správný výraz pro dřevěnění rukou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jaký je správný výraz pro dřevěnění rukou?

 • Jaký správný čas v angličtině?  Další informace


  Jak máme vybrat správný kočárek pro miminko?  Další informace


 • Jaký je nejlevnější a nejjednodušší způsob používání dešťové vody na splachování WC, ruční praní, mytí rukou, zalévání?  Další informace


  Jak postupovat pokud pošlu doporučený dopis do vl.rukou a adresát nemá poštovní schránku?Kdy je takovýto dopis pova  Další informace


 • Jaky je správný název?

  U hercu je to filmografie u zpevaku je to diskografie a kdyz nekdo vydá knížky jako nějaky spisovatel tak se tomu říká jak?

  Další informace


  Jak třeba rockeři vydrží 2 až 4 minuty strouhat rukou o struny kytary ?

  To je nebolí ruka ?

  Další informace


 • jak vzniklo slovo lógr? Jaký je slušný výraz pro kafe v hrnku?

  Logr je jinak kávová sedlina ,ale ruku na srdce kdo z nás to tak říká ????Doplňuji:mě nepřijde také neslušný název logr - je to naprosto normální slovo

  Další informace


  Jaký význam má výraz káva s šutrem?  Další informace


 • Jak se zbavit špinavych rukou od motoroveho oleje ?? Značka je to nutné !! :(

  Včera jsem pracoval a spravoval své auto. Asi všichno ví jak to dopadlo.. mam uplne špinave ruce od oleje a od špiny z motoru ale bohužel mydlem co používam doma špina odstranit nejde.. Zítra jdu do práce a vypadám jak nakej pobuda co si ani ruce neumyl.. Prosím poradte co mam delat Děkuji mnohokrat :))

  Další informace


 • Existují rukavice, kterými by chlap dočasně maskoval ekzém na rukou a přitom v nich vypadal společensky přijatelně?

  Maskovací rukavice pro celodenní potřebu, které nepřekáží, nebijí do očí, jsou komfortní a tudíž použitelné všude (auto, benzinka, fastfůd, firma, úřad, holič, zubař...).Nemá někdo link na takovou prostou věc?

  Další informace


 • jak na to? potřebuji vypsat formulář pro opravu mininotebooku Asus a neumím napsat správný tvar čísla

  Doplňuji:to jsem celá já, jedná se o sériové číslo mininotebooku Asus a pokouším se vyplnit Formulář Pickup pro Notebook, pro opravu. Opsala už jsem čísla ze štítku pod baterií i čísla na papírovém štítku na spodní části notebooku, ale neustále mě to píše, že to není správné sériové číslo anebo že tvar není správný

  Další informace


  Regulérní výraz pro obsah href

  Zajisté stačí aby výraz začínal href a končil a neobsahoval mezery, ale zaboha to nemohu rozchodit, poradil by někdo? DěkujiDoplňuji:Martin: jaj, díky, ale nehledám význam href :) to vím moc dobře. Ale hledám regulérní výraz, co by vystihoval všechny varianty :)

  Další informace


  Jaký je anglický výraz pro @ (zavináč) ?  Další informace


 • Jaký je správný postup při vyvěšování státních vlajek?

  Hezký večer, máme u nás na faře vyvěšenou pouze vatikánskou vlajku. Zajímalo by mne, jestli neporušujeme nějaký zákon, a jestli vedle vatikánské vlajky bysme neměli vyvěsit i vlajku České republiky.

  Další informace


  Jaky je spravny postup?

  Pacient psychiatricke ambulance navstivil osetrujici doktorku. Pozadal ji aby mu predepsala leky na delsi dobu s tim, ze chce vycestovat do zahranici.Po tomto sdeleni pscientem doktorka nic vice nezjistovala a rozhodla pacientovi pichnout injekci. Pacient s tim nesouhlasil a upozornoval doktorku, ze leky ktere pravidelne uziva nejsou v injekcni podobe. Jak uz bylo mnohokrat predtim pacientem overeno s doktorkou nebyla rec. Pacient vedel, ze nema smysl odporovat. Doktorka poverila dve zdravotni sestry z ordinace a ty instruovali pacienta aby si lehl na bricho a stahnul si kalhoty. Pacient uposlechl a pote ucitil vpuchnuti do leve poliviny hyzdi. Pote mu jedna ze zdravotnich sester rekla s je to. Pote si vzala doktorka pacienta do sve kancelare a zacla pacienta vyslychat. Kam chtel vycestovat, proc, na jak dlouho. Pacient odpovedel a doktorka ho propustila. Pacient nevycestoval, protoze po injekci se mu zdravotni dtav zmenil s nebyl schopen vycestovat. Pacient se rozhodl, ze to takhle nenecha a snazil se zjistit jakou injekci tedy s jakym obsahem mu doktorka nechala pichnout. Zjistoval tuto informaci pres zdravotni pojistovnu kde vsak zjistil, ze injekce nebyla vykazana doktorkou. Jakoby zatajila ukon. Lze pravne zalovat doktorku a zdravotnicke zarizeni ve kterem je zamestnana?Mohla se doktorka dopustit trestneho cinu?

  Další informace


 • Který slovní obrat je správný? Je vidět, že zhubla, nebo jde vidět, že zhubla?

  Já samozřejmě používám první možnost, ale stále častěji a to iv televizi slyším možnost druhou

  Další informace


  Je nějaký český výraz pro ...

  I am falling in love with you.(nejak me nic nenapada)

  Další informace


  Haksna je hovorový výraz pro ruku, či nohu?

  Haksna i haxna je slangový nespisovný výraz, nikoliv hovorový..Pro upřesnění - slovo není přímo převzaté z německého Hachse, ale z vídeňské němčiny ze slova Haxen - nohy. Rakouské Haxe je dolní část nohy domácích zvířat.Slovo bylo převzato do brněnského hantecu a odtud se rozšířilo. Uvádí již v rč. 1926 Rippl a v r. 1929 Nováček jako slangový výraz v obecné češtině.Podle Slovníku nespisovné češtiny.

  Další informace


 • odkud pochází výraz hank, označení pro kopec?

  Neznám kontext, ale našla jsem na netu, že zná hank (hang) kopec . Takže to vypadá, že je to vysoký kopec. Nebo že je někdo zavěšený na vrchu ... nevím.Jinak výraz hang uvedl do češtiny slovo již J. Dobrovský - jako hang (nejvyšší, umístěné někde vysoko, ve výšce, zavěšené) z německého hängen (viset). Slovo se objevuje i v různých variantáchČesko-německý slovník.Doplňuji:Jinak výraz Hank, Hang (13. st.) pochází pravděpodobně od skandinávského zdroje, z norštiny vztahující se k zavěšení , má spád.Uvedla jsem původní význam, který se objevil v 19. století v češtině. Do češtiny se dostal z němčiny ve významu, jak jej převzal Dobrovský. Došlo k jazykové úpravě a později rozšíření významů. Proto vkládám ještě odkaz na další významy slova.. a href"https://translate.google.cz/?sourceosdd de/cs/Hang" rel"nofollow" https://translate.google.cz/ hellip /a Jinak diskuse

  Další informace


 • Daruji do dobrých rukou fenečku křížence labradora 10měsíců.Je velmi hodná a strašně ráda se mazlí.Nemuzem si ji nechat.

  daruji fenečku kříženec labradora středě velka,trochu bázlivá ale jinak je velký mazel má ráda lidi,děti ale i ostatni pejsky...nemuzeme si ji nechat z rodinných a zdravotnich důvodů.Byly bychom rádi kdyby našla nový domov u hodných lidí,kteři ji budou mit rádi.Doplňuji:Kříženec labradora je podobná spíše na labradora..středně velká

  Další informace