• Jakým materiálem by se dal podložit topný kabel na betonové podlaze? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jakým materiálem by se dal podložit topný kabel na betonové podlaze?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jakým materiálem by se dal podložit topný kabel na betonové podlaze?

 • Uvezl by obyčejný a levný rudl na mol opitého a spícího třeba 150 kg vážícího řízka, třeba o kus dál kde může spát dál?  Další informace


  Aramah je zlatá gratuluji jen tak dál..gratulujte také HIP HIP HURÁÁ !!  Další informace


 • Čím podložit monitor ?  Další informace


  Svíčky na podlaze  Další informace


  Stěrka na staré betonové schody  Další informace


  Oprava popraskané betonové podlahy  Další informace


  Co říkáte na ženu s dětmi, která má špinavé nádobí, plný koš, kupu špinavého prádla, nepořádek a mokro na podlaze?  Další informace


  Betonové schody oprava nátěru  Další informace


 • Síťový kabel - Může se síťový kabel táhnout společně s elektrickým vedením?  Další informace


 • Anonymous mi jsou čím dál sympatičtější. Jak se na ně díváte Vy?

  Viz a href"http://zpravy.idnes.cz/anonymous-vytahli-do-boje-proti-pedofilum-zahajili-operaci-smrtijedi-1ef-/zahranicni.aspx?cA150124_160924_zahranicni_fer" rel"nofollow" http://zpravy.idnes.cz/ hellip /a Odpovědi prosím po přečtení článku v odkazu.[Opět si nejsem jista kategorií.Jestli jsem zvolila špatně, omlouvám se.]Doplňuji:Gecco, já o nich vím jenom v tomto kontextu.

  Další informace


 • Hospodyňky, hospodáři... máte doma automatickou pračku a ve více pokojích na podlaze lino? Chcete ušetřit a zkusíte to?

  Zaslechl jsem, že na vytírání lina je vhodné používat vodu z pračky (tedy lépe až tu po druhém máchání - není špinavá, jako ta první). Rezidua prášku přesto dobře rozpouštějí mastnoty, což se hodí v kuchyni i jinde... voda bývá navíc ještě teplá, nějaká úspora by mohla být... co si o tom myslíte?Naše babičky to znaly, mi mladí to neznáme. Zkusíte to?

  Další informace


 • 19ti lety kluk ma 3ti ucebni obor ani jeden nedokoncil je to tahani alimentu z otce.Musi otec platit dal nebo co delat?

  Musí no... je to hrozný, ale je to tak - do 26-ti let platí pro rodiče, jejichž děti studují, vyživovací povinnost, v případě alimentů musí rodič platit na dítě do doby než dostuduje.

  Další informace


 • Jakým způsobem se dá tvarovat molitan, při výrobě hlaviček maňásků,které se už dál ničím nepotahují,pouze se přibarvují?

  Možná to půjde takto.Molitan uprav nůžkami do tvaru,který je co nejblíž tomu konečnému.Potom molitan namoč do vody,chce to pořáně z něj vymačkat vzduch,a ve vodě ho přeprav k nějakému mrazáku.My jsme mohli polotovary zamrazit u kamaráda na prodejně,mrazák uměl -35°C.Ale postačí i běžný kolem -20°C.Jenom se musí rychleji pracovat,nebo opakovaně zamrazit.Do konečné podoby se hlavička opracuje broušením bruskou,nebo smirkovým papírem potřebné hrubosti.My jsme tímto způsobem, zhotovovali kryty na mikrofony (říká se jim,ani nevím jak se to píše - vinčůsy).A v pohodě do něj šla vyvrtat díra potřebná k nasazení na mikrofon.Ještě něco.Nacucané houbičky je dobré dát v mrazáku na nějaké síto,aby se co nejméně deformovali.Chce to trochu trpělivosti,my jsme měli návleky jak z obchodu a dokonce barevné,protože před namočením jsme je obarvili barvou na vajíčka.Jestli to vyzkoušíte,docela rád bych věděl jak jste dopadli. :)

  Další informace


 • stavba komínu 4,5m - místo cihel betonové dílce?  Další informace


  Netěsnost kolem prostupu instalačního vedení v podlaze  Další informace


  Jakym materialem vyplnit papirovou šablonu?  Další informace


  Jak opravit venkovní betonové schody ?  Další informace


  Izolace betonové desky pod zahradní domek  Další informace


  Co dát na betonové schody  Další informace


  Ahoj . možná je to divná otázka .. Ale .. Kde by se dal koupit lev nebo tygr ? Jedná se zde o živého tvora ..

  Ahoj zní to divně šíleně ale i tak otázka je jasná a zajímalo by mě jestli se to vůbec dá .. Bydlím v Havířově a chlapík tu chová 2 tygry je to šilené :D Tak by mě zajímalo kde se tyto klaasne zviižatka dají koupit ?:D Koukal jsem všude na google ale nikde jsem nic nenašel.. Uvažoval jsem že bych si mohl také nějakého pořídit :D:D:D

  Další informace