• Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18?

 • Proč policie nezatkne Krejčíře když vědí, kde bydlí?  Další informace


 • Vyřadili mi z registrů plně funkční vozidlo. Dá se nějakým způsobem přihlásit zpět? Bylo to z důvodu polopřevodu.  Další informace


  Prosím,je možné vymáhat pojistku na auto po někom,kdo není jeho majitel?Pouze ji svým jménem před 2lety zaplatil?  Další informace


  Jde nějakým způsobem utéct, když mi není 18?  Další informace


 • nevíte o nějakým rozhovoru s kapelou korn kterej neni na korn.cz?  Další informace


  Nevíte prosím někdo jak se jmenoval seriál o kreslené,myslím že i zle kočce. Myslím,že měla takový upištěný hlas.

  Mišta a Pišta?

  Další informace


 • Jdou nějakým způsobem pomocí tradičních kuchyňských spotřebičů (mikrovlnka, sporák,trouba) utento brambory...

  ...tak aby chutnaly jako kdyby byly upečený ve vohni, resp. v popelu?

  Další informace


 • Nějakým způsobem si mi přehodila klávesnice, mám notebook, teď se mi místo písmen píší čísla místo m0 místo j1 atd.,

  Nějakým způsobem si mi přehodila klávesnice, mám notebook, teď se mi místo písmen píší čísla místo m0 místo j1 atd., abych mohl psát, musím neustále držet fn, pak vše fungujue normálně, jak se to dá přehodit zpět, do normálu ?

  Další informace


  Je možné nějakým způsobem odstranit určité položky v nabídce, která vyskočí např. když se přihlašujete na e-mail ?

  Vetšinou se v této nabídce zobrazí nejčastěji zadávané texty u e-mailu tedy e-mailové adresy.

  Další informace


  Jaky je ve srovnání s ostatními notebooky? Asus Transformer Pad TF701T Dá se tam rozjet nějakým způsobem FIFA?  Další informace


  Dá se nějakým způsobem stáhnout program divx na sledování filmů.elik

  tak divx je hlavně kodek.. pokud chceš jejich přehrávač tak najdeš na divx stránkách... a href"http://www.divx.com/en/win" rel"nofollow" http://www.divx.com/ hellip /a hmm, nicméně nevim proč stahovat program divx, když stačí stahnout kodekovej balík K-Lite codec pack, ve kterym máš po instalaci i media classic player, kterej přehraje prakticky všechno... Divx player co maj oficiální není ani zadarmo, a vzhledem k tomu, že existuje spousta free alternativ, tak bych se být tebou dívala spíš po nich :)

  Další informace


  Ahojte lidi nevíte jak nějakým dobrým způsobem zveřejnit mojí webovou stránku?

  Ahojte lidi nevíte jak nějakým dobrým způsobem zveřejnit mojí webovou stránku?

  Další informace


 • Když má při propouštění amnestovaných poslední slovou soud, potažmo soudce, a rozhodne se špatně, je nějakým způsobem

  potrestán? a href"http://www.novinky.cz/krimi/289240-propusteni-z-valdic-si-amnestie-dlouho-neuzili-hned-sli-krast.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Takže kdo pochybil? Přece při udílení amnestie či jiných milostí by se mělo pečlivě zvážit, koho propustit.

  Další informace


  Dá se nějakým způsobem zjistit, kde dotyčná/dotyčný pracuje?

  Dá se nějakým způsobem zjistit, kde dotyčná pracuje?? jako adresa zaměstnavatele atd.Doplňuji:děkuji za odpovědi, dlží mi nemalé peníze a nechci to řešti zatím soudně, myslela jsem, kdybych za ní došla do práce a tak trochu postrašila, že svědomí by ji donutilo a světe div, přes net a sousedy se to dalo zjistit a zatím je to na dobré cestě, nechci nic zakřiknout, ale přislíbila... hezký večer

  Další informace


  Co když si půjčím někde peníze, a smlouvu nechám podepsat nějakým svým kamarádem?

  Jak se zachová banka a v případě že po mně bude ty peníze chtít, a já řeknu že jsem si od nich žádný peníze nepůjčil a že to není můj podpis?

  Další informace


 • Dá se nějakým způsobem zjistit biologický otec dosuď nenarozeného dítěte?

  Mohu zjistit otce již v těhotenství - u nenarozeného dítěte ? Test určení otcovství se provádí vždy na již narozených dětech. Samozřejmě, existuje možnost odebrat plodovou vodu či krev nenarozeného dítěte. Ale z důvodů obtížnosti a rizik při takovém získávání DNA dítěte se tento postup pro paternitní testy nedoporučuje. Odběr lze pak provést pouze odborným lékařem, a to za opatrného propíchnutí placenty s cca 1-2% zvýšením rizika potratu. Proto se tento odběr využívá pouze ve velmi výjimečných případech, zejména z důvodu nebezpečí významných dědičných chorob. Určování otcovství mezi tyto významné důvody zcela jistě nepatří a jelikož lhůta pro namítání otcovství trvá do 6 měsíců věku dítěte, není vhodné jakkoliv riskovat zásahy v průběhu těhotenství. Diagnostická amniocentéza se obvykle provádí mezi 16. a 18. týdnem těhotenství, ale příležitostně již ve 14. týdnu nebo nejpozději ve 20. týdnu. V době, kdy by teoreticky bylo možno určit otcovství, tedy již nelze provést přerušení těhotenství (potrat).Alternativou je novinka, kdy postačuje (náhrada za vzorek dítěte) odebraná krev matky, ve které se cca 30 hodin po odběru vyskytují rozpadající buňky dítěte. Tato metoda je však příliš nová a doposud nevykazuje dostatečně spolehlivé údaje, tudíž prozatím nelze doporučit!

  Další informace


  Dokázali jste vrátit nějakým způsobem svým rodičům to, že vás vychovali a živili?

  Je normální, že mám neustále pocit dluhu a musím o tom pořád přemýšlet, kdykoliv pomyslím na čas?

  Další informace


 • Lze nějakým způsobem odposlouchat signálm putující optickým kabelem?

  Slyšel jsem někdy, že prý existuje metoda, díky které je možno odposlechnout signál proudící v optickém kabelu, nevíte o tom někdo něco?..Údajně je to možné, když se hodně ohne a pak nějakým přístrojem odposlechne..Zajímal by me pricip. Moc informací se mi k tomu nepodarilo najit..

  Další informace


  Jak se jmenuje ta malá červená havěť co leze po kamenech? A může být nějakým způsobem nebezpečná?

  Doplňuji:dědapetr: není to tenhle brouk. Ten co myslím já je úplně celý červený a má tak okolo milimetr. Jsou vidět jenom když se zblízka podíváte na nějaký kámen nebo beton. Dneska jsem jich viděl desítky.

  Další informace


 • Jde nejakym zpusobem provrtat porcelan,tak aby nepraskl.Dekuji

  Doplňuji:Dekuji,ale vidim to dost slozite a zrucnost nemam-tak to necham jak to je.

  Další informace