• Je 161 cm a 43 kg anorexie? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je 161 cm a 43 kg anorexie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je 161 cm a 43 kg anorexie?

  • Učitelky(Mentální anorexie?!)



    Další informace


    Bulimie a Anorexie



    Další informace


  • Anorexie - za jak dlouho?



    Další informace


    Za jak dlouho spadne do anorexie?



    Další informace


  • porucha sluchátek Sennheiser PC 161



    Další informace


  • Anorexie?



    Další informace


    Bulimie, anorexie

    Dobrý den všem. Měla bych na Vás 2 dotazy.První je , jestli existuje anorexie spojená s bulimií?Druhý: Je mi 15 měřím 164cm a vážím 58 kilo. Rodinu mám úplnou, přátel také celkem dost jak těch falešných(bohužel) tak těch pravých. Sem se sebou celkem nespokojená i když mi ostatní říkají že mám dobrou postavu.Takže k mému problému. Občas když sem se cítila přejedená(začalo to cca před půl rokem) tak sem např. 1 nebo 2× do měsíce strčila prsty do krku aby mi bylo lépe. pak malinko častěji a teď už 3 dny po sobě jídlo zvracím. Většinou večeři. Nemám ale pocit, že se přejídám. Jím normálně,a ale např. čokoládu nebo rohlík se salámem apod. Jenže bych na večer neměla proto to vyzvracím. Má to něco společného z bulimií (nebo je to jenom nějaké pubertální období)? Mám to řešit s odborníky? Případně byla by konzultace s psychologem možná bez vědomí rodičů? Děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Všechny důsledky dlouholeté Anorexie...

    Jaké všechny mohou být důsledky dlouholeté Anorexie? Slyšela jsem, že se jim lámají kosti, mají brzy Osteoporozu, musí jim trhat zuby, ztratí plodnost... Co všechno může být důsledkem této nemoci? Můžou třeba i oslepnout?Nechápu, proč to ty holky dělají. Dřív se hladovka považovala za nejdrastičtější formu protestu. A nyní se do toho ty holky vrhají jenom kvůli nějakým mindrákům. Je přece lepší být živá, zdravá a tlustá, než na pokraji smrti, nemocná a hubená jak lunt, ne?

    Další informace


    Je 161 cm a 43 kg anorexie?

    Žena, 19 let.

    Další informace


    Co to je anorexie?

    Co to je anorexie?????

    Další informace