• Je chov ještěrky náročný? Přemýšlím o tom, že bych si možná nějakou pořídila. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chov ještěrky náročný? Přemýšlím o tom, že bych si možná nějakou pořídila.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chov ještěrky náročný? Přemýšlím o tom, že bych si možná nějakou pořídila.

 • Prezident přijal demisi (nějakou složku) , ale mně, a možná i jiné,by zajímalo, co při předávání předal prezident ?  Další informace


  Obrazek jesterky v zahlavi poradny?  Další informace


  Může mi aktuální ptačí chřipka zdecimovat celý chov?  Další informace


 • Tak jsem si pořídila Samsung S7230 :)  Další informace


 • Guláš je velmi dobrý, ale někdy přemýšlím, jestli není příliš hustý, takže dalo by se to úspěšně zahustit i přes kuzu?

  Kuzu prý dokáže detoxikovat játra čili by to mohl být fakt fajnovej guláš teoreticky.

  Další informace


 • Otázka ohledně zdobení těla: je druhá dírka v uchu považována za piercing? Ženy,dívky, která z vás si už pořídila...

  ...druhou (nebo x-tou) dírku v uchu?Doplňuji:venkovan gt ptal jsem se spíš žen

  Další informace


  Ahoj, premyšlím nad dárkem pro přítelkyni. Nevím zda se dá odpovědet ale: prstýnek nebo naušnice? Co potesi víc?

  Záleží na tom, co více preferuje, jestli má větší sbírku náušnic nebo prstenů. Prstýnek by nemusel třeba odpovídat velikostně. Možná to říkám i proto, že já jsem spíše na náušnice. :-))

  Další informace


 • Nokia E66 a Tom Tom  Další informace


 • Jak se vysvětluje chov mšic nebo pěstování hub mravenci, když se tento hmyz řídí pouze instinktem?

  Nejprve si objasni, co je to instint a z toho ti vyjde, že instinktivní chování je velmi účelné a zejména u hmyzu mnohdy dokonalé: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Instinkt" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Tvorové s vyšší (centrální) nervovou soustavou jsou schopni různé instinkty degradovat (zejména člověk) a proto dochází često k fatálním důsledkům při různých situacích více než u zvířat, která instinkt ještě neztratila.Studium

  Další informace


 • Kde sehnat králíka (mladýho) na chov, v okolí Brna? Ale ne ze zverimexu?

  U chovatelů:Doplňuji:Poněvadž králíci pro hospodářský chov se ve Zverimexu neprodávají předpokládám, že se zajímáš o zakrslé plemeno.Nicméně i hospodářská plemena ve zdroji najdeš.

  Další informace


 • Přemýšlím o tom, že budu dělat rovnátka a implantáty. Nevíte, kolik je plat a jak dlouho trvá praxe?

  Záleží na šikovnosti. Někdo je schopen dělat vše sám, téměř hned po škole a někdo se to učí léta.- Obdobné je to i s platem. Někdo dělá za základní plat a někdo má plat v řádech desetitisíců.

  Další informace


 • Kohouti na chov  Další informace


  Je náročný na chov leguán zelený?

  Děkuji.

  Další informace


  Je nebezpečný nebo náročný zákrok čištění slzných kanálků u psa?

  tady je nšco o očích.

  Další informace


  Jaká rybka na chov?????  Další informace


  Jak na chov žabek (Drápatek obecných)?

  Na netu píšou furt to samí chtěl bych nějaké rady postřehy atd ......

  Další informace


  Chov želvy volně v bytě...

  Můj želváček bude mít v dubnu osm let a už je poměrně velký,tak jsme si říkaly že bychom ho pouštěli volně v bytě tak na tři hodinky vždycky odpoledne když příjdu ze školy.Už jsem četla hodně o tom jak je špatné mít želvu volně v bytě permanentně ale nikde jsem se nedočetla jestli jí může prospět takováhle cca tříhodinová procházka,po které by se vrátila zpátky do terárka.Propěje jí to nebo jí to naopak uškodí?

  Další informace


  Chov králíků - dvě samičky?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s chovem králíčků? Máme samičku asi rok starou a morče skoro svá roky staré. Jsou v jedné Kleci a soužití je v pohodě, akorát jde poznat značná dominance ze strany Králíčka.Koupili jsme si druhou malou samičku. Četla jsem, že když je mladší samička a starší, neměl by být problém v boji o prvenství, ale stejně se je bojím nechávat delší dobu spolu, aby se něco nezvrtlo, máme je i v oddělených klecích. I ve zverimexu nám řekli, že by to mělo byt v pořádku. Nové samicče je krátký měsíc.Při seznamování se starší o mladší otirala a olizovala ji, mladší za ni akorát pořád běhala, když si ji přestala všímat. Takže zatím jsou opravdu bez problému.A stručně... lze tahle kombinace starší samička + mladší samička? Chtěla bych slyšet jak je to v praxi.

  Další informace


  Chov andulky ve venkovní voliéře, jak, kdy atd.?

  Sehnal jsem velkou voliéru a chtěl bych do ní dát anulku(y) a chovat je venku. Ale asi je ještě brzo. Nebo jim zima nevadí?Je to jen voliéra bez možnosti zalézt někam dovnitř. Ze stran krytá, ale přední strana má mřížky.Od kdy tam mužu andulku(y) dát.Děkuji za rady.

  Další informace


  Andulka chov  Další informace