• Je chutnější chleba se sádlem, nebo s marmeládou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chutnější chleba se sádlem, nebo s marmeládou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chutnější chleba se sádlem, nebo s marmeládou?

 • Chtěli byste, aby se vysílalo analogově nebo digitálně a nebo obojí?  Další informace


 • Existuje nejaké on-lin icq a nebo skype, nebo je musím stahovat?  Další informace


 • jaké pečivo konzumujete častěji,chleba nebo rohlíky?

  Rohlík- a href"http://www.postavy.cz/foto/otik-foto.jpg" rel"nofollow" http://www.postavy.cz/ hellip /a

  Další informace


  chleba z pekárny

  Můžu do těsta na chleba z domácí pekárny použít klasickou bílou mouku?A nebo musí být nějaká speciální chlebová?A když použiju obyčejnou,bude chleba spíš jako toustový??

  Další informace


  Proč je i méně kvalitní uzenina nakrájená na skoro průhledné plátky chutnější než kusanec? Nebo se mýlím?

  Všechny uzeniny nakrájené na velmi jemno se zdají chutnější. Asi lépe vyniknou chutť, nemusí se tolik kousat a na jazyku se jen rozplývají.

  Další informace


  Může mít člověk lepší náladu, pokud snídal štrůdl místo chleba s máslem?

  Říká se, že někdo má tvrdej chleba a máslo je pro šlechtu.

  Další informace


  Jak se vyrábí chleba?

  Od pšenice po bochník. Dopodrobna. K čemu jsou například mlýny?

  Další informace


  Dá se ve fritovacím hrnci nahradit fritovací olej sádlem?

  Pokud ne tak proč?Doplňuji:Salsa verde : co jsem hledal tak sádlo má ze všech používaných tuků v kulinářství nejvyšší tepelnou odolnost

  Další informace


  Co si můžu přidat do toustového chleba namazaného arašídovou pomazánkou, tak, aby to bylo dobré?

  Lehce opečenou slaninu, nebo šunku, popř k tomu můžeš pojídat míchaná vajíčka. Záleží na tom taky, jestli máš pomazánku spíš slanou, nebo sladkou. Víděla jsem na to taky dávat med. Ale rozhodně si myslím, že třeba koleky salátové okutky, rajčetem nebo paprikou nic nezkazíš.

  Další informace


  Co je horší? Pomzánkové máslo s marmeládou nebo šťáva do čaje?

  Máme domácí roztržku o tom co je víc nezvyklé jestli mazat si na pomazánkové máslo marmeládu nebo si lít do čaje jako sladidlo a ochucovadlo klasický sirup na dělání šťávy s vodou.Díky za názory a anketu, třeba budu mít alespoň trochu jasnějc.

  Další informace


  Babička z Moravy dělala výtečné osmahnuté brambory omaštěné sádlem s česnekem a zapíjelo se to kefírem, umíte to někdo?

  Je to jednoduché, ale recepty na netu se mi nějak nezdají. Určitě brambory s česnekem neprotřepávali , brambory byli krájené jen podélně na půlku a nebyli nijak poškozené. Tak jak tam dostat ten česnek?? A sádlem jen potřít pečicí papír nebo omastit každou bramboru zvlášť a při pečení obracet? Na jakém stupni el. trouby a jak dlouho?Doplňuji:Efchen, děkuju, ale těch receptů je velká spousta a každý jiný. Otázka zní, jak je počesnekovat rovnoměrně? Mně napadlo, jestli se brambory před pečením nepotřou rozteklým sádlem s česnekem? Ale česnek dlouhou tepelnou přípravou ztrácí chuť, tak nevím.

  Další informace


 • Co znamená ´´odříkaného chleba největší krajíc ´´ ?

  Nejde jen o jídlo.To je jen obrazné vyjádření.U jídla-nemám ráda třeba chléb s máslem,ale když budu mít hlad a nebude doma nic jiného,sním chléb jako malinu.Např.nikdy bych dobrovolně neskočila padákem,ale v případě nouze,když jde o záchranu života a není jiná možnost,ano.Nouze naučila Dalibora housti.

  Další informace


 • Proč už není značený chleba PO - SO,jak tomu bylo před dnešním blahobytem ?

  Doplňuji:Tak takový chléb,jak popsala Ocko,se kupodivu dá koupit v PE,v malé soukromé pekárně.Kupuji ho pravidelně,sice je dražší,ale o to kvalitnější a chutnější!

  Další informace


 • Jak bych mohl vytvořit sociální síť nebo stránku nebo nějakou hru?

  Možná najdeš inspiraci tady : a href"http:/cworld.cz/internet/vybudujte-si-vlastni-socialni-sit-s-pomoci-jcow-3-dil-20575" rel"nofollow" http:/cworld.cz/ hellip /a . :) nebo si o tomto tematu pujc nejakou knihu :)Lamalam : Nevím, proč jste tak hrubý/á, ale jistě k tomu máte pádný důvod, že...?

  Další informace


  1 kB má 1024 bajtů nebo bitů, 1GB má 1024*1024*1024 b nebo B?

  1 kB jeden kilobyte (kilobajt) 1024 B 1024 bytů (bajtů). Vše další je krát 1024, což je 2^10 (dvě na desátou). Existuje ale i binární převod 1 KiB (jeden kibibyte), více viz zdroj.

  Další informace


 • Říkávali vám rodiče nebo vy svým dětem při konzumaci chleba: škrábe tě kůrka na uších?

  To teda ano,když jsme měli zvyk vykusovat střídku a kůrku si nechávat nakonec.Doplňuji:Jo vzpomínky na dětství to je něco.

  Další informace


 • Řešení nerovnice: 1-x(vetsí nebo rovno)0 řešení: x(menší nebo rovno)1 nebo x(vetsi nebo rovno )1

  jestli jsem to správně pochopil, navrhujete dvě řešení jedné nerovnice a ptáte se, které z nich je správně. -Správně je za a), tedy x je menší, nebo rovno jedné.Postup: 1 - x ≥ 0 x převedu na druhou stranu rovnice a změním u něj znaménko - jinými slovy k oběma stranám rovnice přičtu x. Po úpravě tedy1 - x + x ≥ 0 + x1 ≥ xkdyž se na tento výsledek - jedna je větší, nebo rovna x - podíváte zrcadlově obráceně zprava, vyjde, že x je menší, nebo rovno jedné.

  Další informace


 • Namažu si chleba s máslem a s medem najednou mi spadne na zem a jak na potvoru namazaným dolů, nevíte proč?

  vždy mi spadne dolů tím namazaným

  Další informace


  Dá se někde zdarma stáhnout nebo hrát the sims 1,2,3, nebo jakýkoliv the sims?  Další informace


 • Čerstvost chleba.

  Dobrý den, když chci mít čerstvý chléb...Uvedu to na příkladu v úterý chci mít, co nejčerstvější chléb, tak ho mám v úterý koupit a nebo je lepší koupit ho v pondělí a dát ho do lednice? Vím, že to je hloupá otázka :D a omlouvám se za kategorii. Děkuji.

  Další informace