• Je chyba skutečně chybou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je chyba skutečně chybou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je chyba skutečně chybou?

 • Je Bielefeld skutečné existující město, nebo je to jen výplod spiknutí?  Další informace


  Dá se skutečně proletět vzduchem zavěšený za liánu jako to umí Tarzan?  Další informace


  Kdo nejlépe zachytí lidskou tvář? Fotograf, malíř či zrcadlo?” Vidíme se v zrcadle tak, jak skutečně vypadáme?  Další informace


 • Kdo posoudí, že nová omítka na zateplení je skutečně křivá?  Další informace


 • Když se žádá o povolení ESTA (pro cestování do USA), ověřují si, jestli skutečně pracujete tam, kde jste uvedli?  Další informace


 • Jak na problém se systémovou chybou?  Další informace


 • Když jsem osvč, vedu DE a za 2010 chci přejít na výdaje paušálem. Můžu v 2011 použít zase skutečné výdaje?

  Ano, můžete, klidně to měňte každý druhý rok. Dejte si však pozor u faktur na přelomu roku. Přecházíte-li z paušálu na DE nemůžete dát do výdajů např. fakturu za telefon z prosince, hrazenou v lednu.

  Další informace


 • Není náhodou film Kruh natočen podle skutečné události?

  To sotva :-)

  Další informace


 • Je skutečně rozdíl mezi neznačkovými banány a Chiquitou či Dole???

  z potravinářského průmyslu vím, že lecos je jen marketing, ale oni se tak prosazují, že jsou jiní, tak co myslíte? :)

  Další informace


  Jaktoze cepovana kofola peni? Je to skutecne jediny napoj sveho druhu, ktery umi penu?

  Doplňuji:To vim taky, ale jestli jste meli nekdy vubec cepovanou kofolu, tak ta pena je hutna jako u piva a stoji. To se mi teda u Spritu ani u Cocacoly nikdy nestalo.

  Další informace


 • Myslíte si, že se skutečně jedná o pravdu?

  a href"http:/aranormal.komis-site.eu/skutecny-pribeh-posedle-panenky/" rel"nofollow" http:/aranormal.komis-site.e u/ hellip /a

  Další informace


  A skutečně ta homosexualita není vážná porucha?

  Mně ty lidi přijdou porouchaný, od verbálního projevu, až po ten pohybový.U ženských to ani tak není vidět, ale ti muži , ti muži ...Ne, že by ještě nebylo vidět chlapa, třeba někde v armádě, nebo mafii, nebo ve filmu (o armádě, mafii, divokém západě...), ale jsou vidět už hrozně málo. Ty bez poruchy už prakticky v běžným životě ani nepotkávám. Všude venku vidím jenom něco sladkýho , s kudlou připravenou k vpichu do zad.Fakt je ta homosexualita zcela normální, společností akceptovatelná věc, hodna uznání? Nemohou ti homoexuálové být společensky nebezpeční?Někde jsem vyčetl, že každý, kdo má nějaký komplex, je potencionálním vrahem stejnýho druhu (genocida, atd.)

  Další informace


 • Restart počítače s touto chybou .....  Další informace


  Modrá obrazovka ve Windows XP profesional s chybou C000021a  Další informace


  Jak je možný, že e-mail došel s adresní chybou?

  V zadání adresy se chybovalo, ale email adresátovi došel.Pardon, zapomněl jsem svou chybu popsat.Takže poslal jsem mejla na adr. s koncovkou @eznam.cz ..a adresátovi na seznamu to došlo.?

  Další informace


  Chyba 101(net::ERR_CONNECT ION_RESET): Neznámá chyba  Další informace


 • Je diktátor skutečně nejlépe placený člověk na světě?

  Je známe, že diktátorství je bezesporu absolutistická moc, která je lehce zneužitelná ve formě neomezeného bohatství. Diktátor si může, leckdy i vezme vše co chce. Mě zajímá jestli existuje nějaká činnost nebo funkce, kde má člověk podobné možnosti jako diktátor. Podle mě ne!

  Další informace


 • Jaký je skutečně den, kdyz lidé čas mění (letní/zimní) ?

  Vyrovná se to? Nebo kdyby nikdy změny času nebyly je trochu jiný den?Doplňuji:Omluvte mnou zvolenou kategorii.

  Další informace


 • Jak ziskat zpět přítelkyni o kterou jsem se vlastni chybou připravil?

  Ahoj všem,Jak bych zacal.. No mel sem vztah jedna a pul roku kterej byl včera ze strany pritelkyne ukončen:( mam praci ona chodi do skoly, oba bydlime u rodičů..prvnich 11 mesicu bylo tech neuzasnejsich mesicu co jsem kdy zazil a vim ze ona taky, jenže pote byl na me vyvíjen obrovský tlak doma, závislost na sázení, s tim sou souvisejici dluhy, soudy magistráty z me spatne minulosti.. Samozrejme sem byl v obrovskych depresich a nechoval jsem se k ni tak jak bych sam chtel.. podezrival sem ji, neduveroval nebo spis zarlil... zo vedlo z me strany k asi dvoum rozchodum s tim ze sem chtel aby aspon ona byla stastna kdyz ja byt nemohu.. ale nakonec sem si kdyz jsem se uklidnil vse uvedomil a snazil sem se to vsemi zpusoby napravit a brala to.. ze nezazivam dobre obdobi tak jsme se k sobe vratili.. posledni mesice byli hodne tezke, na obouch stranach proteklo proudy slz.. ale ted mi napsala ze uz nevidi v nas budoucnost ze se boji ze se tohle zas bude opakovat ac sem ji presvedcoval ze onaje ma motivace ze kvuli ni se hodlam zmenit, soudy uz jsou za mnou.. ale kamaradky ji radej at me necha a nema svou hlavu takže se ridi tim co oni ji rikaji.. je to hodne orezany příběh ale hrubý zaklad tam je a ja prosim nejspíše ženy o pomoc:(DěkujiDoplňuji:Po trech odpovedich.. nejspíše sem to spatne napsal, cítím ze to je ma zivotni laska, strasne moc ji nechci ztratit, udelal sem velke chyby ano vim uprimne lituju, ale jsem schopný vse napravit at uz kvuli sobe abych zase byl lepsim clovekem a

  Další informace


 • Perličky u soudu aneb co se skutečně stalo - co na to říkáte?  Další informace