• Je dobře tento překlad z němčiny? Prosím o doplnění informací. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je dobře tento překlad z němčiny? Prosím o doplnění informací.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je dobře tento překlad z němčiny? Prosím o doplnění informací.

 • Android 2.3.6 - Doplnění  Další informace


 • Co to je Flexafon? Doplnění: Má to být starý vesnický hudební nástroj. Ale potřeboval bych vědet jak vypadá.

  Flexafon - hudební nástroj

  Další informace


 • Jaký/který nápoj je vhodný namísto kafe k doplnění kofeinu?

  Pro organismus šetrné kofejnové nápoje, vhodné místo kafe. -Teď jsem ještě zjistil z doslechu, že vhodný je také nápoj Mountain Dew.Je to pravda?

  Další informace


 • Pomůže mi někdo přeložit z němčiny?

  Anzahlung brauchen Sie keine leisten. Diese wird nur in seltenen Faellen von mir in Rechnung gestellt.

  Další informace


  Kterému českému králi se říkalo Dobře, dobře (Bene, bene)? Proč tomu tak bylo?

  Autorem úsloví byla česká šlechta, která tvrdila králi: Ty jsi náš pán. A my jsme tvoji páni.

  Další informace


  Jak do nemciny prelozit slovo šikulka?

  Každopádně né handlich jak se domnívá UltraFan, to je úplně na hlavu padlé :DDDBohužel se to přeložit nedá...ale SUPER otázka, fakt, gratuluji. Na tom by si fakt odborníci vylámali zuby:DDDProstě každý by šikovné dítě pochválil a nazval jinak:DPokud chceš, tak se o to pokusím:DDZatím by mne napadlo: fleißiges Bienchen , ale to zase není ono,tak možná, že Ivzez bude něco vědět.

  Další informace


 • Moc prosím o překlad...  Další informace


  Kde stahnout vyuku nemciny  Další informace


  Jak zrychlit stahování? II. = doplnění předchozí otázky

  Dobrý večer ještě jednou. Omlouvám se za chybu. Na tom papíře nebylo napsáno, že mohu stahovat 250MB/sec, ale 250KB/sec. Omlouvám se. Na PC mi to píše, že maximálně mohu stahovat 100MB/sec a normálně při stahování stahuji maximálně 17,02KB/sec. Ale co s tím mám tedy dělat?P.S.: Několikrát jsem si to přečetla a mám to napsané dobře. Je to celé divné, ale je to tak. Věřte mi :-)Doplňuji:ětšinou (skoro vždy) stahuji pouze filmy a u stahování filmů mám 17,02 KB/sec.

  Další informace


  Doplnění: NB ASUS s WIN.8  Další informace


 • Doplneni pameti graficke karte  Další informace


 • Je tento překlad z ČJ do AJ přibližně správně?

  Je tento překlad přibližně správně? Časy, gramatika, slovosledy atd.? Děkuji za případnou pomoc. :)Své nejhorší prázdniny jsem zažil, když mi bylo asi 12 let. Jako celá rodina jsme měli naplánovanou dovolenou do Egypta na dva týdny. K mému neštěstí jsem si ale hned začátkem prázdnin zlomil nohu na fotbalovém turnaji. Místo krásné dovolené mě tedy čekaly celé prázdniny strávené doma, v posteli. Venku bylo opravdu nádherné počasí, celé dny kolem 30 stupňů a já mohl jen ležet s tou hloupostí na mé noze.Nezbývalo mi tedy nic jiného, než se nějak zabavit. Koukal jsem na filmy a pořady v TV, hrál počítačové hry, četl knihy a kvůli tomu příšernému vedru spořádal snad tunu zmrzliny… I tak jsem se ale nesmírně nudil a myslel si, že nudou snad umřu. Od té doby doufám, že už mě podobné neštěstí nepotká.I experienced my worst holidays, when I was about 12 years old. We had planned holidays in Egypt for two weeks with my brother and parents. But to mine unhappiness I broke my leg on football tournament in the end of school year. So instead beautiful holidays in Egypt waited for me my bed for the whole holidays spent at home.Outside was really brilliant hot weather, all the days about 30 degrees Celsius and I had to lay with that stupid thing on my leg.I badly needed to find some fun. I watched movies or shows in TV, played computer games, read books and ate up about perharps ton of ice-cream because of that horrible heat. But even so I was extremly bored and I thought I would die of bored

  Další informace


  Jaká je nejlepší učebnice Němčiny pro samouky?

  Ve škole máme Němčinu teprve druhým rokem, ale mám touhu se naučit o hodně víc než ve škole, protože ve škole je to o ničem (učíme se z učebnice ¨Heute habe wir Deutsch učebnice pro 3tí třídu) jenom něco neustále opakujeme a nic nového se nenaučím.

  Další informace


  Jak se dostat na nástavbu? doplnění

  To znamená, že mi umožní udělat přijímací zkoušky kdykoli v roce, třeba i koncem srpna, nebo je po mě snad už nebudou požadovat?

  Další informace


  Jak přeložit z němčiny slovo Häcksler?

  V mojich ( Technický a Překladatelský ) slovnících to není, a to stály 2200,-Kč.Mám i jiné, a v těch to taky není.Doplňuji:Quentos děkuji, ale stále ještě nemáme ten český výraz, snad poradí ivzez...

  Další informace


  Jak by se dala prelozit do nemciny toto? Nevim si s tim rady.

  jak by se dalo prelozit do nemciny: Kdyz jsem se vratila domu, pribrala jsem 3 kila.Nemohla jsem tomu uverit. Mela jsem takovou depresi, ze jsem zustala doma a probrecela cely den. dekuji.:))

  Další informace


  Budu opakovat ročník a nová třída bude pokročilá v němčině, zatímco já ji nikdy neměl. Jak se to řeší?

  Zdravím,jsme teď ve čtvrťáku a jsem ještě generace, která měla jen jeden povinný cizí jazyk - všichni samozřejmě měli ANGLIČTINU.Jenomže mám trošku obavy, že bych mohl propadnout a opakovat čtvrťáček ještě jednou.To byl normálně nebyl vůbec problém :D :D :DAle generace, co bude příští škol. rok ve čtvrťáku, tak měli myslím že už od základky němčinu. A pokud ne na základce, tak ti co byli 2014/2015 v prváku na střední , tak tu němčinu stopro měli a mají (to jsou teď třeťáci).A TEĎ MI ŘEKNĚTE... kdybych propadl musel bych mít řádně němčinu v tom čtvrťáku (2017/2018) ...No? A JAK BYCH SE TO DĚLALO? Když umím jen slovíčko [ŠAJZE] a to je vše.To bych přece měl 5... To bych se přece nenaučil ty 3 roky němčiny, co měli ostatní... (ještě k tomu v mat. ročníku :) )Prostě bych jim nestačil...Myslíte, že by škola udělala nějaký individuální plán ???Když je uvolnění z Tělesné výchovy, tak proč by nemohlo být z němčiny?ČISTĚ HYPOTETICKÉ ZAMYŠLENÍ ... NO TAK CO MYSLÍTE?P.(prosím nepište, ať nepropadám a ať se koukám učit, to není cílem diskuze......)už jsme se ptal na zpovednici a nikdo ten dotaz nepochopil, takže trochu ořezaněji:JSEM TEĎ VE ČTVRŤÁKU A NIKDY V ŽIVOTĚ JSEM NEMĚL NĚMČINU, ANI MOJI VRSTEVNÍCI NEMĚLI. KDYBYCH TEĎ PROPADNUL (TŘEBA Z MATIKY-TO JE JEDNO Z ČEHO), TAK BYCH BYL PŘÍŠTÍ ROK ZASE VE ČTVRŤÁKU, ALE S LIDMA, KTEŘÍ MĚLI OD PRVÁKU NĚMČINU (PŘÍŠTÍ ROK UŽ BUDE VE ČTVRŤÁKU NĚMČINA). TAK SE PTÁM, JAK BY SE TO ŘEŠILO, KDYŽ JSEM JI NIKDY NEMĚL.

  Další informace


 • Doplnění : Mykoza u žen  Další informace


 • Překlad do technické němčiny  Další informace


  Dobrý den,prosím o radu jaký překlad zvolit,zda I čko nebo nějaky prefabrikovany.  Další informace