• Je možné na brigádě pracovat od pondělí do soboty na denní směnu a hned v neděli nastoupit na 12 hodinové směny? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné na brigádě pracovat od pondělí do soboty na denní směnu a hned v neděli nastoupit na 12 hodinové směny?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné na brigádě pracovat od pondělí do soboty na denní směnu a hned v neděli nastoupit na 12 hodinové směny?

 • Pracují prostitutky max 12 hodin v kuse na směny?  Další informace


 • Kolik litrů pohonných hmot spotřebuje jedno popelářské auto za jednu směnu?  Další informace


 • Jaké/které práce nabízejí pouze noční směnu?

  Ahoj, rád bych pracoval v noci a tam kde je nejméně lidí, z osobních důvodů - ale ne a ne nic najít.Napadá mě hlídač, ale vážně o tomhle moc nevím, tak díky za jakékoliv tipy.EDIT:To jsou zase vtipy, s rádoby vtipnýma odpověďma jděte na fórum sociopatů.

  Další informace


 • Ze zdravotních důvodů dcera nemůže vykonávat noční směny v Coll centru/má na to potvrzení od lékaře/.

  Může ji zaměstnavatel k vůli tomu vyhodit?

  Další informace


  Mám nastoupit trest?

  21.7.2010 jsem byl soudem odsouzen k odnětí svobody v trvání 82 dní,za nevykonání 164h prospěšných prací,které mi byly přeměněny.2.listopadu jsem měl nastoupit,ale jelikož jsem si zažádal o odklad,ve kterém mi soud vyhověl jsem trest nenastoupil a přišlo mi jen oznámení,že v odkladu je mi vyhověno na šest měsíců od odsouzení.Tak otázka zní,kdy mám nastoupit a jestli mi musí přijít nový nastupní termín,protože zatím mi nic nepřišlo,děkuji za odpověď.Doplňuji:Vúvodu jsem spletl datum,omluva v roce 2009*

  Další informace


  Mohu dostat výpověď, když firma přechází na práci na tři směny a já ji mám od lékařky zakázanou?

  U nás ve firmě pracuji na dvě směny a tak mám napsanou i smlouvu. Závodní lékařka mi zakázala pracovat na tři směny, ale firma přechází na třísměnný provoz. Mohou mi dát výpověď? Dostanu odstupné? Nebo mě mohou přeřadit na méně placenou a nekvalifikovanou práci? Nebo mi dají výpověď bez odstupného?

  Další informace


  Mam nastoupit do tydne do veznice, ale potreboval bych jeste odklad kvuli rodine. Jak to mam udelat?

  mam nastoupit do veznice do tidne ale bich potreboval este chvili odklat kuli rodine jak to mam udelat dekuji

  Další informace


  Jako student(21 let) jsem na brigádě se smlouvou nějak omezena na měsíčně odpracované hodiny?

  Jsem studentka a je mi skoro 21 let.Našla jsem brigádu se smlouvou a s podepsáním daně.Zajímalo by mě, zda jsem hodinově-mesíčně jako student nějak omezena nebo můžu odpracovat i více hodin..Děkuji

  Další informace


  Co má dělat paní, které skončila nemocenská, ale stále není vpořádku? Má poraněnou páteř a musí nastoupit do práce.

  Prosím Vás MOC o radu, co má dělat tato paní. Dne 25.3.2011 jí skončí nemocenská, kterou jí už dále doktoři neprodlouží. Paní má bolesti (poraněná páteř, převrácené obratle, bolesti až v nohou, jedná se o PRACOVNÍ ÚRAZ V NYNĚJŠÍM ZAMĚSTNÁNÍ), ale přesto teď musí nastoupit zpět do svého zaměstnání jako prodavačka v obchodě. Přesto, že jí nemocenskou neprodloužili, dostala nárok na lázně, ale až od 31.3.2011!! Na sociálce jí řekli, že už dávno si měla zažádat o důchod. Paní je 48 let. Důchod ještě nechce, chtěla by se uzdravit. Má nějaký nárok na další nemocenskou v době lázní?? Nebo CO má dělat? Jak postupovat dále? Momentálně se chystá nastoupit do práce 25.3.2011!! MOC PROSÍM O JAKÉKOLIV RADY!!! Samozřejmě potřebuje peníze ..nejlépe uzdravit se a pokračovat ve své práci. MOC VÁM DĚKUJI ZA RADY!

  Další informace


 • Jak se mohu pochlapit a nebejt hned ze všeho uražen a hned bych se chtěl bít

  Nějáká rada ? Adam - 17 let.

  Další informace


 • Z jakých důvodů můžu odmítnout vánoční směny?

  Z žádných.Zaměstnanec je povinen odpracovatvšechny naplánované pracovní směny.

  Další informace


  Proč zaměstnavatelé šikanují zaměstnance, tím, že je přetěžují - 12tky, přesčasy, mimořádné směny o víkendech, ... ?

  Protože se zákazníkům nedá přikázat, aby kupovali dražší nebo méně kvalitní zboží.

  Další informace


  Poradíte, kde nejlépe hledat nabídky práce v Praze pouze(!) na noční směny?

  Ahoj, chci se zeptat kde nejlépe hledat nabídky na pouze(!) noční směny v Praze. V 99% je to recepční, což by mi ani tak nevadilo - máte někdo zkušenosti? (nejlépe muži)DěkujiPůvodní neotázkaPráce na noční směny - Praha

  Další informace


  Platí student při brigádě daně?

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli já, jako student musím z výplaty z brigády platit daně? Žádný růžový dotazník jsem nepodepisovala, paní vedoucí mi řekla, že na tohle u nich nehrajou, že mi to jako studentce nezdaněj, ale dneska mi přišla výplata a přišlo mi o 15 procent méně. Mám nárok požadovat těch 15 procent, nebo jsem udělala s tím růžovým dotazníkem špatně a mám smůlu?DěkujiNedokládala jsem žádné potvrzení, i když jsme ho měla sebou, prostě ho nechtěla, ze jsem student jsem napsala pouze do nějakého osobního dotazníku.

  Další informace


  Nevíte někdo pro holku nad 15 z Prahy o nějaké brigádě, ale ne fastfoody?

  Původní neotázkaNevíte někdo o nějaké brigádě pro holku nad 15 z Prahy. Prosím ne fastfoody.

  Další informace


  Nevíte někdo o práci event.brigádě pro důchodce?

  Doplňuji:Jedná se o jednu důchodkyni ve věku 62 let. Bytem Praha.

  Další informace


  Když chci někoho u sebe zaměstnat na brigádě, co vše musím udělat ?

  Mám pár zájemců, kteří by chtěli brigádu, kterou jsem nabídl, je k tomu potřeba nějaký papír, že u mě pracujou? Popřípadě, kde se ty papíry dají sehnat? Díky.

  Další informace


  Dobrý den. Nevíte někdo o brigádě (roznášení letáků) v Bohunicích či Starém a Novém Lískovci (Brno)?

  zajdi si do místních marketů a tam se zajímej , že bych chtěl roznášet jejich letáky

  Další informace


  Dobrý den,nevíte o nějaké dobré brigádě v Liberci pro 16 letou studentku? děkuji:)

  Zadejte do Googlu,jistě něco najdete...Mrkněte např sem: a href"http:/race-brigady.megainzerce.cz/brigady/liberec/index-1.htm" rel"nofollow" http:/race-brigady.megainzer ce.cz/ hellip /a Nebo: a href"http://www.skolnistranky.cz/inzerce/search/?kategorie0 kraj5 odeslanoHledat" rel"nofollow" http://www.skolnistranky.cz/ hellip /a Hodně štěstí...:-)

  Další informace


 • Jak zhubnout kdyz delate na smeny?

  Dělám krátký,dlouhý týden,což mi umožňuje v dlouhém týdnu cvičit jen 2x do týdne a to dva dny za sebou...což mi přijde málo a uprime člověk nemá po náročné práci oba dva dny cvičit,do prace vstávám brzy a domů chodím pozdě takze po práci to nepřichází v úvahu a není to možné,do fit center do kterých chodím předcvičují třeba jen 3x týdně,takže to mi také nevychází,jím zdravě,ale v poslední době jsem dost nabrala,tak prosím někoho o radu,když nemohu cvičit každý den a pravidelná strava v mé práci také možná není...dělám servirku a bohužel si nemůžu při plné restauraci sednout a vychutnat si svačinu...moc děkuji za odpovědi...

  Další informace