• Je nelegální mít pohlavní styk sám se sebou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je nelegální mít pohlavní styk sám se sebou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je nelegální mít pohlavní styk sám se sebou?

 • Proč je pro Brusel tak složité deportovat nelegální imigranty?  Další informace


 • Pokud chci mít jistotu, že budu v kupé sám, vyjde mě levněji 6 místenek do 1. třídy nebo 8 místenek do 2. třídy?  Další informace


  Jakou skupinu řidičáku na motorku můžu mít pokud mi je 16 let? Můžu mít 125 ccm se řazením?  Další informace


 • Styk se synem  Další informace


 • Fámy o Ulož to - nelegální?  Další informace


 • Kdyz budu mit firmu se sidlem v Rusku, bude to mit vliv na vizovou povinnost a tim na moznost cestovani tam?  Další informace


 • Po výměně základní desky hlásí microsoft nelegální operační systém  Další informace


  Nelegální kopie Windows 7  Další informace


  Nelegální Win 7.  Další informace


  Jak se pozná, zda-li mám v PC legální či nelegální kopii programu?

  Budu mít zakoupený program, ale budu jej mít naistalovaný stále jako warezácký, neboť k němu nepotřebuji běh jiných programů (příklad). Toto jsem zažil s hrami na Steamu. Dle čeho se rozliší, jestli je to legální kopie, nebo nelegální? Že mám v adresáři se hrou trošku přepsané steam.api?

  Další informace


 • Nelegální internetová casina, herny, sázkovky ....  Další informace


  Nelegalni prodej DVD - co za tento cin me čeka?

  Ahoj je tady nekdo kdo by mi jasně odpověděl na moji otazku????????Před 5 lety jsem formou pošty posilal zajemcum 15 minutove péčka bez začatku a konce/scénky/.Po te co na me príšla hospodařska policie mi zabavila DVD recorder PC jsem v te době nemel/,dali mi ucet do minusu a zablokovali. Vyšetřovani trva již 2 roky.Ted se blizi termin kdy nahlednu s advokatem do spisu. Co za tento cin me čeka??

  Další informace


  Lze na úřadu práce mít právo odmítnout zprostředkovatelku zaměstnání z osobních důvodů a jít k jiné? Jak jí to sdělit?

  Obávám se totiž, že se opět dostanu k té se kterou si vůbec nerozumím a která mi dělá dusno a naschváli. Jedná arogantně a dělá mi to všechno jen složitější. U jiných zprostředkovatelek jsem nikdy neměl nejmenší problém. Chovám se eticky a spolupracuji. Můžu jí to případně nějak šetrně sdělit? Něco jako toto?Paní (přijmení). Nechci se Vás nějak dotknout, ale zajímalo by mě zda-li by bylo možné přesunout mě k jiné zprostředkovatelce, protože naše poslední spolupráce mi nevyhovovala. Nechci zacházet do detailů, protože si Vás vážím a chtěl bych abysme to oba pojali jako profesionálové.Mohu to takto sdělit? Myslíte, že to vezme dobře? Poku máte nápad na lepší formulaci, tak moc prosím o její sdělení do odpovědi, či v diskuzi pod otázkou?Nebo by bylo lepší to sdělit prvně někomu jinému ať se o to postará? Nechtěl bych působit jako nelítostný člověk. Chápu, že se tu někdy chovám trochu jak utržený z řetězu, ale v reálu to prostě ani nelze bez následků.

  Další informace


  Kolik nočních 12 hodinových směn může mít zaměstnanec za sebou?

  je nějak omezeno, že může mít třeba tři noční směny po sobě a pak má nárok na volno nebo může zaměstnavatel prostě vypsat pět a více nočních po sobě?Doplňuji:bohužel máte pravdu.. někdy je to šílené, co si zaměstnavatelé zkusí a čekají, jak si to zaměstnanci nechají líbit a když ne, tak v řadě čekají další zájemci :/

  Další informace


 • Máme jednu kočku a budeme mít jedno kotě musejí mít každá svůj záchod ?nebo můžou mít společný ?

  Prosím poradtě :)

  Další informace


  Kde mám mít levanduli, když ji chci mít doma?

  Koupil jsem si semínka levandule pravé a chci ji pěstovat doma, ale nevím kam ji mám dát, mám okna na všechny strany, ale kde to chci mít je na jihu pod stresnim oknem, ale stůl je moc blízko u zdi a bojím se, když ji tam postavím, že bude mít málo světla, kam je lepší si ji dát? Nebo na východ, ale vedle stojí dům, větší než je ten můj takže málo světla nebo už nevím, navrhněte i lepší místo, nebo ty co jsem tu už psal -) .

  Další informace


 • Chci se zeptat mam prasky na vytok ty uz jsem dobrala ale mam ho stejne. S pritelem jsme meli pohlavni styk pri nemz se.

  Do me snadneji receno neudelal. Od te doby mam nekdy bolesti v podbrisku. Je mi 15let a nevim co mam delat. Bojim se abych nebyla tehotna nevim jak bych to rekla doma a chci se distak zepatat v pripade kolik by stal potrat.? Miminko bych se bala vychovat sama bych to nezvladla.Doplňuji:V první řadě potrebuji dodelat školu a na tohle jsem nikdy nemyslela.

  Další informace


 • Jak se člověk má vypořádat sám se sebou?

  Mnohdy to není snadné. Je důležité udělat čáru za zklamáním či prohrou v minulostí a začít znova. Minulost nemůžete ovlivnit, proto je třeba přemýšlet nad přítomností a budoucnosti. . Tzn., přijat, že se něco stalo, i když vás to mrzí..Už jsem zřejmě psala: zamytlet se nad tím, které jsou vaše silné stránky, co vám dělá radost, přemášlet, čeho dobrého jste dosáhl, komu jste pomohl.Vytvořte si určitý rituál, např. spalte jnebo zahoďte všechno to, co vám připomíná negativní minulost a symbolicky ji zavřete.Vyzkoušejte něco nového, i když to nevyjde, je důležité, že jste něco zkusil.Zajeďte na jiná místa, choďte na procházky, pořiďte si pejska a získejte jeho lásku, můžete si s ním povídat, hrát atd. Je věrný přítel, určitě nezradí, dobro umí oplácet.Hodně pomůže i opravdový člověčí přítel, který kráčí vedle vás a má vás rád takového, jaký jste ... ....Jedna rada, která se mnohým nebude líbít, často ji zmiňuje psycholožka. Nějaký druh meditace. Např. být v klidu, zhluboka dýchat a přitom si opakovat, že se máte rád, že se přijímáte takový, jaký jste, i když nevíte kudy kam. . Prý to pomáhá.Zahoďte pesimistické myšlenky, uvědomte si, že opět vyjde t sluníčko, že vás čekají jen samé příjemné věci .... optimismus je spojený s vůlí, která vždy najde řešení ...

  Další informace


 • Soft tampon - pohlavní styk

  Nemá někdo zkušenosti se soft tamponem při menstruaci a pohlavním stykem při tom? Je pravda, že když se zavede nepozná muž, že slečna menstruuje? Samozřejmě po vysprchování a rychlým zavedením? Díky

  Další informace


  CO znamena : POHLAVNÍ OUD ? (Z pohlavního ouda)

  Jde o staročeské slovo oud - význam - součáat, část těla. Tvar zůstal zachovaný v některých nářečích.Ještě K. H. Mácha slovo užívá v tomto tvaru.

  Další informace