• Je pravda, že v situacích, kdy se křesťan pokřižuje, se muslimové popůlměsícují? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je pravda, že v situacích, kdy se křesťan pokřižuje, se muslimové popůlměsícují?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je pravda, že v situacích, kdy se křesťan pokřižuje, se muslimové popůlměsícují?

  • Muslimove - Islam



    Další informace


  • Mají k Izraeli lepší vztah Židé-muslimové, nebo Arabové-židé?



    Další informace


  • Jak je stanovený fázový posun mezi vstupním a výstupním napětí u dolní propusti?



    Další informace


  • Kdy bych měl na poděkování říkat není zač a kdy prosím?

    Prosím bych vnímal jako víc formální. Ale myslím si, že ty se jen tak nedostaneš do situace, kde bys musel řešit, kterou tu frázi použiješ. Prostě si vyber, co se ti víc líbí v dané situaci a to použij. Ani za jedno tě nikdo nemůže vykrákat . -)

    Další informace


    Co by měl vykonat každý křesťan v životě?

    Chtěl bych srovnání. Každý muslim by měl jednou v životě navštívit Mekku, a co křesťan? Navštívit Izrael, Vatikán? Setkat se s papežem? Vítám nejrůznější odpovědi. Děkuji

    Další informace


    Je křesťan nebo ateista či něco jiného?

    Nejsem pokřtěný, ale věřím v Boha.

    Další informace


    Jsem pořád křesťan?

    Věřím sice v Boha, Ježíše i Marii, ale jinak. Nevěřím v desatero neuznávám ho, podle mě je člověk svobodný a nechápu proč by se měl jít zpovídat stačí, že toho lituji a že přiznám že to bylo špatné. Nevidím důvod chodit do kostela, kostely vybírají peníze aby se zkrášlovaly a vylepšovaly místo toho aby peníze šly na charitu.Věřím v reinkarnaci a nevěřím v peklo, dle mě člověk nemůže jít do pekla, protože žádná duše si tam jít nezaslouží ať byla jakkoliv špatná, každý si zaslouží šanci a ne někde trpět když musel žít, ono život je někdy peklo a to stačí. Tak kdo tedy jsem jestli ne křesťan? Tato víra mě víc napňuje.Děkuji za vaše odpovědi :)

    Další informace


    Od kdy do kdy je noční klid:

    Od kdy do kdy je noční klid?

    Další informace


    Můžou muslimové jíst rohlíky?

    Byly poprvé přece upečeny na oslavu vítězství nad Turky u Vídně, takže vlastně uráží islám.

    Další informace


    Je možné, že muslimové připravili o život v Evropě již více lidí než u nás komunisté, i v srpnu 68 Sověti?

    Pokud bereme do úvahy jen novodobé dějiny, určitě ano. V roce 1968 padlo okupantům za oběť tuším 106 lidí. I kdybychom přidali obětí vykonstruovaných soudních procesů v 50. létech, je to pořád relativně málo. Teroristi zabili několikanásobně víc lidí.

    Další informace