• Je takto možné otěhotnět? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je takto možné otěhotnět?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je takto možné otěhotnět?

 • Nebylo členkám kapely The Corrs na Trafalgar Square v Londýně zima, když byli takto vysvlečené a diváci byli oblečeni ?  Další informace


  Máte zkušenost s neviditelnou podprsenkou (nalepovací)? Od kolika let by jste dceři dovolili takto zvýraznit hrudník?  Další informace


  Jsou opravdu Skotové tak lakomí, jak koluje ve vtipech? Kdo a proč je takto pojmenoval?  Další informace


 • Lze takto položit luxfery?  Další informace


 • Muze otehotnet?  Další informace


 • Mohu přendat cibuli z lednice (takto skladovanou cca 3 dny) do chladné spíže, aniž bych jí přihoršila?

  Říkám si, jestli ji tam už nemám nechat, aby jí ta změna prostředí jenom nepomohla k dřívější zkáze.A co česnek?

  Další informace


 • Když Ježíš hovořil v podobenstvích, často mu nebylo rozumět, je správné takto mlžit?  Další informace


  Funguje to v životě opravdu takto?

  Včera jsem poněkud neslušně vyslechl rozhovor dvou přítelkyň. Lamentovaly nad nedostatky svých manželů, neposlušností dětí i nad chudým domácím rozpočtem. Odvolávaly se přitom na svoje přítelkyně, ke kterým je osud daleko přívětivější.Zaujala mě jejich závěrečná replika: jo holt holka buď jsme se nerodily ve špatné posteli nebo pak do špatné postele vlezly.Měly holky pravdu nebo je všechno jinak?Doplňuji:Kruciš: narodily ve špatné....

  Další informace


  Co symbolizují, nebo proč se vrší, takto kameny na sebe?  Další informace


 • Dobrý večer,chci se zeptat můžou mě vyhodit ze zaměstnání když se dozvěděli ze chci otěhotnět.Děkuji z aodpověd

  zaměstnání a těhotenství

  Další informace


 • je možné otěhotnět před menstruací?partner se do mě udělal že mu prasknul kondom a hnedka jsme to šli vymit sprchou.

  Proč spolu spí lidé, kteří mají inteligenci houpacího koně, když si myslí, že se dá sperma vymýt ???? Nechápu a jsem proti takovým stykům. Sex je pro alespoň trochu rozumné lidi! Je to zodpovědné! Nechápu vás! A když se někdy něco nepovede - tak hned hledáte způsob, jak se případného dítěte zbavit...tak kam ten svět spěje!!!!??!!

  Další informace


  Mohu ve 13 otehotnet bez pohlavniho styku?

  Ahoj chci se ze ptat zda mohu otehotnet ve 13 a bez pohlavniho styku. Kamarad se na me udelal na nohy ale bojim se ze se to dostalo do pochvy. :( utrela jsem to a osprchovala se. Muze se to stat? A jak to poznam bez testu?

  Další informace


  Když mám menstruaci, můžu otěhotnět?

  Nejenom otěhotnět. Při nechráněném pohlavním styku během menstruace hrozí i jiné nepříjemnosti než nechtěné těhotenství.

  Další informace


  Chtěla jsem se zeptat, jestli se dá otěhotnět při koupání s přítelem, který se udělal do vody. Byla

  Chtěla jsem se zeptat, jestli se dá otěhotnět při koupání s přítelem, který se udělal do vody. Byla jsem od nej asi pul metru cca.

  Další informace


 • Jak roztáhnu koženou obuv do délky? Tlačí mi na palcích. Jednou jsem takto boty roztahoval octem a pomohlo to.

  Pokud ti to jednou pomohlo ...udělej to znovu. Mě se tedy obuv nikdy do délky neroztáhla. Raději kupuji číslo které mám a ne menší.

  Další informace


  Co děláte v takto pozdní hodinu?

  to by mě tedy zajímalo, co děláte v tuto pozdní hodinu? Otázky nepřibývají, odpovědí pomálu.Asi spíte ne?Doplňuji:Tak to si myslím, že každý prožíváme příjemné chvíle.

  Další informace


 • Můžu to udělat takto ??

  Kdybych šel na Zdravotnického záchranáře a byl vystudovanej.. Mohl bych pak jít na zdravotnickou fakultu ?

  Další informace


  Můžu napsat maturitní slohovku takto píšící propiskou, nebo píše příliš tence?

  Moc pěkně text nevypadá, sice je celkem čitelný, ale osobně bych takto práci neodevzdala.Tenká propiska - nedá se přes fotografii posoudit. . Nevím, zda jste četl pravidla, která k písmu uvádí Cermat. Pište pouze modrou nebo černou propisovačkou, která nepíše úplně tence – práce se totiž pté skenují a tenká linka by se nemusela naskenovat správně. Bělítko nepoužívejte – při skenování Vašich prací by se bělítko přilepovalo na sklo skeneru a byl by to problém Škrtejte, uděláte-li chybu nebo chcete napsat text jinak. Za škrtání se žádné body neubírají a škrtání je vlastně jedinou správnou technikou k opravě chyb u maturitních písemných prací Pište pouze do vyznačených polí, ne mimo ně. Zde je hodnotitel Vaší práce velmi přísný a text psaný mimo pole (tam, kde jsou řádky pro psaní) nebude vůbec hodnotit, tedy to tedy jako kdyby text mimo vyznačená pole nebyl vůbec napsán. Pište tak, aby se Vaše dílo dalo přečíst, tedy čitelně. Nečitelný text je považován za chybný a nehodnotí se.Toto jsou pravidla pro správný zápis při psaní písemné práce ve všech maturitních předmětech a platí pro valnou většinu všech maturantů. a href"http://www.statnimaturita-anglictina.czsaci-potreby-u-maturity" rel"nofollow" http://www.statnimaturita-angl ictina.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaké číslo by jste doplnili místo otazníku? Když číselná řada vypadá takto: 24, 25, 26, 31, ?

  Doplnění číselné řady.

  Další informace


 • Je tohle vůbec možné? Jak se může někdo takto chovat?

  a href"http://www.novinky.cz/krimi/215869-muz-leta-tyral-svou-zenu-do-vazby-se-dostal-az-ted.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doufám, že dostane co proto, ostatní vězni takové lidi nemají rádi.Nejhorší je na tom postup st. orgánů.

  Další informace