• Je tohle únos zmrzlinářů? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je tohle únos zmrzlinářů?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je tohle únos zmrzlinářů?

  • Dlouhé vlasy krátký rozum, vzniklo tohle heslo za komunismu?



    Další informace


    Co říkáte na tohle poselství?



    Další informace


    Co byste dělali, kdybyste měli doma tohle dítě, ?



    Další informace


    Jaký je váš názor na tohle video?



    Další informace


    Co mám na tohle říct synovi?



    Další informace


  • Co je tohle



    Další informace


    Co je tohle za broučka?



    Další informace


  • Co by si asi pomysleli Strauss, Vivaldi a Bach, kdyby tohle věděli?

    V Liberci v centru města před obchoďákem už nějakou dobu hraje z reproduktorů vážná hudba zmíněných skladatelů. Má za úkol vyhánět lidi. Na nákup si dojdete, to přežijete, ale nevydržíte tam postávat půl dne. Takže to vážně pomohlo, různé pochybné skupinky lidí od vchodu do obchodního centra zmizely. Odešly dobrovolně, nemůžou si stěžovat, že je někdo násilím vyhodil. Dobrý nápad, ne? Myslíte, že by dávní mistři byli zklamaní, kdyby se dozvěděli, k čemu je dnes jejich hudba využívána nebo by byli rádi, že nakonec ještě po mnoha letech poslouží na dobrou věc? Jak by bylo vám, být to vaše dílo a používalo se jako repelent? Hlavně mě ale zajímá, jestli to funguje i v jiných městech, třeba u vás nebo v okolí? Nebo je to liberecký unikát? Více v článku a href"http://zpravy.idnes.cz/forum-v-liberci-vyhani-bezdomovce-vaznou-hudbou-fue-/domaci.aspx?cA120620_1794643_liberec-zpravy_alh" rel"nofollow" http://zpravy.idnes.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Co by dělali čerti se satanem, pokud bych v pekle dělal tohle?

    Samozřejmě se chci po smrti dostat do nebe, nebo alespoň do očistce. Pokud bych ale skončil v pekle, tak bych:- Litoval bych svých hříchů.- Choval bych se k hříšníkům a čertům slušně.- Pořád bych měl kladný vztah k Bohu.Jak myslíte, že by peklo reagovalo na moje chování, pokud bych v něm byl?

    Další informace


    Jak jé vysvětlení pro tohle?

    a href"http://9gag.com/gag/4639328" rel"nofollow" http://9gag.com/ hellip /a Doplňuji:Omlouvám se za překlep. *Jaké je vysvětlení pro tohle?

    Další informace