• Je v dnešní době zásadní rozdíl mezi LCD-LED TV a LCD TV? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je v dnešní době zásadní rozdíl mezi LCD-LED TV a LCD TV?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je v dnešní době zásadní rozdíl mezi LCD-LED TV a LCD TV?

  • Jaké nejvyšší světelnosti objektivu lze v dnešní době dosáhnout?



    Další informace


  • Jaký je zásadní rozdíl mezi recenzí a referencí?



    Další informace


  • Je možné se v dnešní době ještě někde uplatnit jako harmonikář?

    Pokud ano, tak kde a jak? Děkuji.

    Další informace


  • Dali byste si v dnešní době štamprle?

    Další otrava z originální lahve. Máte chuť na panáka? Dali byste si s klidem takového panáka na vypálení červa z lahve zakoupené v obchodě nebo si raději necháte zajít chuť?

    Další informace


  • Jaké máte v dnešní době sousedské vztahy,jsou stejné,zhoršili se,žádne.

    Bydlíme na naší malé vsi 4 roky. Obec má 155 obyvatel, všichni si tu vidí do talíře. Do obce jsme ale zapadli, což je super, většina lidí nás tu nebere jako náplavy . Ale lidé jsou různí - parkuji auto venku, tak občas přibyde nějaká ta rýha, sem tam se dozvíme něco, co o sobě sami nevíme...Asi je to zhruba stejné, snažíme se lidi neobtěžovat, ale jsme i tolerantní k druhým. Přímé sousedy máme 2 - s jedněmi vycházíme ve vší slušnosti (ale to je tak všechno), druzí dům prodávají, tak jsme zvědaví, jací noví sousedé nás čekají :-)A další přímý soused je potok, s ním se zatím kamarádíme, vyplavení jsme ještě nebyli. Tak mu nadbíháme tím, že koryto čistíme a kolem něj, na našem břehu, máme nasázené keře a květiny. Ještě sháním vodníka.

    Další informace


    Myslíte si, že se v dnešní době všichni přetvařují?

    Nerada používám termín dnešní doba , protože co je teď není nijak ohraničeno od starých dobrých časů , ale tentokrát jsem nevěděla, co tam mám místo toho napsat. Ale teď už k otázce:Už jen to, že má každý mnoho tajemství, je určitá forma přetvářky, na druhou stranu je jasné, že ve světě egoistických lidí, kteří se posilují pomocí neúspěchů druhých (jako mozkomoři) je v podstatě nemožné kompletně se otevřít se svými vnitřními pocity.Ale hodně lidí, vlastně většina, mají více podob, minimálně se chovají s některými lidmi nějak a s jinými onak, a to nejen podle nálady, někdy to dokonce mění záměrně.Nebo jsou tu taky lidé, kteří by se dali nazvat pokrytci, nebo neupřímní, ale to už je od tématu.Hodně lidí mají velice krásnou povahu uvnitř, jsou milí, citliví a velice inteligentní, bohužel to však zaobalují do šlupky nedobytnosti, která říká je mi to jedno... Mám problémy? no a co, mně je jedno, jaké budu mít známky, hlavní je, že je sranda... , a se kterou potom vychází mezi lidi.Já to taky tak mám, a když se sama sebe zeptám: a proč se vlastně chovám takhle?... Hned si vzpomenu na ty lidské mozkomory.Ale proč to tak vzniklo?Myslíte si, že to tak je? Nebo je nějaký jiný důvod?Doplňuji:Agneta:1) nechtěla, pouze jsem to použila jako příklad2) když je člověk anonymní, může říkat cokoliv. Já ale mluvím o vztazích k lidem z reálného světa (čili lidi, které známe osobně)3) tohle jsem moc nepochopila jak to myslíš, jestli ironicky nebo co :D každopádně kdybys to chtěla rozvinout, t

    Další informace


    Jaký je zásadní rozdíl mezi Titány a bohy z řecké mytologie?

    V řecké mytologii se na počátku stvoření vesmíru objevují tzv. prvotní bohové, jejich potomci (Gaie a Úrana) jsou titáni, ale potomci Titánů jsou zase bohové (olympští)...Titáni jsou taky popisováni jako rasa obrů, ale o bozích se tam nic takového nepíše...Jsou titáni narozdíl od bohů smrtelní? Mám ten pocit, že v jedne verzi bohové uvěznili titány v podsvětí, ale ve druhé, že je zahubili..Taky vím, že stejně jako bohové mají titáni nadlidské (nadpřirozené, božské ) schopnosti, ale nevím jak rozsáhlé ve srovnání s bohy...Tak jak to mezi nimi je? :)

    Další informace


    Není někdo, jaký je zásadní rozdíl mezi gurukulou a ášramem?

    Jedna studentka přinesla do školy dopisy, které jí posílal kamarád, který žil na farmě Hare Krišna. Takže jsem se částečně seznámila s životem těch jedinců. Tradičně ashram bolo miesto, kde sa očakáva, že tam niečo budete vykonávať – najčastejšie rituály a obete. Gurukula (guru – učiteľ, kula – dom) je staromódna škola, kde žiaci žijú so svojim učiteľom po dobu niekoľkých rokov. Ak sa do štúdia ponoríte celý, tak môžete ostať v dome učiteľa, ak nie, musíte odísť. Musíte vykonávať všetky povinnosti, všetko od upratovania cez varenie až po štúdium filozofických textov. Nejde tu o diplomy, na konci nečaká žiaden titul ani certifikát učiteľa jogy.A čo vás tam teda naučia? Dr. Eassey hovorí, že pochopíte, že: „Život je ako joga – prvým krokom porozumieť mu je naučiť sa sedieť pokojne a naučiť sa pozorovať.“ čakajúcich na novodobých guru.... Ako sa hovorí, každá púť sa začína na prahu vášho domu… a href"http://www.ttg.cz/zuzana-zwiebel-kazda-put-sa-zacina-na-prahu-vasho-domu/" rel"nofollow" http://www.ttg.cz/ hellip /a -Pojem, odvozený od ášramy (místo pobytu) označuje čtyři duchovní stupně, kterými prochází hinduista během svého života. Prvním stupněm je mladý žák duchovního učitele, druhým život otce domu, ve třetím vede život poustevníka a ve čtvrtém dosáhne stupeň putujícího sannjásina. Ášramem se nazývá také poustevna gurua. a href"http://www.iencyklopedie.cz/asram/" rel"nofollow" http://www.iencyklopedie.cz/ hellip /a -Gurukula se rozumí místo učitele. Doslova guru zn

    Další informace


    Jaký důvod mají někteří lidé v dnešní době neslavit Vánoce?

    Samozřejmě respektuji, že je na každém, jak se rozhodne a beru to, že Vánoce někteří slavit nechtějí. Spíše by mě z profesionálního hlediska zajímalo z jakého důvodu. Děkuji za odpověď. :-)

    Další informace


    Je nějaký zásadní rozdíl mezi filantropií a třeba nadací, neziskovkou, charitou apod.?

    Je jasné, že české dobročinnosti někdy bývají podvod, protože byly vymyšlené v česku?

    Další informace