• Je v pořádku poskytnout pandemickou vakcínu jen 60 % obyvatelstva zdarma, zbytku za poplatek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je v pořádku poskytnout pandemickou vakcínu jen 60 % obyvatelstva zdarma, zbytku za poplatek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je v pořádku poskytnout pandemickou vakcínu jen 60 % obyvatelstva zdarma, zbytku za poplatek?

  • Kolik % obyvatelstva (ČR i světa) je podle vás líných myslet? (tzn. že myšlení je bolí)?



    Další informace


    Je otázka v popisu v pořádku?



    Další informace


    Domníváte se, že je správné, že mobilní operátoři nejsou povinni policii poskytnout zpětně provozní alokalizační údaje



    Další informace


  • Je v pořádku,když magistrát nařídí majitelům pozemku předat klíče od jejich uzamčené brány cizím lidem.



    Další informace


  • Mohl by nějaký psycholog využívat tyto stránky k průzkumu vzorku obyvatelstva?

    Určitý vzorek obyvatelstva zde je. Podle některých odpovědí se dá usoudit věk tazatele - odpovídajícího, místo pobytu, pohlaví, vzdělání.Mohl by někdo posuzovat jejich (naše) otázky a odpovědi? Na základě otázek a odpovědí vyhodnocovat tazatele a odpovídající a dělat si takový průzkum?Neznáte třeba někoho, kdo by to dělal?

    Další informace


    Kdo je schopen poskytnout prstoklady na křídlovku?

    Prosím o kompletní prstoklady.

    Další informace


  • Je možné někde stáhnout zdarma nejnovější verzi SMART Notebooku zdarma?

    Hledám nejnovější verzi Smart noteboku, myslím, že je to 10, ale nejsem si jistá...Když to najdu, je to buď placené a nebo to nejde rozjet.

    Další informace


    nod32 je prosím zdarma někde ke stažení zdarma

    dobrý večer ted jsem si přečetla u jedné otázky že je hodně dobrý antivirus nod32 a že je ještě lepší mít k tomu ještě jeden antivirus.známý mě řekl že AVG prý zabírá hodně místa že si mám dát takový který moc nezabírá.je prosím vás ten nod32 někde ke stažení zdarma?nebo si ho musím koupit popřípadě mi prosím napište i odkaz na ten druhý antivirus také ke stažení pokud je zdarma děkujiDoplňuji:Děkuji vám mockrát

    Další informace


    vir? - odstranění zbytku viru



    Další informace


  • Vrácení ŘP podmínečné upuštění od zbytku výkonu uloženého trestu, prosím přesný postup,

    jde o to, že dotyčný přišel o řidičský průkaz už téměř před 5-ti lety, když mu soudce odpouštěl zbytek trestu, šlo o podmínečné upuštění na dobu 3 let, soudce mu řekl, že si bude muset získat ztracené body zpět, tomu nerozumím, já myslela, že postačí absolvovat autoškolu a pak žádat na příslušném úřadě,, ale tam je asi těch 12 bodů,, tak co s tím???

    Další informace