• Je v pořádku, že lidé bojují za lidská práva? Viděli jste někoho bojovat za lidské povinnosti? Či ty nejsou důležité? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je v pořádku, že lidé bojují za lidská práva? Viděli jste někoho bojovat za lidské povinnosti? Či ty nejsou důležité?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je v pořádku, že lidé bojují za lidská práva? Viděli jste někoho bojovat za lidské povinnosti? Či ty nejsou důležité?

 • Když už jste viděli Barbakana, viděli jste se také mně - v sobotu večer?  Další informace


  Je ten ministr pro lidská práva vůbec normální?  Další informace


  Je nějaký důvod a mělo by se dle vás bojovat za člověka/lidi, kteří o to nestojí?  Další informace


  Bojovat za sva přesvědčení?  Další informace


 • Jsou tvůrci filmů SAW a Lidská stonožka zvrácení nebo jsou zvrcení diváci?

  Jsou zvrácení tvůrci filmů, že toto natočili nebo naopak jsou zvráceni diváci, kteří se na to dívají a žádají si pokračování?

  Další informace


 • Pokud by měli lidé konat dobro, proč je důležité, aby byli schopni zla?

  úprava: mám na mysli dobro a zlo z pohledu Bible, křesťanství.podle mě je to potřeba z tohoto důvodu: pokud by lidé nebyli schopni zla, byli bychom jako loutky předurčeni, nebyli bychom jako stroje? Pokud je to krásné, že máme možnost volby, proč je to krásné?

  Další informace


  Nejsou ti lide zrudy ?

  Sotva pani Jiraskova zavrela oci, uz se v mediich objevuje kdo bude po ni dedit, kdo se k vuli ni popral a dalsi nechutne informace, ktera spadaji do intimnich veci pani Jiraskove.

  Další informace


  Lze bojovat s byrokracií? A jak? Máte nějaké zkušenosti?

  Doplňuji:Nadřízený nám řekl, ať to necháme plavat, pesto že jsme právu a nepochybil jsme, že by se po nás kontroloři vozili. Jedná se o velký podnik se státní účastí a začíná boj o místa.

  Další informace


  Je na Zemi použitá lidská existence jako biologická zbraň?

  Když se možná mimozemšťanům nebo silám podařilo vymýtit ze světa obrovské stvůry, ale nechtělo se jim zabývat se jakýmkoliv maličkým tvorečkem, od žížal až po skot, tak nenasadil na Zemi člověka aby dodělal dílo zkázy? Použitý člověk by to měl mít na starosti. Aby celý svět zůstal planý, bez cvrlikotu, bez šelestu. Čistý, sterilizovaný svět. Hodil někdo na zem granát s lidstvem aby ho vyčistil? Štítí se někdo zvířat, která by měla být zničena, má někdo hrůzu z havěti které by mělo být zašlápnuto? Proč bych měl mou Zemi zničit? A kdybych měl a vzpříčil se tomu není to hřích?Doplňuji:Nazdar KdoSiOdJinud!!! Ne, fakt mě toto napadlo. Tak se tak nesměj. Co když se vzpříčím poslání na zemi podrobit zem a pak půjdu do pekla za trest že jsem nevyhubil třeba naftou všechno živé v řekách, nezabil všechny zvířata... Copak někdo z náboženských vůdců vidí do palice boha? A kdo je to zač? Němci taky byli jako slepí.

  Další informace


  Jaká ona vlastně je -- ta naše lidská históórie ??  Další informace


 • Poruším autorská práva, či jiná práva, když použiju ve videospotu hlavu(masku) případně jen plakát Karla Gotta?

  Poruším autorská práva, či jiná práva, když použiju ve videospotu hlavu(masku) případně jen plakát Karla Gotta? Pootřebuji jeho souhlas?

  Další informace


  Jaké má povinnosti a práva majitel lesa?

  Doplňuji:Co je to pěstební plán? Kde se dozvím o povinnosti ho mít (zákon, vyhláška)?

  Další informace


 • Jak bojovat se submisivitou?

  Jsem v tomhle tak docela strašpytel... Nedokážu být průbojná, dohadovat se s lidmi, když se mi něco nelíbí - vyhýbám se konfliktu a hlavně to je asi docela problém ve vztahu - třeba i dostanu nápad na to, co společně dělat, ale nedovolím si to navrhnout, protože mi přijde trapný si nějak poroučet .. Mám z partnera docela respekt a občas se ho i trochu bojím (když je třeba podrážděný a odsekává). Snažím se s tím něco dělat, třeba vymýšlet, co k jídlu, samotná i něco udělám, ale... No, asi si to nesu z předchozích vztahů a z dětství, nemám moc velké sebevědomí.. Přitom když jsem sama se sebou, tak se dokážu zabavit, proto mě trápí, že je se mnou asi trochu nuda.. Nikdy předtím jsem s nikým takhle nebydlela a pořád mám zafixovaný, že se dotyčnému musím věnovat a na sebe kašlat, ale je mi to spíš ke škodě...Jak se s tím dá bojovat? Nechtěla bych navštěvovat poradnu, ale kdyby nic nepomohlo, tak mi asi nic jinýho nezbude...

  Další informace


  Co přesně znamená uvést někoho do rozpaků a uvést někoho do ouzkejch ?

  když ti někdo složí kompliment, třeba řekne tobě to dnes obzvlášť sluší ,tak tě může uvést,nebo přivést do rozpaků a to druhé, do ouzkých , to je prostě situace, tzv prekérka :-)), kdy nevíš, jak z problému ven, ...třeba tě někdo pozve do restaurace, najíte se a pak při placení dělá, že se ho to netýká a ty nemáš prachy na zaplacení, tak to jsi v ouzkejch celkem hodně, protože nevíš, co máš dělat

  Další informace


 • Myslíte si, že by svět měl bojovat spíše vůči extrémnímu bohatství jednotlivců než vůči chudobě?

  Pokud souhlasíte s touto myšlenkou, jakými prostředky by měl svět naplnit tento cíl?

  Další informace


  Jak hluboko do dětství může sahat lidská paměť?

  Jak hluboko do dětství jste si schopni vybavit reálné vzpomínky.Může světelný tunel, který údajně vidí lidé kteří prodělali klinickou smrt a navrátili se, souviset se pocity při porodu ?

  Další informace


 • Co dělají Neonacisti ... a čemu veří...za co bojují a tak podobně..?

  ..vím o nich dost ale chci se dozvědět více..předem děkuju za odpovědi :)Doplňuji:fcoop : Jo ? hmm sem zvědavá jestli bys jim to řekl do očí...jak sedíš za kompem tak dělaš buch ví co že ? ...dobře každy ma svuj nazor at ma...ale nemusíš je uražet !!

  Další informace


 • Jak se říká nemoci, kdy postiženého URÁŽÍ lidská blbost?

  Běžná hloupost a jí přítomný nemocný (věčně uražený) jednotlivec.

  Další informace


  Jak lze bojovat s depresí?

  Mnoho lidí ve shonu doby bojuje s depresí a mnozí si to ani neuvědomují.Lze s tímto ošklivým stavem bojovat a nebo mu donce předcházet aniž by jste museli polikat antidepresíva ?

  Další informace


 • Jak bojovat proti dusledkum nadbytku spanku?  Další informace