• Je vhodné psát v emailu dobrý den, když se jedná o ředitele nějaké společnosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je vhodné psát v emailu dobrý den, když se jedná o ředitele nějaké společnosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je vhodné psát v emailu dobrý den, když se jedná o ředitele nějaké společnosti?

 • Zdravíte během dne okolí Dobrý den a večer Dobrý večer a nebo je Dobrý den pro vás univerzální pozdrav?  Další informace


  Shanim nejake karty vhodne na poker, ale tematicky zamereny bud na horor (gothic), nebo nejaky s nahyma holkama. Znate?  Další informace


 • Dobrý den chtěla jsem se zeptat na kolik asi vyjde když pošlu balík na dobírku na Slovensko.když to má cca od 10kg do 15  Další informace


 • Máte někdo zkušenost se společností Energetické centrum?Jedná se o sdružené dodávky elektřiny a plynu.

  Společnost Energetické centrum

  Další informace


 • Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo.

  Dobrý den ve škole v zeměpisu probíráme mexiko a na zítřek máme za domací úkol donést nějaké typycké mexické jídlo a já nevím co připravit potřebuji abyste mě prosím vás poradily bez vás sem bezradný na google sem se díval a nic dobrého jsem nenašel potřebuji totiž nějaké jídlo snadné na přípravu a aby se na to suroviny daly v pohodě sehnat a nebyly moc drahé pokud něco znáte napište mi prosím vás recept předem moc děkuji.

  Další informace


 • Má se používat jiný parfém na den a na večer do společnosti?

  Není to o tom, že má, ale může.Na večerní, slavnostnější akce se o něco více hodí spíše těžší druhy parf., na den zase více svěží a lehčí.Důležité je, aby se nositel parfému cítil dobře, aby mu voněl. Na každé pokožce voní i stejný parf. trochu jinak a vydrží jinak dlouho.Také je otázkou, kdy naposledy se ten který voněl,. aby se parfémy nekřížily. Některé kombinovat lze, jiné ne.A také při dlouhodobém používání stejného parfému je tendence požívané množství zvyšovat. Dotyčná si již na vůni zvykla a může cítit ji méně.

  Další informace


 • vštěpovali vám už odmalička co je vhodné a co vhodné není?

  A jak se to projevuje na vašem názoru?Příklad: když nějaký starý loudal umí slyšet pouze to, co slyšet umí, kolik za svůj život nasekal paseky? Je to strach z neznámého? A ví(při své rychlosti), takový louda, že až jeho nepřítel č.1-strach odejde, že přijde nepřítel č.2- definitivní stáří?Doplňuji:Omlouvám se všem zpětně, ale tato otázka není otázkou, co by mne zajímala. Je to vlastně spíše slovo od slova odpověď na uzamčenou otázku dědy loudy- jak jste na to se strachem.. přijměte omluvu za experiment .)

  Další informace


  Dotaz k etiketě. Je vhodné, aby si partneři ve společnosti (raut, večírek) mezi sebou šeptali?

  Doplňuji:Mirlin: :DDDDDDDDDDDDDDD

  Další informace


 • Sháním netbook, nevíte nějaké vhodné modely?

  Dobrý den,hned na začátku,pod pojmem ,,vhodné modely jsem myslela takové,které by odpovídaly mým podmínkám. Jsem studentka, proto bych netbook chtěla ke studiu. Ráda bych v něm měla rychlý internet, Word či jiný program na psaní, tak 3G paměti (i méně)a co nejvyšší dobu po kterou vydrží bez nabitý. To celé v ceně pod 5 000 Kč.Přece jenom mám omezené finanční prostředky. Děkuji za každou odpověď.

  Další informace


  Jak zjistit heslo do emailu, když není vyplněna žádná kontrolní otázka?

  běžně se do e-mailu dostanu, heslo mám uložené v prohlížeči na ntb, ale když se chci přihlásit jinde, bohužel. Při zadání zapomenuté heslo se mi objeví zpráva s tím, že mi nemůžou pomoci, jelikož nemám vyplněnou žádnou kontrolní otázku. A změnit nebo přidat kontrolní otázku nejde, při tomto se také musí uvádět stávající heslo. je nějaký způsob jak heslo zjistit?Doplňuji:Díky suaeda, nemohu však tuto možnost najít, e-mail je na centrumu.

  Další informace


  Co mají dělat lidé v práci, když musí měnit každý týden silné heslo (h9C4gk922C), psát si jej nesmí a nepamatují si jej?

  použít foťák v mobilu. ))))))))))))))))))))))ale ne.... mohli by použít mnemotechnickou pomůcku. Třeba písničku, kde jsou i čísla a zároveň první písmena slov... třeba byla celá bíla jako jawa 250 ( bcbjj250), nebo nějakou lidovku, či básničku a pod...Doplňuji:ad drapta změna zaměstnání mně taky napadla... ))))

  Další informace


  Chtěl bych si pronajmout od nějaké společnosti eshop  Další informace


 • Přítel je v den konání soudu pracovně v zahraničí. Je někde ke stažení vzor omluvy, aby se soud konal bez jeho účasti?

  O tom zda se bude jednat bez jeho přítomnosti, záleží jen na soudu. Záleží ovšem i na to, v jaké roli je k soudu přizván

  Další informace


  Je pracovní smlouva platná, když se změnilo sídlo společnosti?

  Samozřejmě. změna sídla nemá na pracovní smlouvu vliv

  Další informace


  Dobrý den,vlastním bytovou jednotku 3+1 a jedná se o nájem cizinci, konkrétně slečně z Ruska.

  Jedná se o to, zda při uzavření Nájemní smlouvy na dobu například 4 měsíců nájemci-cizímu příslušníku nemohou vzniknout nějaká práva k předmětnému bytu. Nechci jí zde umožnit vyznačení přechodného bydliště. Mám nějaké povinnosti vůči Cizinecké policii ? Skutečně nevím, zda byt na kratší dobu s možností prodloužení náj. vztahu dotyčné osobě pronajmout. Děkuji za Vaše kompetentní návrhy a odpovědi.

  Další informace


 • Dobrý den, chtěl bych zjistit něco o svých předcích existují nějaké internetové stránky kde to zjistím?

  a href"http://cs.m.wikipedia.org/wiki/Homo_erectus" rel"nofollow" http://cs.m.wikipedia.org/ hellip /a Jjj jsou :))

  Další informace


  Dobrý den, chci se zeptat na to, jestli je to dobrý nápad mít se ženatým mužem dítě, když ho chce i on?? Gábi

  Jsme spolu už dva roky a zažily jsme spolu hodně věcí a trávili spolu i týdny na dovolených.....Hrozně ho miluji a nechci o něj přijít...Znám se i s jeho synem, bratrem, sestrou....

  Další informace


 • Dobrý den,nevíte o nějaké dobré brigádě v Liberci pro 16 letou studentku? děkuji:)

  Zadejte do Googlu,jistě něco najdete...Mrkněte např sem: a href"http:/race-brigady.megainzerce.cz/brigady/liberec/index-1.htm" rel"nofollow" http:/race-brigady.megainzer ce.cz/ hellip /a Nebo: a href"http://www.skolnistranky.cz/inzerce/search/?kategorie0 kraj5 odeslanoHledat" rel"nofollow" http://www.skolnistranky.cz/ hellip /a Hodně štěstí...:-)

  Další informace


 • Je normální v mém věku 14 let, že masturbuju každý den 2x? Mohl bych být jednou neplodný?

  Dobrý den

  Další informace


  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se dají sehnat nějaké prášky na zklidnění (proti depresím) i bez návštevy lékaře?

  Poraďte se v kterékoli lékárně s odbobným personálem, tam Vám rádi a ochotně poradí a ještě lépe, než uživatelé zde (nic ve zlém). Jako skeptik a příznivce chemických léčiv, přírodních léčiv a jejich kombinací, ale nikoliv nakloněn pouhé energii vazeb u homeopatik ) Vám nedoporučím homeopatika a dodám, že Guajacuran není na lékařský předpis a dá se v lékárně zakoupit volně.Doplňuji:Podívejte se na následující dokument a neberte svůj problém na lehkou váhu, i když Vás o tom budou možná ostatní přesvědčovat: a href"http://www.ceskatelevize.czorady/1095946610-diagnoza/dusevni-onemocneni/69-deprese/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a

  Další informace