• Je za vším, co se děje, nějaká vůle, nebo hlubší smysl? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je za vším, co se děje, nějaká vůle, nebo hlubší smysl?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je za vším, co se děje, nějaká vůle, nebo hlubší smysl?

 • CO se děje při magnetické rezonanci?  Další informace


 • Nevíte někdo,co se děje? Právě mi nad hlavou prolétly asi tři, nebo čtyři helikoptéry.  Další informace


  Felicia-vůle předního tlumiče v horní části  Další informace


 • Co se děje s daňovým přiznáním co se přinese na finanční úřad na podatelnu? Jak jej úředníci dále zpracovávají?

  Jesliže skutečně potřebuješ vědět, jak to v praxi probíhá, můžu se zeptat kamošky, která na finančáku hákuje. Mám? Bude to ale chvilku trvat.. ))

  Další informace


 • Čím vším je tvořen zápach z člověka, co se několik let nemyje a nestříhá, nečistí si zuby a jen sedí u PC?

  Lidský pach je tvořen částí, která je společná pro všechny savce, ale i individuální geneticky podmíněnou složkou, která se během života nemění a je jedinečná pro každého jedince. -Hlavním zdrojem lidského pachu je kožní povrch lidského těla. Povrchem kůže se vylučuje pot, kožní maz a z těla se díky regeneračním procesům odlučují kožní šupinky ve formě mikročástic, vlasy a ochlupení. - a href"http://www.emag.cz/dobrodruzstvi-kriminalistiky-odorologie/tisk/" rel"nofollow" http://www.emag.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Proč řekl Bůh:„Rozhodl jsem se skoncovat se vším tvorstvem, neboť země je plná lidského násilí. Zahladím je i se zemi.“?

  Nebyl tak trochu malicherný? Vše pracně stvořil a pak to chtěl zničit? To nemá s člověkem žádnou trpělivost? Pak se nedivím, že oni potom neměli trpělivost s ním a že dopadl tak jak dopadl. Nebo to je jinak? Pokud by bůh viděl co se děje na zemi teď, tak si neumím představit co by mohl provést. Myslím, že už to prostě vzdal a doufá, že to sami pochopíme.Při nahlížení do bible se dívám, že Genesis 6 kapitole se praví něco co mi i na Boha přijde velmi přísné. Proč to neřešil jinak?5) I viděl Hospodin, jak se na zemi rozmnožila zlovůle člověka a že každý výtvor jeho mysli i srdce je v každé chvíli jen zlý.6) Litoval, že na zemi učinil člověka, a trápil se ve svém srdci.7) Řekl: „Člověka, kterého jsem stvořil, smetu z povrchu země, člověka i zvířata, plazy i nebeské ptactvo, neboť lituji, že jsem je učinil.“8) Ale Noe našel u Hospodina milost.9) Toto je rodopis Noeho: Noe byl muž spravedlivý, bezúhonný ve svém pokolení Noe chodil s Bohem.10) A Noe zplodil tři syny: Šéma, Cháma a Jefeta.11) Země však byla před Bohem zkažená a plná násilí.12) Bůh pohleděl na zemi byla zcela zkažená, protože všechno tvorstvo pokazilo na zemi svou cestu.13) I řekl Bůh Noemu: „Rozhodl jsem se skoncovat se vším tvorstvem, neboť země je plná lidského násilí. Zahladím je i se zemí.****************************** ***Doplňuji pro cocheeTak si přečti 13 bod) a zde máš více textu, který je s tím spjat: a href"http://www.biblenet.cz/b/Gen/6" rel"nofollow" http://www.biblenet.cz/ hellip /a Jedná se o Český e

  Další informace


  Existuje na těchto stránkách cosi jako svobodná vůle?

  Minulý týden jsem zde měl tvrdý střet s jedním z účastníků kvůli tomu, že jsem si ač v souladu s kodexem dovolil zapochybovat o nezávadnosti jeho otázky a navrhl ji k posouzení správci těchto stránek. Admin posléze potvrdil moje mínění a závadný dotaz odstranil. Namísto toho aby se autor nad sebou zamyslel, byl jsem jím poté tvrdě napaden včetně použití vulgárních výrazů a nefér taktiky. Ještě hanebněji si /kryt anonimitou/ pak počínal jeden z jeho nochsledů. Dnes je zde s vervou opět přetřásána podobná kauza a hon na kohosi, kdo s velkou pravděpodobností v dobré víře využil svého práva. Vážení, zapomněli někteří z vás na poslání těchto stránek: pobavit a poučit!! Proč se zde stalo prioritou hledání zlého úmyslu namísto vzájemné úcty a respektu k tomu, že každý jsme omylný. Scestné manýry dnešní zlaté mládeže, která si navykla mít ve všem navrh, sem prosím nezatahujte.Doplnění: rozdílnost názorů jsme si ukřivděným již vyříkal soukromou poštou a snad už bude vše jak má být....

  Další informace


  Co se děje s neprodaným tiskem, novinami a knihami?

  Ve stáncích i obchodech je spousta časopisů, novin, které se neprodají, ale pak mizí a místo nich jsou nová čísla. Co se děje s těmi starými časopisy? Jde to na likvidaci, nebo do antikvariátu? Děkuji.

  Další informace


  Co se deje v Egypte?

  Docela by mne zajimalo jak v Egypte vznikla tato krize. Vsude je o tom jen negativni info. Jsou temer vsichni islamiste fanatici? Nebo to jen media zkresluji, kdo jsou ti zli?

  Další informace


  Co se deje dnes v ruských médiích poté, co Ukrajinci upálili v Odese 47 Rusu ?

  Nahnali je do nejaké budovy a zapálili....A ukrajinský dav kolem tleskal...a policie dávala pozor, aby tam neprijeli pozárníci. Pritom je prece Odesa daleko od techto konfliktních, rusky osídlených oblastí...

  Další informace


  Zazvonil zvonec... Jsou vždy pohádky idyla, nebo zlo má dobrý či skrytý smysl? Je strach v pohádkách podstatný?

  Proč se rok co rok díváme v TV na stejné pohádky a většinou nás neomrzí? Nejsou to třeba kouzelná slova „bylo nebylo“ a závěrečné „žili šťastně až do smrti“? Potřebují děti pohádky, aby si uvědomily, jak odlišit dobro a zlo a že je třeba proti zlu bojovat? Jsou důležité pro psychický vývoj dětí?Protože se pohádky šířily ústně, byly určeny dospělým, našly se některé, které byly určeny dětem a působily výchovně.Napadá vás některá pohádka, která dětem ukazovala nástrahy světa či určitými pravidly chování?Zdroj obrázku: a href"http://www.abatar.czohadky/sipkova_ruzenka_2.htm" rel"nofollow" http://www.abatar.cz/ hellip /a Vyjádří se ještě někdo k pohádkám?„Střízlivý střízlík stříbro střádá, žíznivý žoldnéř žejdlík žádá.”

  Další informace


 • Co znamená učinit jednostranný projev vůle určený provozovateli?

  V kupní smlouvě - odstoupení od smlouvy - byla tato věta: kupující musí učinit jednostranný projev vůle určený provozovateli

  Další informace


 • Co se děje s movie-dowland??

  Nemohu se připojit a stále mi to hlásí, že Avast zadržel trojského koně

  Další informace


 • Co se děje se zachráněným sebevrahem?

  Ten co dělá že jako skočí z mostu a nakonec ho odtáhnou. Daj mu želízka nebo jede do nemocnice nebo si prostě zamávaj a jde se domu?

  Další informace


 • Kde bere příroda informace pro mimikry? Z vlastní vůle organismu se to asi neděje nebo ano? Jak to, že chameleon zmizí?

  Do podobné kategorie otázek bych vložil třeba to, jak ví rostlina, jakou má mít barvu, kvůli opylení a jak tu barvu vyrobí? Existenci symbiózy, mezi různými organismy, pokládám za podobnou záhadu.Doplňuji:DDarent - Jak ví chameleón že je nebo není zelený? To co jsi napsal vím také. Ptal jsem se o stupeň výše. Takže dík.venkovan - Zní podivně na stránkách zaměřených na odpovědi doporučení k apatii. Jsem také venkovan, ale tak moc na tom nelpím.

  Další informace


 • Máte někoho,komu se můžete opravdu se vším svěřit a kdo vás ještě nepodrazil?

  Ahoj,zdá se mi to,nebo v dnešní době jsou všichni svině? I kamarádky,prostě každej..nebo se jen pohybuji mezi špatnými lidmi? Každej akorát hledí na to,aby se on měl nejlíp a aby jemu všechno vycházelo..a aby ostatní dejme tomu měli smůlu . Nemám nikoho komu bych se mohla svěřit a hrozně mě to štve,kdo někoho takového máte (nejlepší kamarádku/kamaráda, bratra/sestru, příteleřítelkyni, . . . ) opravdu si jich važte,je to jedno z největších vítězství v životě a já vám opravdu závidím.

  Další informace


 • Neznáte někdo nějakou stránku se vším, co se týká stolního tenisu(videa nebo obrázky úderů)?

  Nebo někoho komu bych mohl napsat nějakou otázku ohledne stol. tenisu? Díky moc

  Další informace


 • Co se děje po nabití přístroje se spotřebou?

  Mobil, holicí strojek atd nechám nabíjet a zapomenu to na přístroji nějakou dobu. Jaká je spotřeba energie po nabití a ponechání pod proudem? Může to být nebezpečné, například vznik požáru.Děkuji.

  Další informace


 • Čím vším se dá navodit efekt sifonu v těle?  Další informace


  Jak mít hlubší spánek?

  Co bych měla dělat pro to, abych měla hlubší spánek? Většinou kvůli mému slabému spánku (všechno mne probudí) spím 2-3 hodiny denně. Ano vím, že z toho může vzniknout AIM. Chtěla bych se vyhnout nějakým práškům na spaní. P.S.:Je mi 12 letPředem děkuji za všechny odpovědi.

  Další informace