• Jít na to od lesa? Spojení: musíš na to jít od lesa, je poměrně známé, ale... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jít na to od lesa? Spojení: musíš na to jít od lesa, je poměrně známé, ale.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jít na to od lesa? Spojení: musíš na to jít od lesa, je poměrně známé, ale...

 • Tajemství Kunratického lesa  Další informace


  Jak je to správně? My, CO tě známe nebo my KDO tě známe?  Další informace


  Dnes mají,mimo jiné,svátek i Čistoslav a Čistoslava.Znáte někoho s takovým, poměrně neobvyklým jménem?  Další informace


  Chodíte do lesa na houby?  Další informace


 • Jakou motorku by jste mi doporučili do 125 ccm ? Aby byla i do lesa :-) Né skůtry!!!! A odhadem tak do 25 000 Kč ...  Další informace


 • Můžou z vyschlého dřeva z lesa skladovaného v bytě vylézt nějací paraziti?  Další informace


 • Prodej lesa  Další informace


  Jak se dá přeložit slovní spojení Deal with it ? :) Hledal jsem i přez překladač, ale znáte to  Další informace


 • Dá se za 10 tisíc koupit poměrně dobrý notebook? Cena/kvalita?  Další informace


 • Jak se jmenuje pisnicka z reklamy na kolonadu? Je to hodne zname ale momentalne si nemohu vzpomenout. Prosim o rady...

  Je to Valčík květin od P.I.Čajkovského. Na videu asi v 2. minutě 59 vteřin. a href"http://www.youtube.com/watch?vs3JjU4LWFM8" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Jak a v čem jsou piva ze Severní Ameriky, Jižní Ameriky i Austrálie jiná než ta, která známe z Evropy?

  Zajímalo by mě,jak a včem jsou celkově piva ze Severní Ameriky(spojené státy americké,Kanada,Mexiko) nebo Jižní Ameriky(Argentina,Brazílie..) nebo i Austrálie/Nového Zélandu aŤ už čepované nebo v láhvi jiné než ty které lidé znají z Evropy(Velká británie, Francie, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Česká republika) děkuji -Původní dotazJak a včem jsou piva ze Severní Ameriky a Jižní Ameriky i Austrálii jiné než ty které známe z Evropy?

  Další informace


 • Jak chápete méně známé úsloví věž ze slonové kosti, když jej užijete ve větě:

  Můj domov, to je moje věž ze slonové kosti Znáte jiná spojení se slovem slon?. Děkuji.Doplňuji:Ad www. Otázka není vykonstruovaná, nemohu za to, že nepoznáte citát, který jsem nevymyslela já. Nikoho nezkouším, jen mě zajímá názor. Pokud považujete názor za zkoušení, tak by zde žádná otázka nezůstala. Navíc jste neodpověděl na mou otázku, takže jste měl příspěvek vložit do diskuze. Už v minulosti jste mě neoprávněně slovně napadl kvůli smazání svých odpovědí. Nepodsouvejte to, co nemáte ověřené.Smazala jsem svou otázku, ale pak jsem se rozhodla, že ji vložím znova. Nejen v diskuzi u vaší chybné odpovědi jsem vás upozornila, že předpokládám, jste natolik férový, že svou chybnou obodovanou odpověď smažete stejně jako já, kkdyž jste mě napadl, že odpověď ve Wikipedii byla špatná a že jsem za ni dostala body. Vy jste je rovněž dostal, ale to vám nevadilo.Píši zde, protože diskuzi nečtete, jak jsem se přesvědčila. Nemám k tomu víc co dodat.Žádala jsem vás několikrát, abyste mě netykal ať to je či není na netu zvykem.

  Další informace


 • jaký poměrně kvalitní i výkonný notebook?  Další informace


 • Jak zjistím, kdo vlastní který les?

  Dobrý den, nejsem si jistý kategorii, takže se když tak omlouvám... Chtěl jsem se zeptat - jak zjistím, kdo vlastní který les? Co když já vlastním nějakou část nějakého lesa a rád bych vyhledal odkud pokud můj pozemek sahá, tak kde se to dá najít? Normálně v katastru nemovitostí (ten dneska nějak nefunguje), nebo snad někde jinde? Děkuji )

  Další informace


  Dala by se zneužít autogramiáda známé osobnosti?

  Vetřel bych se mezi dav, podal čistý papír (bianko), osobnost by jej podepsala a já ho potom doplnil: Zavazuji se barbakanovi darovat x tisíc korun... Dalo by se to soudně vymáhat, kdyby se podepisující cukl?

  Další informace


 • Ahoj! Chci se zeptat myslíte že kamarádku štve když si píšu s klukem kterého chce ale ví že my dva se známe?

  Já myslím, že ne, pokud Ti věří. Mě takhle kamarádka poprosila, abych jí jednoho kluka dohodila, tak jí v tom také můžeš pomoct. )

  Další informace


 • Když přijdeš mezi vrány, musíš krákat jako ony. Co toto přísloví znamená?

  Souhlasíte s příslovím z vlastních zkušeností?

  Další informace


 • Kolo,kolo mlýnský za řtyři rýnský asi známe všichni? Označení rýnský je dukát ? A jakou měl hodnotu ?

  1 zlatý rýnský 60 krejcarů 80 grešlí 20 českých grošů

  Další informace


 • Které lázně v ČR, Maďarsku a v Evropě jsou známé léčením mužského zdraví?

  Lázně

  Další informace


  Které infekční choroby zabrání vydání potravinářského průkazu? Zajímají mě spíše ty méně známé, děkuji

  Zdravím, do školy potřebuji zjistit, které všechny infekční choroby zabrání tomu, aby mi vydali potravinářský průkaz...našla jsem jen takové ty závažné jako je žloutenka, aids,...ale určitě existují i nějaké méně závné, třeba kožní apod, ne? Můžete prosím poradit?

  Další informace