• Jsem posledni na svete , kdo ma nejradsi kavu - Turka ? A logr je pak dobry jeste k zalevani kytek ? -iv- - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsem posledni na svete , kdo ma nejradsi kavu - Turka ? A logr je pak dobry jeste k zalevani kytek ? -iv-. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jsem posledni na svete , kdo ma nejradsi kavu - Turka ? A logr je pak dobry jeste k zalevani kytek ? -iv-

 • Kouříte? pijete kavu?  Další informace


  Jaké herce máte nejradši?  Další informace


  Jakou mate nejradsi benzinku?  Další informace


  Jakou dopravu máte nejradši?  Další informace


 • Jak řešit když jsem před 2 lety prodal 2 auta na kterých jsem v polo převodu ale pojištěni jsem odhlásíl?  Další informace


  Dobry den,mel jsem dopravni nehodu a nemel jsem pojistku.Vinik nehody jsem nebyl.Mam narok na odskodneni??  Další informace


 • Je na zalévání zeleniny vhodná dešťová voda, která je zadržovaná ze střechy pokryté asfaltovou lepenkou?  Další informace


 • Stavební spoření:29.9.jsem dal výpověď. Nyní mi známý řekl, abych výpověď zrušil,zaplatil ještě 18000 a zrušil až pak.

  Mám to u České spořitelny, právě jsem končím 7. rok - uzavřeno 30.12.2003. Cílová částka 150 000 Kč. Mám tam celkem 119 000 Kč včetně úroků a záloh státního přísěvku, včera jsem zaplatil dalších 18 000, čili celkem 137 000 Kč.Výpověď 29.9.2010 čili ke dni 31.12.2010. Získané peníze bych dal buď do nějaké kampeličky na třiroční výpovědní lhůtu nebo půjčil bráchovi na 4% s návratem v případě mojí potřeby ihned, resp. do měsíce - brácha má rychle mobilizovatelná aktiva a je zcela spolehlivý, a navíc by na tom, že by mi prachy do měsíce nevrátil a ztratil mou důvěru, prodělal mnohem více. Tyhle obě možnosti se mi zdály mnohem lepší, než podporovat Kalouskovy retroaktivní experimenty na živých lidech.Ale známý mi nyní řekl, že jsem výpověď měl podat o měsíc dříve, takže takhle mi Kalousek zdaní 15% ze všech 7 státních příspěvků po 4 500 Kč, takže by prý pro mě bylo lepší dohodnout s ČS zrušení výpovědi, dát tam v lednu dalších 18 000 Kč a výpověď podat až potom., takže zdanění prvních 7 příspěvků by bylo stejné, ale zahojil bych se alespoň 50% z osmého příspěvku 4 500 Kč. Má pravdu? V tom posledním ano, ale nezdá se mi, že by mi zdanili všech 7 příspěvků, když smlouva vypovídám už k 31.12.2010.

  Další informace


 • Jaké jsou vaše nejoblíbenější filmové postavy? Jaké vlastnosti máte na svých oblíbených postavě nejradši?

  Pro mě je to například:Lester z Americké krásy - dochází mu, že mu jeho současný život nevyhovuje, nebojí se změny, je svobodomyslnýSam z Pána prstenů - je věrný svému příteli, nezradí ho, ví, kde jsou jeho hranice, ochotnýHannibal Lecter - i přesto, že je sériový vrah, je to gentleman, nesnáší neslušnostNapadnou vás nějaké postavy, které máte rádi vy sami? Proč? Jaké vlastnosti u filmových postav oceňujete nejvíc?

  Další informace


 • Souhlasíte s příslovím Poturčenec horší Turka?

  Tak se mi to povedlo, vyčerpal jsem denní limit!

  Další informace


  Která republika má nejstarší psanou ústavu na světě a také patří k nejstarším republikám na světě?

  Čím se v současnosti vyznačuje?

  Další informace


 • Monitor CRT - jde do kytek?  Další informace


 • Jak to chodí na nemocenské?

  marodila jsem 5 týdnů, 14 dní platí podnik. Kdo mě převede na sociálku? Od začátku měsíce jsem už v práci, ale pořád mi nepřišly žádné peníze za nemocenskou. Co mám dělat a jak zjistit, zda už mi je poslali?

  Další informace


 • Proč je k zalévání květin lepší používat odstátou vodu ?

  Je to otázka čistě ze zvědavosti. Osobně si myslím, že chlor vyprchá (možná z části, možná celý) a pak voda není agresivní ke květinám, jako kdyby v ní ten chlor byl. Co si myslíte vy ?

  Další informace


  Lógr z kafe se používá místo hnojiva na pokojové květiny. Mohla bych tak použít i meltu?

  Melta jako hnojivo?Doplňuji:Myslím samozřejmě nerozpustnou meltu, Lucijej! Vařím si meltu, jako naše babičky a tak jen přemýšlím, jak ji ještě využít dál! Takže myslíte Hanulko, že bych si mohla do kytek natáhnout plíseň? To bych fakt nerada.

  Další informace


 • Můžeš mě použít,jen pokud jsem plná,přesto jsem plná děr-kdo jsem?

  Můžete mi někdo odpovědět na tuto hádanku kdo to ví?...

  Další informace


  Co budete dělat o víkendu? Prý má být poslední víkend pěkně a pak se zhoršit počasí.

  zde pár návodů na víkend: a href"http://www.novinky.cz/cestovani/tipy-na-vylety/215717-tipy-na-vikend-obri-sachy-mistrovstvi-sveta-v-latine-a-svatohubertske-slavnosti.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Co budete dělat vy?

  Další informace


  Brali byste delší víkendy, že by trvaly i v pondělí? Myslíte, že by se pak o to více nechtělo zpět do práce?

  Já pracuju v sobotu i neděli takže je mi to šumák.

  Další informace


 • Kolik kávových zrnek do mlýnku na 1 kávu?

  Počítej, že 10 zrnek ≈ 1 g...A na porci (šálek) kafe potřebuješ tak 5 - 10 g (podle toho, zda máš raději ´smrťáka´ a nebo ´hruškovou vodu´).

  Další informace


  Jak casto kdo pouzivate leky proti bolesti?A jaky mate nejradsi?

  Asi jdu proti době, ale jsem dost proti lékům od bolesti, tělo se s tím po čase (když léky berete často v hojné míře) neumí samo zregenerovat a zotavit samo. Ovšem, někdy jsou chvíle, kdy jsou i pro mě krajně nezbytné, jednou, dvakrát za rok do sebe nějaký lék od bolesti dostanu. A když si můžu vybrat, tak volím jednoznačně Ibalgin, mám s ním asi nejlepší zkušenosti. :-)

  Další informace