• Jsem spolumajitelem ideálni poloviny nemovitosti 1/2 domu,druhou polovinu vlastní dcera,která hodlá svou polovinu prdat. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsem spolumajitelem ideálni poloviny nemovitosti 1/2 domu,druhou polovinu vlastní dcera,která hodlá svou polovinu prdat.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsem spolumajitelem ideálni poloviny nemovitosti 1/2 domu,druhou polovinu vlastní dcera,která hodlá svou polovinu prdat.

  • Jak darovat polovinu nemovitosti



    Další informace


    Jak na demolici domu, který stojí v řadě dalších domů?



    Další informace


  • Nedostala jsem svou periodu



    Další informace


  • Formulář daně z nemovitosti - jak do formuláře zadat parcelu (obyčejné pole), která je ve zjednodušené evidenci?



    Další informace


  • Slyšela jsem 2 písně ve kterých je neco jako ´´waka waka´´ jednu jsem našla ale tu druhou ne :(

    ta jedna je shakira:waka waka jak se jmenuje ta druhá?Doplňuji:jj super díki

    Další informace


  • Kolik vám bylo let, když jste přečetli svou první celou knihu pro dospělé? Která kniha to byla? A jak na vás zapůsobila?

    U mě to byla Carrie od Stephena Kinga. Miluji horory a ten obal vypadal tak krvavě. V té době jsem chodila na SOU, takže mi bylo okolo 17 let. Zapůsobila na mě v tu chvíli skvěle, a King se stal mým absolutně nejoblíbenějším spisovatelem, a tím je dodnes.. Tak, a teď vy, a děkuji za odpovědi.

    Další informace


  • Co přesně to pro nás znamená, když Microsoft vydal zprávu že Windows XP hodlá podporovat pouze do roku 2013?

    To jako ty co mají XPčka, tak jim přestanou fungovat a budou muset nainstalovat novější verzi?Jestli je to tak, co když prostě jenom vypnu update? :)

    Další informace


  • Když jsem nepřistoupila na dohodu o rozvodu kvůli nepřípustným manželovým požadavkům atd., poradíte, co mám udělat?

    Vlastním svou nemovitost,manžel se odstěhoval. Požaduje peníze za zhodnocení nemovitosti, předělávali jsme společnými penězi i silami sklep a pokládali dlažbu. Vše za trvání manželství. Mimo jiné si bez mého vědomí odstěhoval též věci nabité za společného manželství.Nyní požaduje 500 000,-Kč, což je nemyslitelné. Velká rekonstrukce mého domu proběhla v roce 2008, z peněz, které jsem zdědila po zemřelých rodičích, a to bylo před uzavření manželství.Mimo jiné nemá doklady a tvrdí, že tam vložil veškeré peníze, které měl ze svého bytu, který prodal - vázla na něm hypotéka a dostal cca 300.000,-Kč. Z těchto peněz si vybavil provozovnu cca za 190.000,- stroji a založil firmu s vkladem 50.000,-.Zbylé peníze jsme použili na dovolenou.Jiný společný majetek nemáme na vybavení jsme se dohodli. Jedná se mu o to, se má nemovitost zhodnotila o tuto částku. V domě bydlím s 8 letým synem. Vyhrožuje mi prodejem nemovitosti.Moc děkuji za info StastnaS@seznam.cz

    Další informace


    Pokud držím autorská práva na svou podobiznu, mohu se soudit s PČR, že vyvěsila mou fotku, když jsem byl pohřešovanej?

    Soudit se můžeš s kým chceš a o co chceš. Tedy i PČR. V tomto případě ale určitě prohraješ.

    Další informace


    Lze pronajmout 2 ideální 3 v rod. domu bez souhlasu maj. 3 podílu? Dům má 2 byt jed. a 3 podílník obývá 1 byt. jednotku.

    Jedná se o dědictví domu po rodíčích, kdy jedna z dcer bydlí v 1 bytové jednotce.Další 2dcery se dohodly, že další bytovou jedn. pronajmou nebo prodají.Obě byt jedn. nejsou nezávislé.

    Další informace