• Jsou pohádkové postavičky pro děti prospěšné a mají si brát z nich příklad?!?! - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou pohádkové postavičky pro děti prospěšné a mají si brát z nich příklad?!?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jsou pohádkové postavičky pro děti prospěšné a mají si brát z nich příklad?!?!

  • Co je možné poradit lidem, aby vzali osud do svých rukou, i když je o nich známo, že mají obě ruce levé?



    Další informace


    Landa vs Žito: který z nich je větší lhář? A s kterým z nich to ten Poláček z MF vlastně dělal rozhovor?



    Další informace


  • Natřel jsem dřevěné dveře Luxolem, nechal stát venku, zafoukalo a spadly na vydrolený beton jsou v nich důlky.Co s tím?



    Další informace


    Jak funguje armáda spásy pro ty co jsou bezdomovci.Je i pro ty co příjdou o svúj byt ale práci mají?



    Další informace


  • Je pravda že mobily které jsou obyčejné že internet v nich je pomalý a v dotykových (smart) mobilech je net rychlý.



    Další informace


  • Co jsou náklady a výnosy firmy?Jakým způsobem mohou ovlivnit její hospodářský výsledek? Můžete uvést příklad

    tohle bys určitě našla v nějaké knížce, resp. učebnici...náklady: to co firma utratí. Pozor, na odlišení s daňově uznatelnými náklady .výnos: to, co firma zaplatí jiní, neplíst se ziskemovlivnění: daňově uznatelné náklady snižují zisk, zisk je to, co zůstane z: výnos-daňove uznatelné náklady. Takže ovlivnit je to možné např. investicemi.

    Další informace


  • Proč jsou tak velké rozdíly v kvalitě, např. u triček, když se u nich uvádí jako materiál bavlna?

    Proč jsou tak velké rozdíly např.u triček v kvalitě,když se u nich uvádí jako materiál bavlna?

    Další informace


  • Ashampoo - Dá sa zrušiť spam od nich cez nich?



    Další informace


  • Chtěl bych sepsat závěť, že po mé smrti zdědí manželka všechno. Mají děti na něco nárok? Děkuji

    Děti jsou tzv. neopominutelní dědicové, takže - pokud je chceš vydědit, musíš mít právně relevantní důvody a musíš je do závěti (nebo přílohy) uvést písemně.Být tebou, nechal bych si tento dokument připravit právníkem (rodinné právo), aby ses - posléze, ´nemusel v hrobě obracet´.-)

    Další informace


    Jsem registrovana na UP musim i pri brigade nastoupit verejne prospesne prace?

    Pokud chcete být registrovaná a ÚP vám veřejně prospěsnou práci nabídne, tak ano. Otázkou je, zda si na pojištění nevyděláte brigádou dřív.

    Další informace