• Jsou povolené naušnice na TV????? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jsou povolené naušnice na TV?????. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jsou povolené naušnice na TV?????

 • Nevíte někdo kde se dají na internetu sehnat tyhle náušnice?  Další informace


  Jsou většina čechů arogantní a myslí si že češi jsou nej ?  Další informace


 • Jaké a kde jsou max. povolené rychlosti v ČR ?  Další informace


 • Jaké jsou druhy venkovních žaluzií, a které jsou nejlepší?  Další informace


 • Kdo vyrábí nebo kde se dají sehnat filtry, které jsou do obdlniku a jsou částech zatmavene a druhá polovina je čirá?  Další informace


 • Náušnice klipsy - kde sehnat

  Nemám propíchnuté uši a sháním tedy náušnicezvané klipsy .Dříve byl poměrně velký výběr ,teď se však v obchodech ani na tržnicích nedají sehnat.Jedná se mi o bižuterii,různých barev, tvarů a velikostí pro denní nošení jako doplněk k šatům, žádné drahé kameny nebo perly.Děkuji za radu či typ.

  Další informace


  Naušnice...

  Kamarád si chce nechat píchnout naušnici.. Bude mu to dělat kamarád, né profesionálka... Co nese za rizika a co se mu může přitom stát? Potřebuje občanku když by si to chtěl nechat udělat tam, kde se to dělá profesionálně..?

  Další informace


  Jaké náušnice?

  Zdravíčko-jsem tak trochu ztracen.Slečna bude mít narozeniny a nějak jsem vyzvěděl že by ráda náušnice-no jenže v tomhle já naprosto plavu.Jedny mi přijdou stejný jako druhý,navíc jakej tvar,jakou barvu? Prostě-slečna je blond,spíš menší,18 let(jestli to nějak pomůže) a chtěl bych nějaký do 700.Nějaké nápady?Předem díky.

  Další informace


  Jak vypadá ucho bez náušnice s dírkou 6mm?

  Chtěla bych si roztáhnou ucho na 6mm, jenže rodiče s tím nesouhlasí, myslíte že 6mm by se dalo nějak zakrýt? Jak vypadá dírka bez plugu/tunelu? Budu vděčná za fotku :) Předem díky :)

  Další informace


 • opravdu nosily kočky ve starověkým egyptě náušnice?

  A proč ne? Ty nevidíš, co dnes nosí kočky a psi?

  Další informace


  Proč jsou někteří (nemálo) lidí přesvědčeni že Tupac Shakur a Notorious BIG jsou naživu?

  jak si to někdo může myslet ? A především proč oni dva ? co bylo na jejich předčasné smrti jiné než na předčasné smrti jiných celebrit ???

  Další informace


  Karty jsou rozdány, kostky jsou vrženy. Jak se s tím hraje ?

  Kdo, jak a komu rozdává karty ? A co vlastně hrajeme ?

  Další informace


 • Vstahuje se reklamace na zlaté dětské náušnice, které se pořád otevírají??

  Dcerka už jednu stratila, ale našla jsem jí. Dnes koukám a zase jí má rozepnutou, a vím, že na ně nesahá.. Jen otočila hlavou a zavadila o límeček, slyšela jsem nějaký zvuk, a koukám, náušnice zase rozepnutá. Byly i dost drahé, myslíte že mi reklamaci uznají z tohoto důvodu?? Díky

  Další informace


 • Je v Maďarsku povoleno mít u sebe na veřejnosti teleskopický obušek?  Další informace


 • Jsou i nějací jiní noční ptáci, než jsou sovy a lelek?

  Mám na mysli jen ty létající tvory!Podotázka: proč jsou sovy považovány za symbol moudrosti? a href"https:/ixabay.com/cs/mops-sova-p%C5%99%C3%ADstup-raptor-v-letu-2648774/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Homosexuálové jsou označováni za čtyřprocentní, kolikaprocentní jsou ostatní sexuální orientace?

  Jestli jsou dle statistik homosexuálové čtyřprocentní, tak kolikaprocentní jsou odhadem lidé pedofilní, zoofilní, gerontofilní, nekrofilní,...?PSs: vim, že LGBT je víc, než přiznávají, ale alespoň odhad ve společnosti.

  Další informace


 • Jaké jsou výpovědní lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku a jaké jsou zkušební lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku?

  Zkušební dobaVe většině případů nemůže přesáhnout 1 měsíc.Pracovní dobaDélka běžného pracovní týdne je 40 hodin (8 hodin denně). Kolektivní dohody mohou stanovit kratší pracovní dobu, také mohou prodloužit délku pracovního dne na 10 hodin. V případě přesčasů (hodin odpracovaných nad 40 hodin týdně) mají zaměstnanci nárok na min. 50 % zvýšení mzdy. Při práci na směny nemůže být překročen limit 9 odpracovaných hodin denně a 40 hodin týdně. Za noční práci nestanovuje zákon příplatky, ale je možné je stanovit kolektivní smlouvou.Placená dovolenáZaměstnanci mají nárok na placenou dovolenou v trvání min. 5 týdnů ročně. Po 25 odpracovaných letech se tento nárok zvyšuje o týden. V prvních 6 měsících je nárok na dovolenou vypočítán v poměru k zatím odpracovanému času. Po 6 odpracovaných měsících má vzniká zaměstnanci nárok na plné čerpání dovolené.Výpovědní lhůty a odstupnéDélka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnavatele je stanovena na 2 týdny, delší může stanovit kolektivní nebo pracovní smlouva. Pro ostatní pracovníky musí být v trvání nejméně 6 týdnů. Délka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnance je stanovena na 2 týdny. Pro ostatní pracovníky platí výpovědní lhůta v délce 1 měsíc.Ostatní ustanoveníV Rakousku je min. mzda stanovena vy výši 1.000 EUR měsíčně.

  Další informace


  Co to jsou ty : Inicialy . ? Vim , ze to jsou pocatecni pismena jmen ... ? Jako ja : -iv- nebo ne ? :-) -iv-

  Iniciála:1. je první písmeno slova, které je výrazně odlišeno od ostatního textu velikostí, barvou nebo tvarem, někdy (hlavně v rukopisech, ale i ve starších tiscích) vybaveno i iluminací. Obvykle bývá na začátku stránky, kapitoly nebo odstavce.2. Může také označovat první písmeno jména. V tom případě iniciály jsou první písmena jména a příjmení člověka.Doplňuji:Uvedla jsem stejnou odpověď jako dědapetr - byla jsem pomalejší. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Inici%C3%A1la" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Lečiva označují pouze všechny věci co jsou na předpis? Ostatní věci v lékarně jsou typu podpůrná/alternativní medicína?

  Ne, existují i léčiva, která jsou volně prodejná. Slyšel jsi někdy třeba o acylpyrinu?

  Další informace


  Kdy jsou vousy tvrdé, že se musí holit strojkem do hladkosti tváře a kdy jsou jako vlasy, že stačí nůžky do zarovnání?

  Vousy jsou vždy tvrdší než vlasy. Pokud chceš mít hladkou tvář, musíš vždy holit. Pokud chceš vousy jen upravit a zarovnat, vezmeš si nůžky. Strojek nemusíš použít nikdy. Zastřihovací strojek, či strojek holící práci jen v některých případech usnadní a někomu více vyhovuje.

  Další informace