• K jakému mám jít lékaři ohledně rozšířených kvasinek po celém těle ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: K jakému mám jít lékaři ohledně rozšířených kvasinek po celém těle ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - K jakému mám jít lékaři ohledně rozšířených kvasinek po celém těle ?

  • Jaká síla dominuje v celém vesmíru?



    Další informace


    Existuje nějaký server na vyhledávání lidí (třeba starých kamarádů) po celém světě?



    Další informace


    Co vy a naši lékaři? Mají se jim vrátit jejich místa v případě, že stáhnou svou výpověď?



    Další informace


  • Lze laktózu, jako mléčný cukr, z mléka a mléčných výrobku odstranit pomocí kvasinek (kvašením na alkohol a CO2)?

    nejde mi o mléko s rumem, ale rozumné odstranění laktózy

    Další informace


  • Nejde mi zvuk v celém notebooku, co s tím?

    Před chvilkou jsem psala, že mi nejsou spouštět videa, aktualizovala jsem Adobe Flash Player a už to jde, ale pro změnu nejde zvuk. Dřív šel. Nedávno jsem odinstalovala nějaké programy, které jsem myslela, že nepotřebuji, očividně ano. Co mám znovu stáhnout, aby vzvuk fungoval?

    Další informace


    Excel 2007 - nemožnost pohybu kurzoru v celém dokumentu



    Další informace


    Kolik stránek je přibližně na celém internetu?

    To nelze říct, protože nové stránky vznikají a některé zanikají.Hodně stránek je dnes dynamicky generovaných (třeba hledání vyhledávačů nebo v eshopech)Miliardy jich jsou

    Další informace


    Wifi z půdy po celém domě



    Další informace


  • Je nějaká rostlina, která je rozšířena po celém světě?

    Mám na mysli buď rostlinu, dřevinu, keř a podobně. Například jabloň, ořech a podobně. Budu třeba v Austrálii a zabloudím a uvidím jabloň, tak budu vědět, že je to jabloň a mohu si klidně vzít plod. Stejné třeba jahody, maliny a pod. Možná existují nějaké květiny, které jsou rozšířené , ale nevím které. Byl tady na návštěvě kluk z Equadoru a nevěděl, co jsou maliny a ostružiny. A já si myslel, že je to rozšířené na celém světě. Proto se ptám. Pokud víte, uvítám odpověď. Děkuji.

    Další informace


  • Mam jit s 13 letou holkou na rande co mam udelat kdyz se sni chci libat? Jen tak kdyz pujdem taj ji mam dat pusu neboco?

    Chápu že tímhle si musí projít každý,ale to je dnešní doba opravdu tak v prd...? Nikdy jsem se nemusel nikoho ptát jak mám dát holce pusu.Sedět na internetu umí,hrát hry online umí veškeré kraviny jako je FB mají ale jak má dát pusu holce musí vygooglit .Boha krista lidstvo brzy vymře

    Další informace