• K jakým účelům písmo nejdříve služilo? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: K jakým účelům písmo nejdříve služilo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - K jakým účelům písmo nejdříve služilo?

  • Proč se tvoří u mužů, ve většině případů, nejdříve kouty a později to přejde v dlouhé čelo (pleš)?



    Další informace


    Podle čeho nejdříve soudíte člověka, se kterým se seznámíte a o němž nevíte nic, než mu začnete aspoň trochu věřit?



    Další informace


  • Jak zvětšit písmo na NOKIA E65?



    Další informace


  • Navazují Dětské hry s Chuckyho nevěstou a Chuckyho sémějem na sebe, nebo se můžu podívat nejdříve na ty novější?



    Další informace


  • Kdo vymyslel alkohol (lihoviny) a k jakým účelům?

    První alkohol z lihu.

    Další informace


  • Za jakým účelem vzniklo první písmo?

    Potřeba písma zřejmě vznikla nikoli pro uchovávání myšlenek, ale jako nutná potřeba evidence jistých záznamů při vzniku a řízení prvních měst a států. Byl to velice potřebný a nutný správní nástroj.

    Další informace


    Z jakého důvodu se na letošních Olympijských hrách hlásilo nejdříve francouzsky a až potom anglicky?

    Když někoho uváděli..

    Další informace


  • Písmo - na určitých místech (icq, seznam...)se mi najednou zacalo objevovat kurzivove pismo



    Další informace


    Jak napíšu toto písmo v oppen officu?

    a href"http://www.boardcentrum.cz/aktuality/vanocni-oteviraci-doba-obchodu-valmez-i45/" rel"nofollow" http://www.boardcentrum.cz/ hellip /a Jak napíšu to písmo, jak je v odkazu ve fotogalerii (ten nadpis)?Doplňuji:Děkuji moc! Písmo už mám. Jak tam takhle krásně ale vložím ty vločky a jak to písmo nakloním?

    Další informace


    Nejde mi vložit písmo

    Jak mám nainstalovat do wordu nový písmo, když mi to pořád píše: soubor je stále používán a nelze jej nahradit. počkejte až jej systém windows přestane používat a poté akci zopakujte fakt už nevím co s tím je :(( poraďte plsDoplňuji:P.S. mám win XP, nikdo mi s tím nedokázal poradit :((

    Další informace