• Kam nahlásit čů..a nebo jinak, dají se někam nahlásit lidé co nedodržují dopravní předpisy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kam nahlásit čů..a nebo jinak, dají se někam nahlásit lidé co nedodržují dopravní předpisy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kam nahlásit čů..a nebo jinak, dají se někam nahlásit lidé co nedodržují dopravní předpisy?

 • ​Příklady táhnou, ty špatné často jiného někam stáhnou. Jak je to s těmi dobrými? ​Táhnou, nebo tlačí na pilu?  Další informace


  Kdybyste se dostali někam na lepší místo, ale sami, chtěli byste se vrátit?  Další informace


  Co dělat s kamarádkou v autě, když jedeme někam daleko a nevíme jestli se budeme nudit nebo ne.. Děkuji za odpovědi. :))  Další informace


 • Kam mám nahlásit pravopisnou chybu na jízdenkách MHD?  Další informace


 • Je pravda, že se můžou vánoční stromky vracet po Vánocích někam do nábytku?  Další informace


 • Jaký sou předpisy na vyšlehání pomlázkou?

  Jak holku správně vymrskat?

  Další informace


 • nekam se mi podela ikona KOS a nevim kde ji najit  Další informace


  Je možné že se mi otevřený notepad někam uložil?

  Psal jsem si něco do notepadu (ve Win7), neměl jsem ho uložený a Windows mi hodil modrou smrt, je možné že se mi ten dokument někam automaticky uložil, a to co jsem v něm měl není ztraceno? Existuje ve Win 7 nějaký takovýhle zálohovací systém pro podobný případ?

  Další informace


 • Obsahují předpisy o provozu na pozemních komunikacích řešení pro ostatní účastníky provozu,když někdo předpisy porušuje?

  třeba nedávno zmíněná otázka o nesprávné jízdě v pruzích, ale dá se najít spousta jiných příkladů, třeba bezdůvodně pomalá jízda, pendlování chodce po přechodu sem a tam, nedání znamení o změně směru jízdy a způsobení tím dopravní nehody, zastavení v místech kde je nutné přejet do protisměru přes plnou čáru, atd...

  Další informace


  Když jedu na motorce, říkají předpisy, jak moc mít utaženou přilbu, nebo je to na mně?

  Předpisy říkají přesně toto:h) mít za jízdy na motocyklu nebo na mopedu na hlavě nasazenou a řádně připevněnou ochrannou přílbu schváleného typu podle zvláštního právního předpisu2) a chránit si za jízdy zrak vhodným způsobem, například brýlemi nebo štítem, pokud tím není snížena bezpečnost jízdy, například za deště nebo sněžení. -Řemínek by tedy měl být upevněn, neměl by škrtit, podle předpisů by mělo stačit, pokud by byl jen upevněn, ale přilba by neměla z hlavy spadnout. Důležité je však, že sice dodržíš předpis, ale při pádu kvůli špatnému upevnění-málo utažené ti helma z hlavy spadne a ty se zabiješ.

  Další informace


 • lidé jako jeden z nástrojů k poznávání světa?Jinak řečeno:je matematika dílem boha či přírody,pevně vetkaným pokrč.u3

  ty fylozofe.to bys měl vědět,že matematiku stvořil bůh.BIGFOOT

  Další informace


  Myslíte si, že hloupí lidé jsou více altruističtí než chytří lidé a géniové?

  Důvod je prostý. Hloupí lidé nemají moc vysokou inteligenci, a tak zbude více inteligence pro chytré a lidi, kteří jsou nazýváni génii.Naproti tomu géniové jsou intelektuální lakomci . Protože mají vysoké IQ, nezbude moc inteligence pro hloupé. Z toho důvodu jsou osobnosti jako je například Leonardo da Vinci, Albert Einstein či Isaac Newton velcí sobci, intelektuální sobci.Naproti tomu mentálně retardovaní moc inteligence nepobrali, a proto by měli být uznávaní členové společnosti, jelikož zapříčinili, že zbylo více inteligence pro jiné.

  Další informace


  Dá se použít i jiné slovní spojení, než že bych se chtěl někam podívat?

  Onu osobu znám a zaslechl jsem dnes ve městě, jak se s někým baví a přitom říká: Ráda bych se tam podívala ... .Sice nic neobvyklého, ale tato osoba je nevidomá. V tu chvíli mi to přišlo podivné až úsměvné. Je z toho sice patrné, že nevidomí svůj hendikep nijak zvláště neřeší a žijí naplno.Jaké jiné slovní spojení by bylo v tomto případě správné?

  Další informace


 • Chodite na diskuzni fora ? Ja ne , ale chtela bych se obcas nekam podivat :-) . Kde najdu seznam , nebo jak hledat ?

  a href"http://www.seznam.cz/" rel"nofollow" http://www.seznam.cz/ /a Vlevo je kolonka Lidé. Nebo přímo na Chat a href"http://chat.lide.cz/" rel"nofollow" http://chat.lide.cz/ /a - můžete si vybrat oblast, která Vás zajímá.

  Další informace


 • Vydělávají více lidé s maturitou (bez vysoké či vyšší odborné školy), či lidé s výučním listem v ČR (v průměru)?

  V průměru skončí mnohonásobně více lidí na pracáku s výučním listem než s maturitou. Ale kdo je například zručný a vyzná se ve svém řemesle, uživí se určitě lépe než člověk jen s maturitou.

  Další informace


  Vezmu mě někam na střední školu, kde by ještě bylo místo, jelikož jsem včera neudělal reparát ve 4.ročníku?

  Ve středu jsem neudělal reparát, opakovat ročník už nemůžu a tak mi teda zůstalo pouze základní vzdělání a promarněné 4 roky.Mám tedy možnost dostat se na nějakou střední školu (učňák) než začne školní rok?

  Další informace


  Proč si lidé myslí, že lidé, kteří vychodili uměleckou školu, jsou nedostatečně vzdělaní?

  Hodně lidí si to myslí.Samozřejmě, že záleží na škole, ale mnohé umělecké školy jsou i kvalitnější než dnešní gymply.Každopádně hodně lidí z mého okolí jsou přesvědčeni, že umělecká škola člověka nevzdělá tolik jako nějaká jiná.Ano, sice se tam neučí tak důkladně předměty jako čeština, matika atd., ale na druhou stranu se tam mnohem víc podporuje kreativita a tak. Znám nějaké lidi, co chodili do umělecké školy, a ani jeden na tom není rozhodně bídně.

  Další informace


 • Může se řasa dostat někam dozadu?

  Myslím tím mimo viditelnou část oka, odkud si ji nemůžeme vlastnoručně vyjmout. A může řasa něco propíchnout?

  Další informace


  Může mi pediatr odebrat krev na testy na celiakii nebo musím někam jinam?

  Jistě, může, ale ne v každé ordinaci to dělají na počkání. U nás je odběrný den v úterý.

  Další informace


 • jak mám vycvičit 4,5 měsíční border kolii x s vlčím špicem.Ona pořád někam odchazí nebo si jde hrát s druhým psem

  ona je strašně divoká já nevím jak jí mám vycvičit neznáte nějaký metody nebo nějakou dobrou webovou stránku?

  Další informace