• Kam se vyhazuje starý, nepotřebný parfém? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kam se vyhazuje starý, nepotřebný parfém?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kam se vyhazuje starý, nepotřebný parfém?

 • Proč mi pračka vyhazuje pojistky?  Další informace


  Počítač vyhazuje pojistky  Další informace


  Motor 5,5 kW vyhazuje jistic 25A, co to je?  Další informace


  Jak restaurovat mírně zdeformovaný starý zlatý prsten, aby byl opět precizně kulatý?  Další informace


  Beton na starý  Další informace


 • Jak starý je film Souboj Titánu

  Bud 2 roky nebo 31 let - podle toho jakou verzi mas na mysli

  Další informace


  Jak se jmenuje starý muž, který vzpomíná na Mozarta? (ve filmu Amadeus)

  Je to italský skladatel Antonio Salieri. Bližší informace najdeš v odkazu níže. Dopručuji přečíst si hlavně část Salieri a Mozart, protože to, co je ztvárněné ve filmu zřejmě vůbec neodpovídá skutečnosti (rivalita, podíl na Mozartově smrti).

  Další informace


 • neznáte nějakej parfém s vůní lesa nebo s vůní vody?

  Ano, znám Calvin Klein Truth.

  Další informace


  Vyrábí vůbec tenhle parfém?

  je od Carmen Electra, strašně mi voní (mám jen takovou tu malou nádobku na pár stříknutí), na internetu jí nemůžu najít :(je taková růžová.

  Další informace


  TIP na pánský parfém??

  Milé ženy kolem třiceti a více, doporučte mi prosím pánskou vůni do společnosti z které jste ,,paf':)) Kupuji Fahrenhait od Diora nebo DKNY..

  Další informace


  Podobá se nějaký parfém již neprodávané C-Thru Black Diamond?

  Přestali mi vyrábět mou oblíbenou vůni, prevíti. Z nové série se nedá vybrat a nic podobnýho jsem zatím neobjevila, ani u jiných značek. Slečny nebo dámy, nevíte o něčem na této bázi (a ideálně i v podobné cenové hladině - cca do 200 za balení)? a href"http://www.arome.cz/index.php?pagen_parfemy clanek3288" rel"nofollow" http://www.arome.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak si vyrobit domácí parfém?

  Máte s tím někdo zkušenosti ? Napište sem Váš recept :) Jak se vůbec dá takový parfém vyrobit ? Např. z okvětních lístků růže ? Někdo to naloží jen do alkoholu, někdo zase do oleje a pak do alkoholu... jaký je nejlepší recept na parfém, který v sobě udrží co nejvíce vůně dané suroviny ?Díky za rady :)Edit : No to sem přesně čekala, dementní otázku na Google... já se neptám na recepty , které jsou na google, ale ptám se na vaše zkušenosti a rady.. v tom je docela rozdíl ) a taky sem tu psala, že každý to dělá jinak, tak aby mi tu někdo napsal, kdo si dělá parfém, jeho recept....

  Další informace


 • Jak se jmenuje ten starý obraz, na kterém se rozvalují tři přejedení pupkáči někde na louce?

  Myslím, že je to z doby renesance a namaloval to asi nějaký Holanďan nebo Talián. Nevíte-li, jak se to jmenuje, ale víte, kde to je, postačí odkaz.Doplňuji:Dědapetr - dokonalá odpověď :-)

  Další informace


 • Kde sehnat parfém nabo toaletku Adidas Active Bodies???

  Doplňuji:No nejlíp eshop. Jde o to, že už se údajně nevyrábí nějaký ten pátek, ale nebyl problém ho koupit. Ale poslední dobou zmizel úplně..tak jestli náhodou někdo neví o nějakých utajených zásobách :)

  Další informace


 • multiAVCHD vyhazuje chybu program AVSinfo přestal pracovat.  Další informace


  Počítač vyhazuje Blue Screen s následným restartem  Další informace


  Nabíječka notebooku vyhazuje pojistky  Další informace


  BIOS-starý noťas  Další informace


  5 let starý Počítač se zpomalil - výměna disku, zdroje, přidána ram, teď se při hrách vypíná.....  Další informace


 • Jak postupovat, když ze zahraničí přijde zaplatit 3,5 roku starý dluh?

  Dobrý den. Muž si na dovolené v Bulharsku v srpnu 2009 pochroumal ruku. Bohužel jsem pojišťovně řekla, že jel na banánu za člunem. Až později mi řekl, že spadl už na molu a zřejmě se pustil, protože ho ruka už bolela a na banánu se neudržel. Nebyla jsem u toho a řešila jsem bolestí kňučícího chlapa, nenapadlo mě, že jsem řekla pojišťovně hloupost a zavařila si tím. Hotelový lékař poslal muže sanitkou na retgen do Burgasu. Vrakem pamatujícím válku, obrovskou rychlostí po otřesných bulharských cestách jsme dorazili do města. Na klinice mu třikrát!!!!! zrentgenovali ruku, řekli, že zlomené to není a má být týden bez sexu...hotelový lékař mu dal závěs a ibalginovou mast. Pojišťovna se denně dotazovala, jak se má, zda je mu líp a já jsem nic zlého netušila. V den odjezdu naběhl hotelový lékař s účtem na 500 euro, muž mu dal 300 euro s tím, že víc nedá. Pojišťovna po telefonu sdělila, že nebyl pojištěný na sport a nic tedy s placením společného nemá. Nějak jsme to skousli. Včera přišel dopis z nemocnice v Burgasu, že žádají za rentgeny zaplatit 480 euro... Můžu se nějak bránit? Není to promlčené? Nijak jsme to s pojišťovnou pak neřešili, nikdo by mi nevěřil, že spadl už na molu a v podstatě neví, kde se mu to stalo.

  Další informace