• Kde bych mohla nijít ingormace o historii státních svátku ČR?.. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde bych mohla nijít ingormace o historii státních svátku ČR?... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde bych mohla nijít ingormace o historii státních svátku ČR?..

 • Znáte nějaké přání k svátku? Nejlepe v angličtině...  Další informace


  Co říkáte na tento příspěvek,který jsem náhodou četl v jisté rubrice a ve kterém se jedná o státních dluhopisech ?  Další informace


 • Mohla bych se zaptat Mohla bych se zaptat jaký je rozdíl mezi Qwertz a Qwerty klávesnicí a která je lepší?  Další informace


 • Kde bych mohla stáhnout všechny díly seriálu?

  Jedná se o seriál Hříšní lidé města brněnského . Děkuji.

  Další informace


  Kde bych mohla online shlédnout seriál Zákon gangu (Sons of anarchy)

  Nechci stahovat, chci se jen kouknout. Nejlépe s titulkama nebo i česky..

  Další informace


  Byli jste spokojení se skladbou programů v TV v průběhu svátků ?!

  Většinou reprízy pohádek, filmů, některé pěkné, ale vždy neplatí, že opakované je stále nutné sledovat.Takže něco se dalo vybrat na ČT 2, Zoom, SK apod., ale řekla bych, že nic mimořádného. Snad namátkově některé starší zábavné pořady, které považuji za lepší než současné. Rovněž mě zaujaly zfilmované příběhy ze Starého a Nového zákona.Naštěstí televizor má knoflík ... .

  Další informace


 • K čemu za minulého režimu sloužila jídla, která byla ve státních normách?

  Normovaná jídla.

  Další informace


 • Myslíte si, že označení svátku letnice je korektní označení?

  Letnice jsou pohyblivý svátek závislý na Velikonovích, většinou se vyskují v květnu, málokdy v červnu, není to od církve trochu zmýlená ? Co třeba označovat spíše: jarnice ? a href"https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Letnice" rel"nofollow" https://cs.m.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


 • Kde bych mohla zakoupit baseballovou bundu? Nemyslím na hru. Ale na nošení do školy. Dekuju

  našla jsem jednu růžovou s kapucí na netu, nepíšeš velikost ani barvu, tak je těžké něco najít.. a href"http://detske-bundy-vesty-a-kombinezy.hyperzbozi.cz/everlast-baseball-jacket-girls/" rel"nofollow" http://detske-bundy-vesty-a-ko mbinezy.hyperzbozi.cz/ hellip /a jinak se podívej na stránky Google: a href"https://www.google.cz/ hlcs sclientpsy-ab qbaseballov%C3%A9+bundy oqba gs_lhp.1.0.35i39j0l3.824031.824897.1.827592.2.2.0.0.0.0.131.216.1j1.2.0...0.0...1c.1.NCnRDwvlNK0 pbx1 bavon.2,or.r_gc.r_pw.r_qf. fp8c81a4df60ed74ed biw960 bih468" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde bych mohla koupit tuhle bundu?

  a href"http://img10.votocvohoz.cz/images/item_photos/108/115/10811539.png?1381326233" rel"nofollow" http://img10.votocvohoz.cz/ hellip /a Neviděl někdo někde aspoň podobnou? :)

  Další informace


 • Mam narok na proplaceni dvou svatku za kveten 2013 pri fixni mzde ?

  A jak je to s fondem pracovni doby ? Muze me ho ucetni pocitat jako 184 hodin nebo muze brat jen 168 hodin ?Doplňuji:Autacek : Takze podle tebe, kdyz mam fixni plat xx.000,- kc, tak ten dostanu a k tomu mam narok jeste na zaplaceni dalsich 16 hodin za svatky ?

  Další informace


 • Co mám koupit k svátku, narozeninám či Vánocům svému příteli za dárek??

  Ahoj, potřebuji poradit. Vůbec nevím, co koupit partnerovi k svátku či narozeninám anebo Vánocům. Prosím o rady.Díky.

  Další informace


  Co koupit synovi k 15 . narozeninám ?? Finance nerozhodují ..(K svátku dostal iPhone 4 ) Má rád elektroniku..

  Ten Váš syn se má.Jen k jmeninám takový dárek.No,co vám poradit?Finance nerozhodují,kupte mu letadlo.Veškerý ovládání samo elektronické.

  Další informace


 • Máte tip na dárek ke svátku pro mámu?

  Newím co koupit máně ke svátku.Má ráda květiny, zajímá se o zvířata, dějiny atd.. ( ujíždí na prima zoom)Pokouší se zhubnout, ráda se prochází, nemá ráda když jí někdo k narozeninám atd kupuje kosmetiku ( moc se nemaluje).Chci jí koupit kytici, přáníčko a nějaký hlavní dárek ale nevím co :/ . .Děkuji těm kdo poradí :-).

  Další informace


  Kde bych mohla uplatnit své fotky?

  Jsem rekreační fotografka a ráda bych si své fotky prosadila. Např. posláním do nějaké databáze...Nevíte, jak by se to dalo provést, popřípadně nevíte o někom, pro koho by se dalo fotit?

  Další informace


  Kde bych mohla sehnat úlomek plexi? Cca 13x2 cm. Tl.cca 2-3mm. Rovný nebo prohnutý mírně. Napadl ně jen autoservis.Díky.

  To se dá najít ve sběrném středisku odpadů, nebo už v kontejnerech, které přistavuje obec (měla by).

  Další informace


 • Kolik je v České republice státních základních škol?

  Kolik je v České republice státních základních škol:3 8603 6803 608

  Další informace


  Kde bych mohla sehnat kontakty na vědce pracující v oblasti přírody?

  Chtěla bych se spojit (emaily, dopisem) s vědci zabývajícími se výzkumem přírody. Existují nějaké stránky, na kterých bych kontakty sehnala?

  Další informace


  Je nějaká stránka, kde naleznu nějaký seznam svátků a tradic nebo popřípadě napsat do komentářů nějaké svátky a tradice.

  Mám do školy vytvořit prezentaci na téma svátky a tradice-srovnání po celém světě. A chtěla bych se zeptat na nějaké stranky nebo na nějaké nápady co bych tam mohla napsat popřípadě poradit nějaké svátky a tradice nemůžu totiž najít žádnou stranku s nějakým seznamem svátku a tradic :)

  Další informace


  Dobrý den potřebovala bych nějaké téma o kterém bych mohla mluvit asi 25 minut a žáci by si z toho něco vzali. děkuji

  Záleží na tom ve který seš třídě a čeho se to má týkat, jaký předmět. Taky by bylo dobrý zjistit si u spolužáků co většinu z nich zajímá. Nejlépe ale nějaký šokující téma, třeba já mám doma 10 knížek o trestech smrti, historii mučení a neobvyklých neurologických poruchách, jako o paní která všechny dialogy slyšela ve formě zpěvu, nebo o pánovi který si pletl manželku s kloboukem.Prostě něco neobvyklýho, chápeš, určitě né něco o vzniku počítačů nebo internetu, o sametový revoluci nebo o nějaký tvý oblíbený kapele. To budou mít všichni a nikoho to zajímat nebude, ale třeba Dede, muž který se měnil v strom gt a href"https://www.google.cz/search?qdede+stromov%C3%BD+mu%C5%BE oqdede+strom aqschrome.1.57j0l2j62.3448j0 sourceidchrome ieUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a nebo žena která se měnila v sochu gt a href"http://www.novinky.cz/koktejl/314753-zene-kvuli-vzacne-nemoci-kostnati-telo.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a to stoprocentně zaujme. Nebo můžeš projet i guinessovu knihu rekordů, jestli tam něco zajímavýho nenajdeš..

  Další informace