• Kde koupit opravdového ježka v kleci?(viz. popis otázky) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde koupit opravdového ježka v kleci?(viz. popis otázky). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde koupit opravdového ježka v kleci?(viz. popis otázky)

 • Pro lidi co dáváte otázky typu 21.12.12, jaké otázky budete dávat teda potom od 22.12. ??? :D  Další informace


 • nevíte, kde se dá koupit přesně tahle tapeta (viz odkaz) ?  Další informace


 • Dostal jsem mob. telefon Nokia C1-01. Nemohu najít český popis na displeji. Má ho vůbec?  Další informace


  Ako telefonovať bez bluetooth sluchadla, ak mám mobil súčasne spojený cez BT s iným zariadením? Popis ďalej...  Další informace


 • Otázky a odpovědi zde - jak dlouho tu otázky budou?

  Napadlo mě, jak dlouho, či jak velké množství položených otázek a odpovědí bude zde k dispozici.Např. když mě některá otázka zaujme, ráda bych se k ní po čase vrátila, ale třeba za rok, dva či čtyři tu už nemusí být.Někam si své užitečné kopírujete a ukládáte?Předpokládám, že i tyto stránky mají svou kapacitu.

  Další informace


  Je toto důkazem zastaralosti/prohry demokracie? (viz popis otázky)

  Jak vysvětlíte podivný fakt, že NEJLEPŠÍ KAPITALISTÉ jsou čínští KOMUNISTÉ? (hosp. výsledky mluví za všechno!!)

  Další informace


 • Nemá někdo zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu??

  Ahojte,chtěl jsem si zařídit mobilní internet, ale když jsem zadal do googlu slovo virtuální operátor vyplivlo mi to šílené množství operátorů, takže se ptám, zda někdo nemá zkušenost s nějakým operátorem, který by nabízel přibližně okolo 1 GB internetu měsíčně v mobilu a sem tam si dobít kredit, jelikož toho provolám opravdu minimum

  Další informace


  Jak převést MAC adresu na popis zařízení?  Další informace


  Dobrý den, je tento procesor dobrý ?

  a href"http://www.alza.cz/intel-pentium-dual-core-e5300-d107965.htm popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a

  Další informace


 • V kleci našeho morčete vyrostla bílá houba s černým spodkem. Nevíte někdo co by tato houba mohla být zač?

  V kleci našeho morčete vyrostla bílá houba s černým spodkem. Nejspíš roste ve tmě, jelikož vyrostla v domku morčete tzn. nemohlo k ní slunce. Nevíte někdo co by tato houba mohla být zač? Předem děkuji za odpovědi.Doplňuji:Podrobnější popis : Roste v trsu - tři kusy, pod kloboučkem vrásčitá, klobouček i noha bílé akorát její spodek černý stejně jako kořeny ( nebo spíš síť ).Já se v houbách vůbec nevyznám a neznám názvy jejích částí takže mě prosím omluvte a doufám, že to bude stačit. Dík

  Další informace


 • Jak přežít další školní rok?

  Zdravím Vás,nejprve bych Vám chtěla říct něco ve zkratce o sobě.Jmenuju se Karolína,je mi 13 let- gt7.třída. Jsem jasný introvert,takže jsem tichá atd. prostě klasický introvert.A teď k věci:Mám obrovský odpor ke škole,ve škole není jediná věc,na kterou bych se těšila. Ráno vstávám s velkou úzkostí,strachem a obav. Nemám ani jednoho kamaráda,teď to myslím opravdu vážně. Nemám nikoho,za kým bych mohla zajít,popovídat si s ním,svěřit se s problemáma a tak..prostě takovou osobu nemám (možná tak na nějakých internetových chatech-anonymních). Ve škole jsem všem jen pro srandu,s nikým tam nevychazím,oni ví že jsem slabá,nesmělá a že se neumím ubránit tak do mně všichni jdou. Já sedím sama v lavici,všichni jsou někde po skupinkách,já jsem sama. Jsem strašně citllivá,a když už na mně třeba hodí nějaký papírek nebo něco,tak mi prostě u slzí oči a říkám si Co jsem komu udělala? Nebo mi třeba rozepínají schvalně batoh,v hodinách na mně pořvávaj a já dělám že je neslyším. Všichni mně pomlouvají..při ruzných kolektivních soutěžích jsem vždy ten poslední odpadlík Prostě tohle zažívám každý den. Snažila jsem se to půlrok vydržet,ale už to nezvládám,všechno v sobě dusím,rodičům jsem to neřekla,protože je nechci zatěžovat a stejně by s tím nic neudělali,protože oni nemůžou říct spolužákům ať se ke mně chovaj hezky. Tak si vždycky doma nahodím masku té vzorné,veselé holky a přetvařuji se. Já vím,že bych měla jít k psychologovi,ale nechci,protože on by to řekl našim. Vůbec nevím co mám děla

  Další informace


 • Máte doma tzv. ježka v kleci?

  A povedlo se Vám ho vytáhnout?

  Další informace


 • Jakou měl váhu a výšku Adolf Eichman, jeho zvlastni znameni,popis a zvlastni dovednosti

  Chceš-li se dozvědět co nejvíc o Eichmannovi, včetně jeho nepříliš známých vlastností, doporučuji knihu od Hannah Arendtové - Eichmann v Jeruzalémě: Zpráva o banalitě zla.

  Další informace


  Existuje popis chodu obchodního oddělení?

  Jeho zprávné fungování. Něco jako manuál, co a jak dělat. Co nezanedbat a na co si dát pozor.

  Další informace


  Co říkáte na popis toho, jak pracuje kombajn, uveřejněný v tomto článku?

  a href"http://www.novinky.cz/koktejl/275130-takhle-rychle-kombajn-nezal-ani-v-serialu-plechova-kavalerie.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Mám silný dojem, že méně je někdy více a dotyčný novinář by to měl radši zabalit.

  Další informace


 • Poradi někdo kde stahnout koupit,Dietu dr Atkinsna?Kde stahnout koupit dieti bezuhlovodanouvou?

  Shanim ke staženi celou dietu dr.Atkinsona a take dietu BEZUHLOVODANOUVOU.Prosim poradte nabidnete.Děkuji Valach

  Další informace


  Co byste poradili? Omlouvám se za poněkud nechutný popis.

  Mám 2 dny otevřenou ránu ve spodní části tříslí. Včera pouštěla hnis a trošku krve. Mazala jsem to včera Infadolanem, ten je podle letáčku i pro děti, i na kožní ranky, i na bércové vředy. Chyba asi byla, že jsem to mazání překrývala obyčejnými odličovacími tampony a ne sterilní gázou. Protože dnes se mi ranka cca 1 cm délky zvětšila možná víc jak na 2 cm délky, no koukám tam pomocí zrcadla, tak velikost je zkreslená. Nekrvácí, vypadá to jako otevřený rozšklebený beďar, ale místo je suché, jen je vrchní část kůže rozšklebená a rána je otevřená asi do masa, ale nekrvácí to, asi je to zatažené .Asi chcete poradit jít ihned k lékaři, ale případně k jakému? Spíš bych volila pro nedostatek času zatím zkusit přes víkend nějakou lepší mast, ale která zabírá na otevřené rány? Podělte se se mnou o vaši zkušenost při otevřené ráně?

  Další informace


 • Už se někdy opice zeptala Proč musím žít v kleci?

  Asi víte, že ošetřovatelé učí některé inteligentnější opičáky znakové řeči, zajímalo by mě, jestli už přišlo i na tuhle otázku a jestli jo, tak jaká byla odpověď.

  Další informace


  Snesou se v jedné kleci jeden kakariki a jedna andulka?  Další informace


  Když budu píct králíka, a doma - v kleci máme taky králíka, bude na to nějak reagovat? Nezblázní se?

  Je králík nějak schopnej poznat, že mu peču kámoše?

  Další informace