• Kde lze změnit nastavení oddělovače (čárka na tečku) v W XP ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde lze změnit nastavení oddělovače (čárka na tečku) v W XP ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kde lze změnit nastavení oddělovače (čárka na tečku) v W XP ?

  • Prosim vás nemůže mi někdo poradit? Hledám program kde můžu změnit soubor Mp3 na WMA,FAT či UTF...:/



    Další informace


  • Kde změnit místo ukládání cachu v chromu?



    Další informace


    Lze mobilem odeslat soubor(aplikaci) s příponou jar jako MMS? Pokud ne, lze to udělat po přejmenování jar na png?



    Další informace


  • Jakou nejmenší částku lze vložit na účet u KB? Lze třeba vložit 2300,-Kč? Díky

    Doplňuji:Myslím těch 300Kč? jestli to nemusí být třeba zaokrouhleno na 500 nebo 1000?

    Další informace


  • Atomix Virtual DJ 7.0 Pro - lze změnit tóninu písničky? Jak?

    Stáhla jsem si program Atomix Virtual DJ 7.0 Pro, jenomže je tam příliš mnoho funkcí a tlačítek a je to anglicky a já se v tom vůbec neorientuju. Umím tam vložit písničku,ale nevím,co mám dělat, aby se nějak měnila. Hlavně bych potřebovala vědět, jestli jde dát do jiné tóniny.Nebo by pomohlo, kdyby šla stáhnout čeština. Tu jsem ale zatím nikde nenašla. Děkuji

    Další informace


    kde změnit uspávání HDD



    Další informace


    Kde si mám změnit heslo?

    dobrý den. chtěla bych si změnit heslo, ale bohužel nevím kde. Můžete mi prosím Někdo Poradit? Děkuji

    Další informace


    Proč mi nejde změnit tapeta na ploše na notebooku? Mám ho 2 roky a ze začátku to změnit šlo.

    Proč mi nejde změnit tapeta? Mám Windows7 už 2 roky a normálně změnit šla, až do té doby co se mi kočka prošla po klávesnici, když byl nb zapnutý tak to změnit nejde..Neví někdo jak se to dá změnit? Nebo někde v nastavení? já vážně nevím :(

    Další informace


    Jak z textového dokumentu odstranit (všechny) řádkové oddělovače?

    V některých editorech jde normálně jít na konec řádku, pak dáš Shift + šipka doprava, kurzor skočí na další řádek, tím označíš onen znak pro odřádkování a pak už klasika Ctrl + C, otevřeš dialog pro nahrazování (zpravidla Ctrl + H), vložíš (Ctrl + V), nahradíš prázdným řetězcem nebo mezerou nebo jakýmkoli jiným řetězcem dle libosti. Rozhodně to nejde v Notepadu, ale myslím že PSPad to zvládne a Textpad taky. Pak je i varianta využít regulární výrazy, pokud to daný prohlížeč podporuje.

    Další informace


    Word 2007 - čárka, tečka na numerické klávesnici



    Další informace