• Kde najdu , kolik bylo na odpovedich jiz polozeno otazek ... a odpovedi ? Je zde nekde nejaka statistika ? -iv- - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde najdu , kolik bylo na odpovedich jiz polozeno otazek ... a odpovedi ? Je zde nekde nejaka statistika ? -iv-. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde najdu , kolik bylo na odpovedich jiz polozeno otazek ... a odpovedi ? Je zde nekde nejaka statistika ? -iv-

 • Statistika okresů.  Další informace


  Přišlo by vám podezřelé, kdyby zde někdo položil 110 otázek a jiný uživatel by jich všech 110 obodoval jako zajímavé?  Další informace


  Proč neustále klesá kvalita otázek a odpovědí ?  Další informace


  Líbilo by se vám mít zde filtr pro zařazování starých otázek do nejvyšších míst pokud k nim právě přibyla nová odpověď?  Další informace


  Koupili byste si /třeba k Vánocům/ knihu Odpovědi.cz, kdyby vyšel výběr otázek? Já jo. :-)  Další informace


  Děje se to jenom mě, že se nezobrazují odpovědi u některých otázek?  Další informace


  Co byste rádi změnili zde na Odpovědi.cz?  Další informace


 • Najdu zde někoho, kdo viděl všechny epizody Hvězdných válek včetně té letošní?

  Jaká je pravděpodobnost, že nepochopím děj filmu Star Wars: Síla se probouzí, když jsem ještě nikdy žádný z dílů Hvězdných válek neviděla? Kamarádka mě totiž zítra pozvala do kina právě na SW, ale já o SW nevím vůbec nic. Navazují předchozí díly na ten nový (Síla se probouzí)? Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Proč je zde pokládána řada zbytečných otázek?

  Co ty lidi k tomu vede, aby se zde ptali na věci, které si mohou najít pomocí googlu? Jako příklad uvádím otázku Jaký je rozdíl mezi geografií a geologií? Je to lenost nebo hloupost?

  Další informace


  Nevíte, jaký má původ věta: Zde je Rhodos, zde skákej. S čím nebo s kým souvisí?

  Hīc Rhodos, hīc saltā! - Zde je Rhodos, zde skákej. Význam:Tato bajka ukazuje, že pokud něco lze dokázat skutkem, je o tom každá řeč zbytečná.

  Další informace


 • Odkdy je zde možnost odpověď upravit místo doplnit ? Děkuji Vám za odpovědi.

  Zdá se mi, že tato nešťastnámožnost ovlivní manipulaci sodpovědí.Souhlasíte se mnou ?______________________________ _________________Nyní Vám co pořádně nečtou zkuste si teďdoplnit svou odpověď a objeví se Vám místotoho upravit a celou ji můžete napsat jinou,jak se to hodí žejo :)

  Další informace


 • Proč mi při mých odpovědích zůstává u odpovědi napsáno vpravo ve žlutém oválku opravit odpověď ? Jak to zruším?

  Nebo je tam Doplnit odpověď . To je nějaké upozornění od vás, že mám doplnit odpověď, že byla nedostačující??Nevím, do jaké kategorie tuto otázku zařadit, přidala jsem jí do ankety, ale není na seznamu nejnovějších otázek, tak jí někam zařadím jinam.Doplňuji:Děkuji všem za odpovědi, zvlášte Barnajce za vyčerpávající odpověď.:-) Chtěla bych se ještě zeptat, jak funguje nahoře modrá lišta? Když tam zadám svou otázku, abych si našla, jestli už někdy byla zodpovězena, tak se mi objeví pouze má otázka, ale nikoli dřívější otázky na toto téma již zodpovězené, jak píše Quentos, že na toto téma odpovídal. Vedle vyhledat je odeslat otázku , to se používá kdy?

  Další informace


 • Je statistika objektivní nebo ošidná?

  Angličané údajně rozeznávají tři druhy lži v tomto pořadi:- lež- setsakramenská lež- statistika.Zdali je tomu tak si prosím učiňte závěr každý sám - nahlédněte a prosuďte zde a href"http://www.zakomunistu.cz/" rel"nofollow" http://www.zakomunistu.cz/ /a

  Další informace


  Jaké i/y, nebo í/ý psát zde do otázek?

  Byly jste někdy.. Vy? ženy? (ty ženy)Byli jste někdy.. Vy? muži? (ti muži)Byly jsme někdy.. My? ženy? (my ženy)Byli jsme někdy.. My? muži? (my muži)Zajímalo, by mě kdy se jaké měkké, či tvrdé skloňovaní používá.Omlouvám se předem těm co mi poradí vrátit se do školy.

  Další informace


  Co objevili nového? Mám dojem, že podobná výstraha zde již kdysi byla, a to v době, kdy se ještě něco dalo dělat.

  NASA předpovídá zánik civilizace.Uvádí pět rizikových faktorů. Populace, energie, klima, zemědělství a voda.Z těchto faktorů pak vyplyne:1. nedostatek přírodních zdrojů.2. rozdělení společnosti na elity a masyNevidím nic nového, mimo nastávající nedostatek přírodních zdrojů! a úbytek vody! v kapalném stavu. Z toho to vyčerpání přírodních zdrojů je zřejmě to nové. To tu ještě nikdy nebylo. Je to to novum.Technologické změny sice zvyšují efektivitu naší techniky, ale to vede jen k větší spotřebě energie a vytěžených zdrojů.Dle NASA udržitelná cesta funguje velmi dlouho, ale nakonec společnost stejně zkolabuje kvůli počtu elit, které začnou spotřebovávat víc, než planeta umožňuje. To bude mít dopad na masy, které podlehnou hladomoru a nemocem. V tomto scénáři se nejprve vyčerpá populace těch, kdo pracují a vytvářejí většinu hodnot, nezkolabuje příroda.Pokud se budou vyčerpávat přírodní zdroje stejně jako v současnosti, masy zkolabují velmi rychle, ale elity je budou následovat. Elity bez mas nemohou existovat a tak jako tak zaniknou. Vědci tvrdí, že závěry pro dnešní dobu jsou jednoznačné. Elity s tím totiž nedokážou nic udělat, budou totiž pracovat a pracují se scénářem udržitelnosti a tím pádem k žádným změnám nedojde. Navíc masy toto slyšet nechtějí. Toto je citace z článku, který nedávno zveřejnila NASA. Podobné scénáře zde již kdysi byly předpovídány, ale kapitalismus a cesta udržitelnosti to pohřbily.

  Další informace


 • v reklamě bylo že prodaváji vyžinač travy za 999kč bylo to z baumaxu kde ho najdu?

  Doplňuji:je to křovinořez z baumaxu

  Další informace


  Kde najdu , kolik bylo na odpovedich jiz polozeno otazek ... a odpovedi ? Je zde nekde nejaka statistika ? -iv-

  P.S. Hezkou nedeli - vsem.Doplňuji:Led , napisu Adminkovi a jestli mi odpovi , dam vam vedet do diskuze. Ja i na velkou nasobilku musim mit uz kalkulacku. !! :-) -iv-

  Další informace


  Dá se přejmenovat profil zde na odpovědích?

  z Miroslavst na Dj.Ötzi?Jsem dnes zmagořil :D:D

  Další informace


  Chodí vám z Odpovědí upozornění ohledně odpovědí na otázky nebo o doplnění otázek, na něž jste odpověděli?

  Včera jsem položila jednu otázku, dnes druhou.Včera mi asi po půl hodině přišlo oznámení o doplnění odpovědina otázku, pak přišlo upozornění na dvě odpovědi, na třetí nic.Dnešní otázka už má pět odpovědí a zatím jen jedno upozornění…Upozornění na vnitřní zprávu přišlo také se zpožděním.Nic jsem tu v nastavení neměnila… Napadá vás, v čem by to mohlo být?

  Další informace


 • Statistika, umí někdo poradit s tímto příkladem?

  V továrně vyrábějící ocelové trubky obdrželi velkou zakázku na sérii trubek o délce 3 000 mm. Výrobní zařízení však není zcela přesné a při měření délky se při výrobě dopouští náhodné chyby, která se řídí normálním rozdělením se střední hodnotou µ0 mm a směrodatnou odchylkou σ5 mm. Jaká je pravděpodobnost, žea) náhodně vybraná trubka bude mít délku větší než 3 010 mm,b) součet délek 100 náhodně vybraných trubek bude menší než 300 150 mm?

  Další informace