• Kde se dají stáhnout hry do mobilu,které nejsou chráněny autorským právem a které se dají posílat přes bluetooth? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kde se dají stáhnout hry do mobilu,které nejsou chráněny autorským právem a které se dají posílat přes bluetooth?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Kde se dají stáhnout hry do mobilu,které nejsou chráněny autorským právem a které se dají posílat přes bluetooth?

 • Znáte nějakou firmu, kam se dají posílat dopisy nebo zásilky?  Další informace


 • Kde stahnout hry do mobilu?  Další informace


  Jde na OVI.com stáhnout z počítače do mobilu ? Nebo jenom stahovat pomocí připojení v mobilu ?  Další informace


 • Stále se nedá sehnat (kvůli autorským právům) písničkový seriál ČT Píseň pro Rudolfa III. ?

  na ulozto jsou k dispozici vsechny dily

  Další informace


  Proč se ve starých filmech občas objevují v pravém horním rohu všelijaké obrazce (čtverečky, kolečka)a po chvilce zmizí?

  Asi myslíš prolínací značky. Ty se používají k synchronizaci při promítání z více filmových pásů.

  Další informace


 • Dobrý den, budu posílat balík na dobírku. Jde pouze o letní šaty, které moc neváží. Nevíte, na kolik dobírka vyjde?

  Počítá se to dle gramáže, místa kam až ten balík dojde? Nevím, o kolik mám paní říct.

  Další informace


 • Přes co dělat hry a aplikace do mobilu.  Další informace


  Proč existují rubriky, kam mohou lidé posílat své názory, ale které jsou někdy zablokované?

  Na internetu se objevuje řada článků k různým tématům, na které lidi diskutují. Občas se stává, že diskuse je zablokovaná, zvláště při některých tématech. Proč redakce nedovolí, aby si čtenáři přečetli, co je tam napsané? Děkuji.

  Další informace


  Prosím o funkční stránku, kde se dají posílat sms na Slovensko děkuju :)

  Prosím poraďte, nemužu nikde najít, aby to na konec šlo odeslat :(..děkuju :)Doplňuji:A jak posílají smsky ti, kteří bydlí na Slovensku?

  Další informace


  Proc nejde odeslat soubor pres Bluetooth (z ntb do mobilu)  Další informace


  Problem hry se ukazuou 3D když nejsou nastavené  Další informace


  Nelze nainstalovat Crysis 3 a jiné aplikace nejsou to jen hry.Zkošel přes daemon tools a winrar  Další informace


  Mám chráněný počítač nebo ne?

  Nainstalovala jsem si zkušební verzi antiviru Spy emergency a tam mi to píše, že počítač je chráněný. Jenže v dolní liště mi stále vyskakuje okénko, že počítač chráněn není. Tak nevim co má dělat, jestli je ten počítač chráněn nebo ne, v dolní liště je trojúhelník s křížkem.

  Další informace


  Jak mohu posílat z telefonu (Android) do počítače (Window) přes WiFi?

  V telefonu mám možnost posílat soubory přes WiFi/WiFi direct a díky tomu mohu posílat několik GB během pár minut. Jak mohu poslat soubory přes wofi do počítače s Windows 7/64bit z mobilu?

  Další informace


  Chyba prenosu suborov z mobilu do PC cez bluetooth  Další informace


 • Nevypovídá situace kolem nejmenování jednoho vojáka generálem o pravém stavu a móresech NATO?

  a href"https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-nepovysil-prochazku-na-generala-kvuli-staremu-prohresk/r~ce53f7fe538111e89efbac1f6b220ee8/" rel"nofollow" https://zpravy.aktualne.cz/ hellip /a Copak Vám přijde normální, aby se tito vojáci cítili jako Waffen SS a jejich nadřízený je ještě kryl?

  Další informace


  Jaký by to byl stupeň vraždy ( v USA ) , kdybych oběť utloukl Rudým právem ?

  Pokud by to byla předem připravená a promyšlená vražda např. unesu oběť, přivážu ji ve sklepě k židli a umlátím Rudým právem, tak by to byla vražda 1. stupně.Pokud by to bylo náhlé a nepřipravované, např. manželka mě rozčílí u snídaně, protože mi opět uvařila vajíčko natvrdo, ačkoli jsem jí asi milionkrát řekl, že mám rád na hniličku a mě prostě dojde trpělivost, tak by to byla vražda druhého stupně.Pokud bych manželku načapal při nevěře a v silném rozrušení z takového objevu bych ji utloukl Rudým právem, mohlo by jít o dobrovolné zabití někdy nazývané jako třetí stupeň.Pokud bych vyhodil noviny z okna a ty by zasáhly po chodníku jdoucího nemocného staříka, který by leknutím umřel, taky by to mohlo být neúmyslné zabití.Jak vidno, název tiskoviny - vražedné zbraně, nemá na kvalifikaci vraždy vliv :-)

  Další informace


  Jak je to s autorským právem fotek na sociálních sitích?

  Občas se stane, že si média přivlastní fotky z facebooku, naposledy jsem si toho všimla v kauze Kramný. Můžou si z FB fotky, bez souhlasu majitele, stáhnout a zveřejnit, nebo tím porušují autorská práva?Všem předem děkuji za názor:-)

  Další informace


 • Je možné, že jsem nedostala menstruaci kvůli bolestem v pravém boku? (nejspíše slepého střeva?)

  Již pár dní mě pobolívá pravý bok pod žebrami, vždy to přijde nečekaně a jen na chvíli. Dnes mě také pobolívalo jemně v podbříšku. Je možné, že jsem kvůli tomu nedostala menstruaci? Děkuji

  Další informace


 • Který tělesný orgán je nejméně chráněný proti poškození?

  Ano, kůže je největší tělesný orgán, ale nemyslím si, že oko je nejméně chráněné. Viděl jsem spousta dětských odřených kolen, ale velmi málo jednookých dospělých.

  Další informace